Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Renkli Göstergeyi Sonunda Değiştim.

Önerilen Mesajlar

style donanımlara oluyor dimi 

Hepsine oluyor.  

Hayırlı olsun tekrardan. Benim merak ettiğim bir konu var göstergeyi değiştirdiğinizde araç kaç kilometredeydi bir sorun çıktı mı kilometrede ? Serviste herhangi bir işlem yaptırdınız mı ?

Servisler ayarlıyor. KM'yi düşürmezler ama arttırırlar.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler.

Yeni km saatı sıfırdı. bundan dolayı arabanın kmsi sıfırlandı.

Servise gittiğimizde orjinal km ye yani 14bin e ayarlanacak.

Hayırlı olsun tekrardan. Benim merak ettiğim bir konu var göstergeyi değiştirdiğinizde araç kaç kilometredeydi bir sorun çıktı mı kilometrede ? Serviste herhangi bir işlem yaptırdınız mı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Ankara Şaşmaz'da Çakır Oto diye biyerden bahsetmişler  okduğum bir forumda.Ankara'ya gidince bakmayı düşünüyorum.400-500 liraya bulunursa taktırabilir bence.Araca görsel olarak katkısı çok fazla.

burdada bahsettim defalarca. 450tl fiyatı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

burdada bahsettim defalarca. 450tl fiyatı.

fiyatının bu şekilde olduğundan bahsetmediniz demedim.bu fiyatlarlar taktırmaya değer demek istedim.Yer bilgisini de burda görmedim başka biyerde okudum.taktırmak isteyenlere faydalı olur diye yazdım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

eh valla iyiymiş, benim bildiğim çıkmacı 1000tlden aşağı vermez o göstergeyi :)

sıfır fiyatından fazla fiyat çeken çıkmacı gördüm ben söyleyincede git servisten al o zaman dedi döndü gitti :)

Yıldız sanayide çıkmasına 350 dedikleri far ayarlı göstergenin aynısının orjinal sıfırı 190 lira. Tamamen insaflarına kalmışş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.