Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 Focus 3 Tdci Style Almak Üzereyim

hüseyin ipek

Önerilen Mesajlar

Tekrarlıyorum: Hayırlı olsun, doğru karar, güzel günlerde kullanın...

Teşekkür ediyorum Cem Bey sağolun..

Hayırlı olsun ... Araç resim ve detaylarını bekliyoruz....

Çok teşkkrler Bekir Bey.İnşllh en kısa zamanda ekliycem detayları

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arabanın km sine göre de fiyat çok değişir sizinki kaç km de 

Arabaya baktım ben. Style-Plus :yeah:

sahibinden de bakıyorum da araba style mi style plus mu olduğunu nasıl anlayabiliriz. direksiyonun sağ altında bluetooth tuşları varsa plus olduğunu mu gösterir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır. BT standart idi style'da. AktifŞehiriçi güvenlik sistemi ve ısıtmalı ön cam var mı diye bakın..

sahibinden de bakıyorum da araba style mi style plus mu olduğunu nasıl anlayabiliriz. direksiyonun sağ altında bluetooth tuşları varsa plus olduğunu mu gösterir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön camda böyle ünite olacak

ben size sahibinden. de 2 tane 2012 model ilan no vereyim 

ilki 125996124 sahibi buna style demiş ve bunda teybin altındaki kedigözü(dörtlü) tuşunun sağında ve solunda fazladan 2 tuş varken

ikincisi 126578109 sahibi buna da stle plus demiş bunda ise ordaki tuşlar yok

resimlerde ön cam pek görünmüyor ön konsoldaki tuşlardan anlayamaazmıyız bir de o tuşlar ne işe yarıyor

yakup hocam kusura bakmayın biraz ayrıntıya giriyorum hatırlarsanız sıfırı için bayiyle anlaşmıştım ancak bayi elimizde araç yok en az 1 ay beklemeniz gerekecek deyince sıfırından vazgeçtim. şu an 2. el 2011-2012 model style plus tdci sedan arıyorum verdiğiniz ilandaki araç güzel ama hatchback bense sedan arıyorum sahibindende  de hangisinin style hangisinin plus olduğunu daha pek ayırtedemiyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

125996124  - sadece style yada bu %90 trend-x olabilir. Plus değil o kesin.

126578109 bu ise yeni style yani eski pluslar gibi dolu ama bt yok birde aktif şehir içi ve ısıtmalı cam.. Ek olarak eski style'a göre oto park var perde hava yastıkları esp tcs var..  bu başlıkta style olan 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

125996124  - sadece style yada bu %90 trend-x olabilir. Plus değil o kesin.

126578109 bu ise yeni style yani eski pluslar gibi dolu ama bt yok birde aktif şehir içi ve ısıtmalı cam.. Ek olarak eski style'a göre oto park var perde hava yastıkları esp tcs var..  bu başlıkta style olan 

aklıma takılan bişey var focus donanımlarına da baktım orda da yok.

bu ısıtmalı cam nedir. önceden focus 2 ghia vardı bende ön camı buharlaştığı zaman ön cam tuşu vardı dijital klimanın üzerinde. ona basınca klima açılır ve sadece ön cama sıcak hava üfleyerek buharı temizlerdi ve bu özellik benim için olmazsa olmazlardan. arka cam tuşuna basınca klima açılmadan sadece arka cam elektrkli rezistansı açılarak arka camdaki buhar temizlenirdi.   şimdi bu ısıtmalı cam bu anlattıklarımdan hangisi. ya da bu ısıtmalı cam sadece 2012 modellerde style plus ve 2013 model tekno pakette mi var başka da hiçbir yerde göremedim çünkü. bu özelliği bilen bi arkadaş anlatırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aklıma takılan bişey var focus donanımlarına da baktım orda da yok.

bu ısıtmalı cam nedir. önceden focus 2 ghia vardı bende ön camı buharlaştığı zaman ön cam tuşu vardı dijital klimanın üzerinde. ona basınca klima açılır ve sadece ön cama sıcak hava üfleyerek buharı temizlerdi ve bu özellik benim için olmazsa olmazlardan. arka cam tuşuna basınca klima açılmadan sadece arka cam elektrkli rezistansı açılarak arka camdaki buhar temizlenirdi.   şimdi bu ısıtmalı cam bu anlattıklarımdan hangisi. ya da bu ısıtmalı cam sadece 2012 modellerde style plus ve 2013 model tekno pakette mi var başka da hiçbir yerde göremedim çünkü. bu özelliği bilen bi arkadaş anlatırsa sevinirim.

Arka camda nasıl rezistant varsa bu ısıtmalı dediğimiz ön camlarda da bu mevcut. Forumda arama yapabilirsiniz..

Ford açıklamış :yeah: 

http://www.ford.com.tr/otomobiller/focus/surus-deneyimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

km 37 binde yetkili servis bakımlı style plus paket (kısa yoldan otomatik park sistemi varsa plus paketli oluyor)1 yıl daha garantisi var kazası belası yok ufak tefek pasta cila gerektiren yüzeysel çizikleri mevcut ön koltukta da sigara yanığı mevcut bu yüzden ciddi geriye çekebildim fiyatı 43 bine kapadım.Motorda donanımlarda şansızmanda sorun çıkmadı diğerlerini ben kendim de halledebilirim çok fazla sorun görmedim.Ama benim alacağım araç pırıl pırıl olacak derseniz 44 bin civarına 10 binde tendler var.Tercih meselesidir tabi

Hayırlı olsun güzel ve doğru seçim makul fiyat. Allah kaza bela vermesin. Araç tanıtım ve resimlerini de bekleriz en kısa sürede :)

Teşekkürler Yusuf Bey.En kısa zamanda ayrıntıları yazıcam

Arkadaşlar forumda aradım bulamadım.Ben aracın direksiyonunu deri yaptırmak istiyorum servisler bu işi kısa yoldan çözüyorlar mı?yoksa onda da kol dayamadaki talihsiz durum mevcut mu?

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.