Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Samsung Galaxy S4 Tanıtıldı - Detaylar Burada

Önerilen Mesajlar

S4 okadar ahım şahım değil note 2 ile s3 ün arası olmuş ben S5 i beklerim fark yaratacaksa s5 fark yaratır.

S4 önceki modele göre yeterince gelişmiş durumda bence. Ama ciddi fark görmek istiyorsak 2 nesil atlayıp bakmak lazım elbette. Hatta telefon değiştirilecekse de hiç olmazsa bir nesil atlayıp değiştirmek daha ekonomik ve makul. S4 de bekleyip bulamadığınız veya şu da yok dediğiniz ne var mesela?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birazda rakibe gore cikariyorlar yeni urunleri. Biyerde okumustum suanki teknoloji zaten 5-6 sene once vardi ama para kazanmak icin azar azar piyasaya suruluyor yazmisti. Yani Htc One cikti s4de ona gore cikicakti oylede oldu cok benzer ozellikleri, ama ben Htc Onei tercih edicem kontratli alicam Turkcellden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O ebattaki telefon bence cepte taşınmaya hiç müsait değil.samsung iyice abarttı sanki büyük ekran yapmak kaliteyi arttırıyor. Belkide o büyük ekranı sadece arkasında daha fazla devreyi daha ince yapabilmek için yapıyor orası bilinmez. Iphone 5 in ebatşarı bile bana büyük geliyorken s4 gibi bir telefon çok abartı geliyor. Şöyle incecik olsaydı pili kadar ince olsaydı gözümü boyardı ama o hacimdeki bir telefon bana göre değil. S3 kadarda satacağını zannetmiyorum fiyatları çok uygun olmadıkça( maximum 1300)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O ebattaki telefon bence cepte taşınmaya hiç müsait değil.samsung iyice abarttı sanki büyük ekran yapmak kaliteyi arttırıyor. Belkide o büyük ekranı sadece arkasında daha fazla devreyi daha ince yapabilmek için yapıyor orası bilinmez. Iphone 5 in ebatşarı bile bana büyük geliyorken s4 gibi bir telefon çok abartı geliyor. Şöyle incecik olsaydı pili kadar ince olsaydı gözümü boyardı ama o hacimdeki bir telefon bana göre değil. S3 kadarda satacağını zannetmiyorum fiyatları çok uygun olmadıkça( maximum 1300)

S3 kadar satacak hatta fazlasında satabilir. Genel trend ekranların büyümesi yönünde. 5.5inç note2 bile milyonlarca sattı. Samsung pazarlama ve dağıtımda çok başarılı. Fiyatı ve tedariği çok iyi ayarlıyor. Htc bunu yapamıyor mesela. Bunları kullandıktan sonra iPhone ekran boyutu olarak oyuncak gibi geliyor zaten kullanmak istemiyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S3 kadar satacak hatta fazlasında satabilir. Genel trend ekranların büyümesi yönünde. 5.5inç note2 bile milyonlarca sattı. Samsung pazarlama ve dağıtımda çok başarılı. Fiyatı ve tedariği çok iyi ayarlıyor. Htc bunu yapamıyor mesela. Bunları kullandıktan sonra iPhone ekran boyutu olarak oyuncak gibi geliyor zaten kullanmak istemiyorsun.

Samsung pazarlama ve dağıtımda çok başarılı. Fiyatı ve tedariği çok iyi ayarlıyor.. bu sözlerinize olduğu gibi katılıyorum.. zaten samsungun samsung olmasını sağlıyan şeyler bunlar bence.. ama s4ün s3 kadar satamıycağını düşünüyorum.. bunun nedenide s3ün gerçekten çok satmış olması :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Note 2 daha çok tablete kaçıyor. Cepte taşınması imkansız bir cihaz. Trend ekranların büyümesi yönünde değil son çıkanı alıp hava atmak yönünde :)

Çağlar Kasımoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HTCye kıl oldum :( Büyük eziklik yapmışlar.

Galaxy S4 tanıtımı öncesi bekleşenlere HTC One gösterip eski samsungunu getirene 100dolar indirim diye kağıtlar dağıtmışlar.

Bir HTC yöneticisi tasarımın silikliğine ve hala ucuz plastik kasa kullanımına gönderme yaparak S4 için "more of the same-aynısının daha fazlası " demiş. Esasen "more of the same shit=aynı b*kun fazlası " demek istemiş de ayıp diye dememiş.

Bu ne ezikliktir leynn. Senin telefonun iyi olabilir de adam dev olmuş sen neyin peşindesin. Kendi işine bak sen adam senin en az 10 katı satacak. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S4 milyonlarca satacak ve göreceğiz. S3 çıktığında bu ne rezillik vs dediler, 50 milyon adet sattı.:)  Note2 çok büyük dediler sanırım 10milyon üzerinde satışı.  Çok çok iyi olduğu için değil belki ama S4'de satacak. Ayrıca iki yıl öncesine bakılırsa 3,5-4inç olan ekranların nerelere büyüdüğü görülebilir. Apple bile dayanamadı ve ekranı uzattı. Üretici ve tüketici davranışı şimdilik bu şekilde. :) 

HTC'nin tek başarılı olduğu nokta güzel bir kasa tasarımı ve arayüz. Fiyat, pazarlama, tedarik, güncelleme konularında yolda kalıyor malesef. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsung'un geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni amiral gemisi Galaxy S4'e, 50 milyon adet satış rakamlarına ulaşan bir önceki tepe modeli olan Galaxy S3'ten daha fazla ön talep gelmiş durumda.

26 Nisan'da satışa sunulacak olan İngiltere'de, ön sipariş almaya başlayan Phones 4U adlı perakendeciye göre Galaxy S4'e olan ilgi, Galaxy S3'e kıyasla yüzde 40 daha fazla.

Hedefleri 100milyonmuş...umarım satamazlar...her sene her sene yeni telefon mu alınır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hedefleri 100milyonmuş...umarım satamazlar...her sene her sene yeni telefon mu alınır...

Bende  yeni telefon çıkarken bakıyorum ya eski model milyon sattı piyasa doymuştur diyorum. Adamlar daha çok satıyor her seferinde. :)

Bu arada bir bilgi 

S3 ve Note2  Android 5.0 alacakmış. S2 ve Note Android 4.2.2 alacaklarmış. Duyurusu aşağıda. 

http://www.sammobile.com/2013/03/18/galaxy-s-ii-galaxy-note-to-get-android-4-2-2-android-5-0-for-the-galaxy-s-iii-galaxy-note-ii/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://shiftdelete.net/iste-samsung-galaxy-s4un-birim-maliyeti-43638.html

Samsung'un geçtiğimiz günlerde duyurduğu Galaxy S4 modelinin de maaliyeti en çok merak edilen konuların başında geliyor. Galaxy S3'ü yaklaşık 213 dolara mal eden Samsung, Galaxy S4'ü toplamda 244 dolara üretiyor.

Samsung'un, Galaxy S4'ü Avrupa'da 690 Euro'luk bir fiyatla satışa sunması bekleniyor.

bizde 900 euro olur sanırım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S4'ü takip edenler bilir, iki farklı işlemci ile piyasaya veriliyor.  I9500 Exynos 8 çekirdekli model, I9505 ise 4G-destekli 4 çekirdekli Snapdragon modeli.

Hangi ülkelere hangi işlemcili cihazın gideceği belli oldu, %100 doğru olmasa da dağıtım şöyle:

North America

• I9505 - Canada
  • I9505 - United States, $580

Africa

• I9500 – Algeria
  • I9500 – Egypt
  • I9500 – Kenya
  • I9500 – Lybia
  • I9500 – Marocco
  • I9500 – Nigeria

Asia / Middle East

• I9500 – Afghanistan
  • I9500 – Bangladesh
  • I9500 – China
  • I9500 / I9505 – Hong Kong
  • I9500 – India
  • I9500 – Indonesia
  • I9500 – Iran
  • I9500 – Iraq
  • I9500 – Kazakhstan
  • I9500 / I9505 – Korea
  • I9500 / I9505 – Malaysia
  • I9500 – Nepal
  • I9500 – Pakistan
  • I9500 / I9505 – Philippines
  • I9500 – Russia, 30,000 rubles ($970), April 26 launch
  • I9500 / I9505 – Saudi Arabia
  • I9505 – Singapore
  • I9500 – Sri Lanka
  • I9500 – Taiwan
  • I9500 – Thailand
  • I9500 – Turkey
  • I9500 / I9505 – United Arab Emirates
  • I9500 – Uzbekistan
  • I9500 – Vietnam

Australia

• I9505 – Australia

Europe

• I9505 – Austria
  • I9505 – Baltic
  • I9505 – Belgium / Luxemburg
  • I9505 – Bosnia and Herzegovina
  • I9505 – Bulgaria
  • I9505 – Cyprus
  • I9505 – Czech Republic
  • I9500 / I9505 – France
  • I9500 / I9505 – Germany, €650
  • I9505 – Greece
  • I9500 / I9505 – Italy, €700
  • I9505 – Macedonia
  • I9505 - Nordic Countries
  • I9500 / I9505 – Poland
  • I9500 / I9505 – Romania, 3,000 Lei ($878) for I9500
  • I9500 – Russia
  • I9505 – Portugal
  • I9505 – Slovakia
  • I9505 – Slovenia
  • I9505 – Spain
  • I9505 - Sweden, starting at SEK 220 / $34 a month
  • I9505 – Switzerland
  • I9505 – The Netherlands
  • I9500 / I9505 – United Kingdom, £530April 26 launch
  • I9500 – Ukraine
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.