Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mercedes-Benz Cla

Volkan Özenç

Önerilen Mesajlar

Bu aracı incelerken farkettim. Aracın sınıfı, kafamı karıştırdı daha doğrusu.  Aslında yeni bir segment diye yola çıkıyor ama aks mesafesi 2.70 m, passat 2.71, mondeo 2.87, C180 2.76, Focus 2.63... C180 D segmenti ise CLA200 de D segmenti o zaman A serisinin sedan coupe si olarak anılıyor.

Hem araç için,  hem aracın segmenti için hem de fiyatı (yaklaşık 95.000-100.000 TL) için yorumlarınız nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gecen hafta hem test surusu yapmis (yaklasik 40 km+40 lik bir parkurda (Milas - Bodrum gidis donus)) hem de epey uzunca bir sure incelemis olan biri olarak parasini hak eden bir araba olmadigini soyleyebilirim. Evet cok afilli ama o parayi etmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gecen hafta hem test surusu yapmis (yaklasik 40 km+40 lik bir parkurda (Milas - Bodrum gidis donus)) hem de epey uzunca bir sure incelemis olan biri olarak parasini hak eden bir araba olmadigini soyleyebilirim. Evet cok afilli ama o parayi etmez.

mertol abi  birkaç aydan beri forumdayım.adını filan  çok  çok  fazla  duydum diğer forumda da adını  ve konularını gördüm nerden olduğunu yeni görüyorum.bodrumlumusun oralımısın orada  ikamet mi ediyorsun.bende çok uzun yıllar oralardaydım da merak ettim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mertol abi birkaç aydan beri forumdayım.adını filan çok çok fazla duydum diğer forumda da adını ve konularını gördüm nerden olduğunu yeni görüyorum.bodrumlumusun oralımısın orada ikamet mi ediyorsun.bende çok uzun yıllar oralardaydım da merak ettim

İmzamı kontrol edin lütfen. Sürekli bu tür konu dışı yapmaktasınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada C180 D segmenti falan degil. Bildiginiz C segment bir arac. Adi mercedes diye segment atlamaz. 

Haklısınız, adı yada fiyati segment belirlemez ama wikipedia da d-segment altında c180 3serisi passat mondeo var. Sırasıyla 2.76m 2.83m 2.71m 2.87m 

C segmentleri 2.6 civarinda. Passat nasil d segmenti oluyor? Eger passat d segmenti ise mondeo E, focus da D segmenti olabilir:) kafa iyicr gitti benim Mertol Bey;)

Bir de neden CLA için o parayı haketmiyor dediniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklısınız, adı yada fiyati segment belirlemez ama wikipedia da d-segment altında c180 3serisi passat mondeo var. Sırasıyla 2.76m 2.83m 2.71m 2.87m

C segmentleri 2.6 civarinda. Passat nasil d segmenti oluyor? Eger passat d segmenti ise mondeo E, focus da D segmenti olabilir:) kafa iyicr gitti benim Mertol Bey;)

Bir de neden CLA için o parayı haketmiyor dediniz?

Aracın detaylarına baktınız mı ?

Dikkat edinde kapı kaplaması elinizde kalmasın :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mertol Kip,

Adı mercedes diye atlamıyor zaten dingil mesafesi örneğin passatdan uzun. Mercedes c class d segmentidir tartışmaya lüzum yok

Cla da segment karışıklığı var c de değil d de değil ama ne olursa olsun iç ve dış tasarım olarak şuan rakipsiz bence. Dolu amg paketini 120 bin civarına alabiliyorsunuz aracı test eden biri olarak bence değer. Tek eksiği rwd olmaması.

105.500 TL liste fiyati web sitesinde?

Aracın detaylarına baktınız mı ?

Dikkat edinde kapı kaplaması elinizde kalmasın :P

Arabayı test edemedim inceleyemedim bu aralar çok yoğun çalışıyorum.  Ama ilk firsatta gidicem. Kapı kaplamasi mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

105.500 TL liste fiyati web sitesinde?

Arabayı test edemedim inceleyemedim bu aralar çok yoğun çalışıyorum. Ama ilk firsatta gidicem. Kapı kaplamasi mı?

Birde boyutlara sadece teknik olarak bakmayın misal arkada 2 kişi bile omuz olarak rahat olmanız şaşırtır beni o derece boyutları ve bu araba kaç lira ? Pahalı yani net şekilde.

Tarz dışında size özel sunduğu hiçbirşey yok bunun için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaynak yerlerine falan bakmadım tabi ama sürüşü olsun konforu olsun performansı olsun gayet hoşuma gitti. Zaten tasarımına laf eden çarpılır :) Kapı kolları da sağlam duruyordu benim incelediğim araçlarda :)

Kaynakla işimiz yok tabiki :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde boyutlara sadece teknik olarak bakmayın misal arkada 2 kişi bile omuz olarak rahat olmanız şaşırtır beni o derece boyutları ve bu araba kaç lira ? Pahalı yani net şekilde.

Tarz dışında size özel sunduğu hiçbirşey yok bunun için

Arka tarafta c180ne göre 4 cm daha alçak tabiki arkada oturan için büyük sıkıntı ama c segment bir araba 105bin yada 120bine nasıl satılır diye afalladım resmen, bir de  1.6 benzinli sonuçta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arka tarafta c180ne göre 4 cm daha alçak tabiki arkada oturan için büyük sıkıntı ama c segment bir araba 105bin yada 120bine nasıl satılır diye afalladım resmen, bir de 1.6 benzinli sonuçta

İlk mesajıma göre satılır işte :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.