Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mercedes-Benz Cla

Volkan Özenç

Önerilen Mesajlar

@Abdussamed Acar, iyi misin? Bir sürü şey yazmışsın, ben bir tek son satırı anladım! 

Not: Profilindeki otomobilini düzeltebilirsin, Golf kullanıcılarına gıcık değiliz....!

Hesap kitap sonrası kafam piyasaya dair bir çok konuyla ilgili karışık olduğundan sanırım böyle oldu  :) Laf aramızda işin gücün yoğun olduğu bu günlerde biraz daha fazla anlaşılma kaygısı güdünce forum ortamı stres atmaya yaramıyor pek... :)

Bu arada profilimdeki araç doğru. Hala kapımın önünde ve Golf'ten çok daha kıdemli. Silersem emektara ayıp etmiş olurum ;) Golf kullanıcılarına gıcık olsanız(?) daha mı renkli olurdu acaba... :)   DSG S modunda iken geçerim senin focusu diyorum... :kıhkıh:

selamlar...

Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yavaşş. Biraz zor geçersiniz 1.6 182 ps i. Dsg dinlemez o.

VW grubu motor gücünü alt sınırdan veriyor, Ford ise üst sınırdan sanki...

Neden derseniz Golf'ün kağıt üstünde daha güçsüz motorlu araçlarının performansları daha iyi, her zaman...

Bu nedenle iki aracı da kullanmış birisi olarak çoğu yol şartında özellikle DSG'li 160'lık Golf'ün 182'lik EB'u geçebileceği konusunda fazla kuşkum yok. 

Samed'i davet ettim zaten denemeye  :kıhkıh:

http://www.zeperfs.com/en/duel2686-3897.htm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden derseniz Golf'ün kağıt üstünde daha güçsüz motorlu araçlarının performansları daha iyi, her zaman...

Bu nedenle iki aracı da kullanmış birisi olarak çoğu yol şartında özellikle DSG'li 160'lık Golf'ün 182'lik EB'u geçebileceği konusunda fazla kuşkum yok. 

Samed'i davet ettim zaten denemeye  :kıhkıh:

19 jantlı DSG scirocco ile denedik. focusun vites geçişlerini maksimumda yığılmadan ayarlayabildinizmi 1 boy önde götürebiliyorsunuz. Birde sanırım 160lıklar Supercharger Aynı zamanda. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samed'i davet ettim zaten denemeye :kıhkıh:

Ya Dsg bozulursa.

Bütün hikaye vites geçişi zaten, manuel araçta DSG ile aşık atmak her babayiğidin harcı değil, Cem abi istisna :)

Debriyajsız vites değiştirirsek yakalarız belki. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman ben salağım ki aradaki farkı hissetmemişim :)

ayrıca A serisi HB F3ten dar değil yine benim ve arkadaşımın gözlemi.

Salak olduğunu düşünmüyorum; A serisi sırf yıldızla bile çekici; dış tasarım da güzel görünüyor göze; mekanik vs de tutarlı diye düşünüyorum =)

Ama arka koltuğa gelince; bende sedan F3 var ve arkası ondan dar; kendi oturduğum ön koltuk mesafesinde arkaya oturmaya çalışınca bildiğin hafif yan durmak zorunda kaldım; öyle çok iri de sayılmam; boyum 1.82 m

Ha bir de donanım diye sayıklayan birisi ( bknz. ben ); benim F3'ümde sahip olduklarımı eklese fiyat abarıyor; şimdi net rakam hatırlamıyorum ama "ya! o paraya selective yeni kasa Mondeo alırım lan ben " dedirtti bana...

Yanlış anlaşılmasın aslında kıyaslamıyorum-kıyaslanmaz ama ne bileyim hani hep derler ya " Bmw 3; Mercedes C kasa ile başlar" ön yargısı da güçlü sanırsam...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.