Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Renkli Göstergeyi Sonunda Değiştim.

Önerilen Mesajlar

hayirli olsun cok guzel gule gule kullanin bence ilk basta degismesi gereken parca.ben de sorayim maliyet km yi nasil ayarlattiniz acaba?

aynen bende merak ettim bu konuda bizleri aydınlatabilirseniz seviniriz. Hayırlı olsun güle güle kullanın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bu parça orijinal mi oluyor.Aracın garantisinde sıkıntı yaratır mı?Yarın bi arkadaşın arabayı İkitelli sanayiye götürecez.Gitmişken ben de bi fiyat alayım abinin söyleyeceği yok:)

ufuk özdemir tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bu parça orijinal mi oluyor.Aracın garantisinde sıkıntı yaratır mı?Yarın bi arkadaşın arabayı İkitelli sanayiye götürecez.Gitmişken ben de bi fiyat alayım abinin söyleyeceği yok:)

Sana zahmet olmazsa al fiyat :)  Birde bizden çıkan göstergeleri alıyor mu ?  Gördüğüm kadarıyla forumda,bu parçayı beğenen ve isteyenler var.Bizim adımıza bir pazarlık yapsan güzel olur.Bizden çıkanlarıda geri alırsa iyi bir fiyata süper olur.Antalyada 450-500 civarlarına satılıyor bu göstergeler.Ama bizden çıkanı almıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sana zahmet olmazsa al fiyat :)  Birde bizden çıkan göstergeleri alıyor mu ?  Gördüğüm kadarıyla forumda,bu parçayı beğenen ve isteyenler var.Bizim adımıza bir pazarlık yapsan güzel olur.Bizden çıkanlarıda geri alırsa iyi bir fiyata süper olur.Antalyada 450-500 civarlarına satılıyor bu göstergeler.Ama bizden çıkanı almıyorlar.

Yarın bakmaya çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parça orjinal, servis tüm elektrik sistemini garanti dışı bırakabilir kötü niyetliyse, normalde gösterge dışındaki tüm parçaların garantisi devam eder.

Çıkanı vermeni tavsiye etmem, bunlar riskli parçalar bozulursa arayıp durmak yerine elinde hazır bulunması iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çıkanı vermeni tavsiye etmem, bunlar riskli parçalar bozulursa arayıp durmak yerine elinde hazır bulunması iyi olur

Çıkmacılarda bol bol var normal gösterge.Öyle acil bir şey oldu mu bulunuyor yani sıkıntı değil. 450 göstergeye istese 200 e bizimkileri saysa süper olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çıkmaciya sordunmu kac para? :)

Sordum. 250 liraya çıkması var.Çatlağı falan yoktu ama çalışıyor mu bilmiyorum.

Geniş ekranlı var mı dedim o nasıl oluyor dedi açtım telefondan gösterdim haa o Mondeoda var Focusta yok dedi.Ben yanlış biliyormuşum doğru diyorsun dedim çıktım.

Böyle inatlaşmıyorlar mı uyuz oluyorum. Bir kezde yine çıkma arıyordum mercekli far.Anlattım son kasa Focus diye.Kendi kendine park eden,fren yapan reklamlardı Focus diyede teyit ettim.Adam bana 2,5 Focusun mercekli farını koydu.Bu adam Kartalda 13-15 yıldır Ford çıkmacısı. Dedim ki bu değil abi en son çıkan Focus 3 dedim. eee bu işte abim dedi.Bak dedi bu Focus 1 için far.Gösterdi.Bak dedi bu Focus iki için far.Gösterdi eyvallah.Elindekide Focus 3 dedi.Adam her makyajı yeni kasa olarak satıyor.Tamam abi kusura bakma dedim çıktım.5 dakika sonra arabayla geldim dükkanının önüne.Adam ilk kez Focus 3 görmüş gibi değil,ilk kez araba görmüş gibi baktı. Haaaa dedi bu reklamdaki direksiyon mafsalı otomatik dönen dedi :) eeee bende öyle söyledim ya kendi kendine park eden reklamdaki araba diye :)

Çıkmacıdan bir şey alırken bir kağıda yazacaksın şu şu fiyata şu parça varsa şu seri numaralı parçayı bilmem ne tarihinde şu fiyata aldım diye.Adama imzalatacaksın.Neyin ne olduğu belli değil. İkitellide hergün bir dükkan kapanıyor bir dükkan açılıyor. Dürüst çalışan,ekmeğini hurdadan çıkaranlar az.Çoğu çakallık,üç kağıt peşinde.Uymazsa geri alırım diyor,alıyorsun gidiyorsun uymuyor birkaç ayağı parçanın.Gidiyorsun bak abi umadı diye. Ustan onu ordan kesip öbür tarafa kaynatamadı mı diyor. Ulan şerefsiz plastik parçanın neyini kesip neyini kaynatıyorsun? Kaç tanesi ile kavgalık olduk.En sonunda İkitelli'ye uğramama kararı aldım bir abim hariç.Ataland( Erten Jeep ) sağolsun çok yardımcı oluyor benim gibi başka parçacılarla sorun yaşayana :) Oda dedi gelme bu sanayiye alma buralardan bir şey,git 100-200 fazla ver bostancıdan al aldığına değsin dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sordum. 250 liraya çıkması var.Çatlağı falan yoktu ama çalışıyor mu bilmiyorum.

Geniş ekranlı var mı dedim o nasıl oluyor dedi açtım telefondan gösterdim haa o Mondeoda var Focusta yok dedi.Ben yanlış biliyormuşum doğru diyorsun dedim çıktım.

Böyle inatlaşmıyorlar mı uyuz oluyorum. Bir kezde yine çıkma arıyordum mercekli far.Anlattım son kasa Focus diye.Kendi kendine park eden,fren yapan reklamlardı Focus diyede teyit ettim.Adam bana 2,5 Focusun mercekli farını koydu.Bu adam Kartalda 13-15 yıldır Ford çıkmacısı. Dedim ki bu değil abi en son çıkan Focus 3 dedim. eee bu işte abim dedi.Bak dedi bu Focus 1 için far.Gösterdi.Bak dedi bu Focus iki için far.Gösterdi eyvallah.Elindekide Focus 3 dedi.Adam her makyajı yeni kasa olarak satıyor.Tamam abi kusura bakma dedim çıktım.5 dakika sonra arabayla geldim dükkanının önüne.Adam ilk kez Focus 3 görmüş gibi değil,ilk kez araba görmüş gibi baktı. Haaaa dedi bu reklamdaki direksiyon mafsalı otomatik dönen dedi :) eeee bende öyle söyledim ya kendi kendine park eden reklamdaki araba diye :)

Çıkmacıdan bir şey alırken bir kağıda yazacaksın şu şu fiyata şu parça varsa şu seri numaralı parçayı bilmem ne tarihinde şu fiyata aldım diye.Adama imzalatacaksın.Neyin ne olduğu belli değil. İkitellide hergün bir dükkan kapanıyor bir dükkan açılıyor. Dürüst çalışan,ekmeğini hurdadan çıkaranlar az.Çoğu çakallık,üç kağıt peşinde.Uymazsa geri alırım diyor,alıyorsun gidiyorsun uymuyor birkaç ayağı parçanın.Gidiyorsun bak abi umadı diye. Ustan onu ordan kesip öbür tarafa kaynatamadı mı diyor. Ulan şerefsiz plastik parçanın neyini kesip neyini kaynatıyorsun? Kaç tanesi ile kavgalık olduk.En sonunda İkitelli'ye uğramama kararı aldım bir abim hariç.Ataland( Erten Jeep ) sağolsun çok yardımcı oluyor benim gibi başka parçacılarla sorun yaşayana :) Oda dedi gelme bu sanayiye alma buralardan bir şey,git 100-200 fazla ver bostancıdan al aldığına değsin dedi.

eh valla iyiymiş, benim bildiğim çıkmacı 1000tlden aşağı vermez o göstergeyi :)

sıfır fiyatından fazla fiyat çeken çıkmacı gördüm ben söyleyincede git servisten al o zaman dedi döndü gitti :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eh valla iyiymiş, benim bildiğim çıkmacı 1000tlden aşağı vermez o göstergeyi sıfır fiyatından fazla fiyat çeken çıkmacı gördüm ben söyleyincede git servisten al o zaman dedi döndü gitti

Geçenlerde bir arkadaşın aracına turbo lazım oldu.Araç nemo 1.4hdi.Fiesta ile turbosu aynı. Ford çıkmacılarına gittik çıkma turboya orjinaline 750 lira istedi.Normalde 850 diyoruz abi malları bitirmek için 750 dedim falan dedi.Citroen&Peugeot çıkmacısına gittik.Aynı ayak 750 dedi.Pazarlıkla 700 e düştü. Sıfır Citroen&Peugeot satana gittik 700 sıfır orjinali,yan sanayisi 480 dedi. Benim tanımış olduğum Ford sıfır satana gittik. 630 sıfır orjinali,yan sanayisinede 360 dedi :) Hemen sardırdık orijinal bir tane.

Kısaca çıkmasından ucuz ne olduğu belirsiz garantisiz turbodan daha ucuza sıfır garantili aldık. Özellikle Ankarada aşırı pahalı fiyatlar var çıkmalarda. Focus 2 dizel çıkma aksının çiftine 1700 isteyen vardı çok gülmüştük.Sanıyor ki servisten geliyor bu enayiler çakarım ben bunu.Ulan takoz kafa serviste bu fiyat değil :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar iş yoğunluğundan yeni bakabildim mesajlara.

Öncelikle herkese teşekkür eder şiddetle tavsiye ederim.

Aldığım yerin numarası: 0212 485 1183 Mehmet bey.

Parçann açılış fiyatını 550 den açtı. Eski göstergenizide takas edebilir. Opsiyon mevcut.

Fakat ben şirket araçlarına tampon enjektör vb parçalarda alıp benim gçstergeyide araya sıkıştırıp totalde pazarlık ederek indirim yaptırdım.

Tam kaça geldi buyüzden net bir rakam veremiyorum. Toplamda 4 bin tl ödedim çünkü.

Sizlerde arayarak takas veya pazarlığınızı ediniz.

Parçaların devamı var. Herzaman herşeyi getiririm diyor. Almanya ve USA bağlantısı varmış.

Ben eski göstergeyi takasa vermedim. Ne olur ne olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.