Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 Focus 3 Tdci Style Almak Üzereyim

hüseyin ipek

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar mrb.Forumu yeni gördüm.Tabiri caizse bu aracın piri olan arkadaşlar burada.Umarım bende sorunsuz bir şekilde aranıza katılabilirim.Neyse sadete gelelim:

Başlıkta belittiğim gibi bir  araç buldum araç 40 bine yakın.Sadece tamponunda bir karış kadar boya mevcutmuş yalnız garantisi henüz bitmiş .Araç HB ve style donanımlı.Ben aldığım zaman uzun süre binmeyi düşünüyorum Allah korusun kaza bela olmazsa.Aldığm fiyatı gizli tutuyorum sizce bu şartlarda bu araç ne kadar eder?Aracı alırken checkup merkezine sokucam expertizden biraz tuzlu olcak ama sağlam olsun derdindeyim.Sizin de şuna şuna dikkat et dedikleriniz varsa çok makbule geçer.Cvplarınızı bekliyorum.SAygılar..

Bu arada umarım doğru yere açmışımdır konuyu.Durum acele olduğu olduğu için forumu tam anlamıyla inceleyemedim.Kusurumuz varsa affola

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaç model ayrıca aynı yıl model benzinli ile mazotlu fiyat  farkını dikkate al dizellerin 80 bin bakımı ve her periyodik bakımları benzinliye göre biraz daha maliyetli tahminim 5-7 bin tl arasında fiyat farkı vardır buda benzinli bir araç almak daha mantıklı aradaki fark kaç depo benzin yapar onu hesapla dizel araç kar yapmak istersen yılda 35-40 bin km yol yapmak gerek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaç model ayrıca aynı yıl model benzinli ile mazotlu fiyat  farkını dikkate al dizellerin 80 bin bakımı ve her periyodik bakımları benzinliye göre biraz daha maliyetli tahminim 5-7 bin tl arasında fiyat farkı vardır buda benzinli bir araç almak daha mantıklı aradaki fark kaç depo benzin yapar onu hesapla dizel araç kar yapmak istersen yılda 35-40 bin km yol yapmak gerek

ben yılda  kesinlikle 35-40 bin km yol yapmam.Ama uzun süreli kullanacağım için ,kırsal bir bölgede yaşadığımdan dizel aracın torkunu sevdiğim için birde benzinli alıp tsi golf sahipleri gibi gözüm ibrede nasıl daha az yakarım derdine düşmeyi istemediğim için dizel araç düşünüyorum.Sizce benim bahsettiğim aracın piyasası ne kadar olur?

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

keşke alabilsem..:) birde style modellerde 2011 ile 2012 model arasında donanım farkları mevcut mu?

Sadece model yılı ile bişey diyemem. Style-Plus alın bari . 2011 style almayın. Esp'siz olmasın buna dikkat edin.

2 yılmış garantisi sahibi öyle söyledi

Alanın aracından haberi yok işte ;)

3 yıl garantisi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45000 civarında verilebilir. Expertiz yapılması şart tabi, kaporta, yürüyen, motor. Servis kayıtlarını gidip çıkartıp incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca sigorta şirketinden gidip hasar kaydı varmı diye baktırabilirsiniz, SMS le nekadar detaylı öğreniliyor bilemiyorum.

Bide garantisi yok demesi kıllandırdı beni. Acep arabayı hiç servise götürmeyip garanti dışı mı bıraktı? Yoksa eleman hakikaten arabasının 3 yıl garantisi olduğunu bilmiyor mu?

Arkadaşlar mrb.Forumu yeni gördüm.Tabiri caizse bu aracın piri olan arkadaşlar burada.Umarım bende sorunsuz bir şekilde aranıza katılabilirim.Neyse sadete gelelim:

Başlıkta belittiğim gibi bir  araç buldum araç 40 bine yakın.Sadece tamponunda bir karış kadar boya mevcutmuş yalnız garantisi henüz bitmiş .Araç HB ve style donanımlı.Ben aldığım zaman uzun süre binmeyi düşünüyorum Allah korusun kaza bela olmazsa.Aldığm fiyatı gizli tutuyorum sizce bu şartlarda bu araç ne kadar eder?Aracı alırken checkup merkezine sokucam expertizden biraz tuzlu olcak ama sağlam olsun derdindeyim.Sizin de şuna şuna dikkat et dedikleriniz varsa çok makbule geçer.Cvplarınızı bekliyorum.SAygılar..

Bu arada umarım doğru yere açmışımdır konuyu.Durum acele olduğu olduğu için forumu tam anlamıyla inceleyemedim.Kusurumuz varsa affola

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45000 civarında verilebilir. Expertiz yapılması şart tabi, kaporta, yürüyen, motor. Servis kayıtlarını gidip çıkartıp incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca sigorta şirketinden gidip hasar kaydı varmı diye baktırabilirsiniz, SMS le nekadar detaylı öğreniliyor bilemiyorum.

Bide garantisi yok demesi kıllandırdı beni. Acep arabayı hiç servise götürmeyip garanti dışı mı bıraktı? Yoksa eleman hakikaten arabasının 3 yıl garantisi olduğunu bilmiyor mu?

Servet Bey açıkçası bende anlam veremedim.Arkadaş bakımlarını yetkili servise yaptırdığını söyledi ve ama yıl olarak garantisi bitti kilometre olarak devam ediyor dedi.Bende 2 yıl zannettim aracın garanti süresini burda sizlerden öğreniyorum 3 yıl olduğunu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servet Bey açıkçası bende anlam veremedim.Arkadaş bakımlarını yetkili servise yaptırdığını söyledi ve ama yıl olarak garantisi bitti kilometre olarak devam ediyor dedi.Bende 2 yıl zannettim aracın garanti süresini burda sizlerden öğreniyorum 3 yıl olduğunu

Ben yine servise gitmeniz, kayıtlarını çıkarmanız konusunda ısrarcıyım. Tabi nerede ne yapıldı diye sahibine sorup öğrenin, bakalım dışarda birşey yapılmışmı arabada. Ayrıca eski sahibinin bir hatası yüzünden garantisinin iptal edilip edilmediğini öğrenin.

Bu arada style yerine style+plus tercih edebilirsiniz. 45000 civarında birsürü style+plus var. Titanyuma daha yakın bir hale dönüyor. Şayet okadar para verip boş bir araba almayın, 45 bin kolay kazanılmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.