Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mercedes-Benz Cla

Volkan Özenç

Önerilen Mesajlar

BMW candır. Doyana kadar arkadan çekiş olsun çamurdan olsun mantığıyla giderim ben bir süre daha muhtemelen. 

CLA canlıda resimlerdekinden daha güzek göründü benim gözüme. Mercedes de olsa uzun bir süre önden çekişli araba almam muhtemelen. Evliliğe doğru Quattro, XDrive, 4Matic arasında gidip gelebilirim belki :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BMW candır. Doyana kadar arkadan çekiş olsun çamurdan olsun mantığıyla giderim ben bir süre daha muhtemelen. 

CLA canlıda resimlerdekinden daha güzek göründü benim gözüme. Mercedes de olsa uzun bir süre önden çekişli araba almam muhtemelen. Evliliğe doğru Quattro, XDrive, 4Matic arasında gidip gelebilirim belki :D

XDrive, her modeliyle benim de gönlümde yatan aslan olarak duruyor ama fiyat etiketlerine bakınca Style F3ü, Titanium+x paket+smart paket 1.6 EB ile mi değiştirsem diye düşünüyorum  :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

A serisi bu sınıfta almak istediğim tek araç :) bmwnin arkadan çekişli olması cezbediyor ancak mercedes aşkımı yenmeye yeterli değil :)

Aynen yıldızlı olsunda isterse çekişli olsun.

XDrive, her modeliyle benim de gönlümde yatan aslan olarak duruyor ama fiyat etiketlerine bakınca Style F3ü, Titanium+x paket+smart paket 1.6 EB ile mi değiştirsem diye düşünüyorum :smiley2k:

Bekleyin. 1.5 Eb geliyor artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cla'nın iç mekanı nasıl sizce? A serisi ise kötü olabilir de berbat değildir diye düşünüyorum.

ön konsolda çıkıntı ekran dışında bir sorun yok, tasarımı nedeniyle arkası dar. Bana göre başka bir olumsuz yanı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nesi berbat? CLA kullanmışsınız. İç mekan genişliği ve plastik kalitesi nasıl?

İç mekan kalitesi bir golf kadar iyi değil. genişlik ise kriterlere göre değişir. oturma pozisyonunu beğenmedim yada 1.85 boyum yetmedi diz mesafeside tuzu biberi.

Mercedes kamyon yapmayı iyi biliyor kesinlikle iyi biliyor. Clio 4 deki ekranın aynısını mercedeste görmek acabaları birbirinde getiriyor. it was terrible . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İç mekan kalitesi bir golf kadar iyi değil. genişlik ise kriterlere göre değişir. oturma pozisyonunu beğenmedim yada 1.85 boyum yetmedi diz mesafeside tuzu biberi.

Mercedes kamyon yapmayı iyi biliyor kesinlikle iyi biliyor. Clio 4 deki ekranın aynısını mercedeste görmek acabaları birbirinde getiriyor. it was terrible .

Clio ile aynı ekran olduğuna emin misiniz? Ekranın çıkıntılı durması bence de hoş değil.

ön konsolda çıkıntı ekran dışında bir sorun yok, tasarımı nedeniyle arkası dar. Bana göre başka bir olumsuz yanı yok.

Arkası F3'ten dar mı? Birde bu araba 120 bin etmez bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cla yi sadece bayide inceledim ama A yi normalin üzerinde test ettim, sınıfına göre nesi berbat aciklarmisiniz.

A serisini iki ünite olarak test ettim.  dizeli konuşmak bile istemiyorum. inanılmaz kötü izolasyon. nefret ettiren gaz pedalı.ve bence bi okadar kötü tepkisiz şanzumanları. 

benzinlide ise iyileştirmeler var ama yine o basitlikten kurtulamamış. mercedes sürüyorum hissi yok arabalarda. 1 serisi ve A3 çok daha şahsına münhasır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

A serisini iki ünite olarak test ettim.  dizeli konuşmak bile istemiyorum. inanılmaz kötü izolasyon. nefret ettiren gaz pedalı.ve bence bi okadar kötü tepkisiz şanzumanları. 

benzinlide ise iyileştirmeler var ama yine o basitlikten kurtulamamış. mercedes sürüyorum hissi yok arabalarda. 1 serisi ve A3 çok daha şahsına münhasır. 

ben 122lik benzinli otomatik kullandım, eski A3ten ve focustan daha kötü bir his uyandırmadı sürüş olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.