Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaza Geçirdim

Önerilen Mesajlar

Geçmiş olsun, 20 binden az olmamak sartiyla fiyat cikaracaklardir. Disarida çok ucuza toplanr gibi görünüyor' bu aracinizin kasko taraf insan rahat satabilecegi anlamina geliyor.

Size tavsiye experin telefonu mesaj ile gelmedi ise alip sikca aramaniz. Kibarca konuşup fikir alirsaniz fayda sini goreceksiniz.

Diğer sağlam fark değiştirmek yada autokingde tamire göndermek experin elinde

Tekrardan geçmiş olsun...

Bu arada Cem Abi sana da geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Büyük geçmiş olsun. Size söyleyeceğim büyük bir badire atlatmışsınız. Aracı bu hale getirecek şekilde bir motosiklete çarpışıyorsunuz kimsede bir şey yoksa ağır yaralanma ölüm Allaha hamd olsun demekten başka bir seçenek kalmıyor. Araç yerine gelir giden canlar yerine gelmediği gibi motosikletinin yaptığı hatayı siz çekmek zorunda kalırdınız. Neyse bunlar kötü taraflar zaten yaşanmamış bundan sonrası içinde Allah cümlemizi kaza beladan korusun.

Benim bildiğim bir aracın pert olması için araç değerinin %50 si kadar bir hasar çıkması lazım.  bir arkadaşın clio da böyle dağılmıştı. Araç pert olmuyordu fakat nasıl olduysa kaza anında aracın beyni de yanmış. Beyin yanınca araç perte çıktı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi büyük geçmiş olsun. Hem sizi hem motorsikletliyi Allah korumuş. Motorsikletin nasıl bu kadar zarar verebildiğini ben de tam çözebilmiş değilim hala.

jawa500cc1929ed7.jpg

Jawa tarzı motorsiklet bu imiş. 100-150 kg civarıdır en fazla diye tahmin ediyorum, baya hızlıymış sanırsam.

İnşallah perte çıkar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

büyük ihtimalle perte çıkar, airbag açıldığında sadece airbag değişmiyor komple göğüs değişiyor işçiliğide var vs o yüzden maliyet artıyor.

ancak bu araba ucuza toplanır ve 2 parça boyalı olmadı 1 parça değişen 1 parça boyalı diye satılır ve güzel para bırakır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fotoğrafları gören kimse motor çarptığına inanmıyor hatta arayıp şu işin aslını bi anlat diyen bile oldu ama biraz önce kaza raporunu aldım tamamen karşı tarafı suçlu bulmuşlar. Çocuğu Allah korudu, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaşlar benim focus 25 Bin TL hasarla ve aracın onarılmasını istemediğim için pert oldu fakat sigorta şirketim (Groupama) araca 52 Bin TL veriyor.

Araç 2012 tdci titX pk 40 bin km'de

Ne yapıyım bilemedim Sigortacım şirketle tekrar görüşecek konuyu.

Bu arada xenon farın tanesi 1630 TL hasar listesinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin icin sevindim. Bende olsam tamir istemezdim ama

ben anlamadim bu isi simdi ya. Bu arabada hasar mi var ya. Nasil 25 bin. Urktum simdi. Kaskosuz binilnez bu arabaya.

15 bin masraf cikar diye tahmin ediyor ve bu isi yapanlara tam ekmek kazanacak araba diyordum sizin arac icin.

Usta iyiyse parca degismeden toplar onu diye dusunuyorum. Hava yastiklari. Torpido. Xenon farlari ve diger patcalari piyasadan 10 bine toplar bence.

Neyse cok konusacak bir seyi yok. Insallah degerinden cok dusuk vermeLer. Benim policede arac degeri yanilmiyorsam 63 bin gorunuyordu. Allah korusun basimiza boyle bir sey gelse o rakami vermiyorlar mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.