Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 Focus 3 Tdci Style Almak Üzereyim

hüseyin ipek

Önerilen Mesajlar

Arabaya baktım ben. Style-Plus :yeah:

Ben yine servise gitmeniz, kayıtlarını çıkarmanız konusunda ısrarcıyım. Tabi nerede ne yapıldı diye sahibine sorup öğrenin, bakalım dışarda birşey yapılmışmı arabada. Ayrıca eski sahibinin bir hatası yüzünden garantisinin iptal edilip edilmediğini öğrenin.

Bu arada style yerine style+plus tercih edebilirsiniz. 45000 civarında birsürü style+plus var. Titanyuma daha yakın bir hale dönüyor. Şayet okadar para verip boş bir araba almayın, 45 bin kolay kazanılmıyor.

Ben az önce aracın bakımlarının yapıldığı yetkili servisi aradım.Bir sıkıntı gözükmüyor 30 binde bakıma gelmiş ve 2014 e kadar garantisi varmış.Araç sahibinin demekki aracından haberi yok daha.

43 altı makul bir fiyat olur, üstüne çıkabiliyorsunuz yazıldığı gibi çok sayıda Titanium ve Style Plus var alternatfilere bakın...

Hocam Yakup arkadaş baktı araca style plus paketliymiş bende araştırdım biraz otomatik park sistemi vs var paketle alınabiliyomuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tramerde hasar kaydı varmı? 1-2bin TL'lik hasarlar çok önemli değil çizik falandır. kayıt yoksa daha iyi.

2 periyodik bakımı zamanında yaptırmışlar mı onu öğrenin, zaten yetkili serviste aracın seceresini çıkartırlar. Eğer 40bine gelmiş aracı 1 kez bakıma soktuysa garanti dışı kalır.

Eksper OK derse alın gitsin. 43bin TL'nin üzeri verilmez gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tramerde hasar kaydı varmı? 1-2bin TL'lik hasarlar çok önemli değil çizik falandır. kayıt yoksa daha iyi.

2 periyodik bakımı zamanında yaptırmışlar mı onu öğrenin, zaten yetkili serviste aracın seceresini çıkartırlar. Eğer 40bine gelmiş aracı 1 kez bakıma soktuysa garanti dışı kalır.

Eksper OK derse alın gitsin. 43bin TL'nin üzeri verilmez gibi.

15 bin ve 30 binde servise girmiş.Telefonda da herşeyi söylemiyolar.Tamponda bir karışlık lokal boya var dedi.Onun dışında bişey yokmuş..43 üzerine anlaştık ama 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 lerde de varmı style-plus?  

ayrıca style ile style plus ın ne farkı var?

13 lerde sadece comfort donanım yok.style +style plus paket şu an satışta devam ediyor bildiğim kadarıyla.Style plus paketli araç nasıl tabir edeyim ağzına kadar dolu derler ya öyle bir araç işte.Titanium sahibi arkadaşlar kızmasın donanım işi göreceli biraz .:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim söylediğimiz fiyat İstanbul gibi büyükşehirler için geçerli aslında. Anadoluda her zaman daha yükseğe gider alternatifi fazla yok.

aracı ilk görüşte içiniz ısındıysa alın gitsin. 44 kötü bir rakam değil araç temiz olduğu için uğraşmanıza değmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

style ile titanium arasında çok bir fark yok style donanım titanium donanıma çok çok yakın ama titanium almak daha mantıklı fiyat farkı fazla yok titanium donanımına ek paketler çok alınabilinir güzel paketler sürücü açısından 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracı ufak tefek çizik yanık gibi kusurlarıyla bin tl daha geriye çekip fiyatı satın aldım arkadaşlar.Allah yüzümüzü güldürsün .Konu açmıştım sonucu yazmak istedim.Tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.