Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oto Kokusu

Muhammet Akyıldız

Önerilen Mesajlar

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIISorular ve Sorunlar" kategorisinden "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabaya koku konmaz. Minibüs mü bu? :) O kokular takıldıkları yerde malzemeyi bozarlar genelde. Birde bu kimyasalı ciğerinize çekiyorsunuz. Adamı hasta eder kesin. Koku problemi varsa kapı cam açıp havalandırın. Olmazsa kaliteli bir erkek parfümünü biraz sıkar havalandırıp arabaya binersiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski patronum şu ön konsoldaki havalandırma alanlarına takılan parfümlerden alıp takmıştı. Daha sonra o bir şekilde konsola damlamış ve eritmişti.. hoş olmayan bir durum... en iyisi arkadaşın dediği gibi normal parfüm alıp sıkmak...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski patronum şu ön konsoldaki havalandırma alanlarına takılan parfümlerden alıp takmıştı. Daha sonra o bir şekilde konsola damlamış ve eritmişti.. hoş olmayan bir durum... en iyisi arkadaşın dediği gibi normal parfüm alıp sıkmak...

Plastiği eriten şey adamı kanser eder. Bu tip kokular genelde merdiven altı 2tl lik malzemeler.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Little Trees çok övülüyor, henüz denk gelemedim. Bir çok farklı marka model vardı da yaza doğru detaylı araştırmayı planlıyorum ben.

Dökülme, unutulma gibi durumlarda belirtildiği gibi döşemeye zarar veriyor, ancak kanser etme durumu ne olur bilemiyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar, oda parfümü, araç kokusu gibi şeyleri asla kullanmayın.

Engin Abinin de dediği gibi bunlar çoğunlukla kanserojen etkileri olan ürünler. hele ki araç içi gibi oldukça ufak bir alanda daha da zararlı.

varsın aracınızın içi kavun kokmayıversin. yeter ki kötü koku olmasın içeride.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca astımı tetikleme özellikleri de var.

Dört camı açıp 2 dakika beklemek yeter.

Titaniumlarda kumandadan açma düğmesine basıp basılı tutunca üç saniye sonra bütün camlar iniyor. Uzaktan açıyorum ben araca varana kadar kokuyu giderecek kadar sirkülasyon oluyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aır wick veya konfort sprint gibi içinde itici gaz bulunmayan bir oda parfümünü akşam aracınızdan çıkarken araç içine bir kere sıkıp aracınıza binerken biraz havalandırınca her hangi bir rahatsızlık hissetmeden aracınızdaki kötü kokuyu giderebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.