Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

X Paket Vs Tekno Paket

ufuk özdemir

Soru

Arkadaşlara başıma gelen malum olaydan dolayı (bkz:) yeni bir Focus oluşturma peşindeyim.Smart paket istiyorum artı içimde ukte olan sunroofu da bu sefer alıcam ama X+tekno biraz yağlı geliyor.Bu nedenle bunlardan birini seçmek istiyorum.Hangisini alayım sizce X paket mi tekno paket mi tercih edilmeli.Bunu sizin ihtiyaçlarınız belirler felan demeyin gönlünüzde hangisi varsa.hangisi size daha mantıklı geliyorsa  onu deyiverin.Anket gibi bişey yani.Şimdiden teşekkürler.

ufuk özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Titanium X Paketi
Parçalı Deri koltuklar, Elektrikli 4yöne ayarlanabilir sürücü koltuğu, Bi-Xenon Farlar (far yıkama sistemi ile), Gündüz yanan LED farlar, Led çok renkli iç ortam aydınlatması

parçalı deri koltuk hiç önemi değil, antalyada hiç kullanmıyordum, ısparta da koltuk sısıtma ile ön cam ısıtma  x pakettten en çok işime yarayan donanımlar oldu, demek ki soğuk yerde yaşayanlar için önemli, 

Elektrikli 4yöne ayarlanabilir sürücü koltuğu   elinle ayarlıyıver

Bi-Xenon Farlar (far yıkama sistemi ile)Gündüz yanan LED farlar     aracı güzel gösteriyor olmazsa çok önemli değil bence

Led çok renkli iç ortam aydınlatması  boş iş

sonçta özellikle ön cam ısıtma da yeni modellerde yoksa ve soğuk yerde yaşamıyor iseniz olmazsa olmaz bişey yok burada...... ki xenon far sonradan da taktırabiliyorsunuz

Tekno Paket (Manuel araçlarda ve Smart Paket ile sunulmaktadır)

Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, bugüne kadar araçlarımızda var mıydı tabi işe yaradığı yerler olur

Kör Nokta Uyarı Sistemi, bugüne kadar araçlarımızda var mıydı tabi işe yaradığı yerler olur

Şerit Takip Sistemi, bugüne kadar araçlarımızda var mıydı tabi işe yaradığı yerler olur

Şeritte Kalma Yardımcısı,bugüne kadar araçlarımızda var mıydı tabi işe yaradığı yerler olur

Sürücü Dikkat Takip Sistemi,bugüne kadar araçlarımızda var mıydı tabi işe yaradığı yerler olur

Otomatik Uzun Far, sanki bu mantıklı bişey yine de olmazsa olmaz değil

Isıtmalı Ön Cam   koltuk ısıtma ile bu ayni pakette değil sanırım... çok çok işe yarayan bir özellik soğuk bölgeler için.......

sonuçta burada da bişey yok bence hiçbirine para vermeyin

bi tek xenon far ve led gündüz falarını sonradan taktır, save ettiğin para ile de gez iç eğlen

ikisinden de ortaya karışık bişeyler olmuyor mu ya  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şu an ki aracım ortaya karışık titanium+plus paket ama şimdi yok.

Titanium X Paketi
Parçalı Deri koltuklar, Elektrikli 4yöne ayarlanabilir sürücü koltuğu, Bi-Xenon Farlar (far yıkama sistemi ile), Gündüz yanan LED farlar, Led çok renkli iç ortam aydınlatması

parçalı deri koltuk hiç önemi değil, antalyada hiç kullanmıyordum, ısparta da koltuk sısıtma ile ön cam ısıtma  x pakettten en çok işime yarayan donanımlar oldu, demek ki soğuk yerde yaşayanlar için önemli, 

Elektrikli 4yöne ayarlanabilir sürücü koltuğu   elinle ayarlıyıver

Bi-Xenon Farlar (far yıkama sistemi ile)Gündüz yanan LED farlar     aracı güzel gösteriyor olmazsa çok önemli değil bence

Led çok renkli iç ortam aydınlatması  boş iş

sonçta özellikle ön cam ısıtma da yeni modellerde yoksa ve soğuk yerde yaşamıyor iseniz olmazsa olmaz bişey yok burada...... ki xenon far sonradan da taktırabiliyorsunuz

Tekno Paket (Manuel araçlarda ve Smart Paket ile sunulmaktadır)

Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, bugüne kadar araçlarımızda var mıydı tabi işe yaradığı yerler olur

Kör Nokta Uyarı Sistemi, bugüne kadar araçlarımızda var mıydı tabi işe yaradığı yerler olur

Şerit Takip Sistemi, bugüne kadar araçlarımızda var mıydı tabi işe yaradığı yerler olur

Şeritte Kalma Yardımcısı,bugüne kadar araçlarımızda var mıydı tabi işe yaradığı yerler olur

Sürücü Dikkat Takip Sistemi,bugüne kadar araçlarımızda var mıydı tabi işe yaradığı yerler olur

Otomatik Uzun Far, sanki bu mantıklı bişey yine de olmazsa olmaz değil

Isıtmalı Ön Cam   koltuk ısıtma ile bu ayni pakette değil sanırım... çok çok işe yarayan bir özellik soğuk bölgeler için.......

sonuçta burada da bişey yok bence hiçbirine para vermeyin

bi tek xenon far ve led gündüz falarını sonradan taktır, save ettiğin para ile de gez iç eğlen

ikisinden de ortaya karışık bişeyler olmuyor mu ya  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Titanium-X'in en büyük farkı Bi-Xenon ve far yıkama bence.

Benim için Bi-Xenon daha önemli olduğundan, "Isıtmalı Ön Cam" haricindekiler bana göre olmasa da olur dediğimden Titanium-X tercih ederim. Ancak sizin için Tekno pakettekiler daha kullanışlı ise onları seçip Bi-Xenon'u sonradan takabilirsiniz, far yıkama olmadan tabi.

Tamamen tercih meselesi, hangisini daha çok kullanıyor, veya hangisi sizin gözünüzde daha değerli ise onu seçmelisiniz bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben olsam tekno alırdım

Bir Bi-xenon far sonradan takılabilir ama teknodaki özellikler zannetmiyorum.

Teknodaki özellikler hayat kurtarıcı özellikler (kör nokta, şerit takip....)  İnsanın bu özelliklere belki bir kez ihtiyacı olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Peki zenonları sonradan taktırınca araıza ışığını söndürebilecek miyiz?Şimdiki aracımda ön cam ısıtma var.Bu sene millet elinde pet şişeye koydukları sularla camları çözmeye uğraşırken ben ısıtmalı ön camımla keyfime baktım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu ısıtmalı ön camdaki çizgiler test sürüşünde beni çok rahatsız etti, merakımdan soruyorum zamanla alışıyor mu insan yoksa hep böyle gözünüze takılıyor mu çizgiler ?

benim gözüme hiç takılmıyor hiçte rahatsız olmuyorum yola odaklanirsaniz zaten camda tel olduğunu bile gormuyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu ısıtmalı ön camdaki çizgiler test sürüşünde beni çok rahatsız etti, merakımdan soruyorum zamanla alışıyor mu insan yoksa hep böyle gözünüze takılıyor mu çizgiler ?

Genelde ben varlığını unutuyorum, binenlerin de ilk bakışta dikkatini çekmedi henüz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.