Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oto Kokusu

Muhammet Akyıldız

Önerilen Mesajlar

Hicbir aracima bugune kadar koku almadim. Paspaslari duzenli temizledikten ve yas kalmamasina ozen gosterdikten sonra rahatsiz edici bir koku olmaz zaten.

Fakat bu focusumda yaklasik 4-5 ay once bagajda tasidigim ahtapot torbadan sıvışmış ve bagajda yere serilmis :) bagaj halisini eve cikardik gunlerce ve defalarca sildik kuruttuk ancak kokuyu tam olarak engelleyemedik :( var mi onerisi olan bunun icin?

Halı Yıkama makinası ile mi sildiniz ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hicbir aracima bugune kadar koku almadim. Paspaslari duzenli temizledikten ve yas kalmamasina ozen gosterdikten sonra rahatsiz edici bir koku olmaz zaten.

Fakat bu focusumda yaklasik 4-5 ay once bagajda tasidigim ahtapot torbadan sıvışmış ve bagajda yere serilmis :) bagaj halisini eve cikardik gunlerce ve defalarca sildik kuruttuk ancak kokuyu tam olarak engelleyemedik :( var mi onerisi olan bunun icin?

Tecrübe etmedim ama kokan yerlere saç kurutma ile sıcak hava verilebilir. Koku sinmiş giyecekleri sıcak radyatör üzerine koyunca koku molekülleri uçar oradan aklıma geldi. Ama içine sinmiş artık malzeme varsa halı yıkama makinası şart.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

acaba limon iş görür mü yani çok uçuk bi fikir olabilir ama limon kokusu keskindir ve kendi kimyasalıyla kullanıldığında şeker barındıran bi ürün olduğu için kalıcı olabilir artık limon suyumu dökmeli limonu hafif hafi mi sürmeli bilmiyorum :D sadece aklıma geldi söyleyeyim dedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Halı yıkama makinemiz yok; elimizle sildik bastırarak ve çok kez.

Ben deniz mahsullerinin hepsini çok severim ama bu koku sevilecek türden değil; hele güneşte kalmış araca binince hiç değil.

Oldumu Aydın şimdi... Nasılda canım çekti.....şöyle bol soslu... Peeeee:) :):) :)

Buyur Bekir Abi; dolapta hala :)

p1040557s.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.