Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tiguan 1.4 Tsi 160 Ps 4 Motion

İsa

Önerilen Mesajlar

Normal kullanım ağırlıklı olup yine de nadir de olsa biraz kaygan/bozuk zeminli yola çıkmak isteyip de hacimli bir araç arayanlar için şu anda bence Kuga iyi bir fırsat, fazla etrafa bakmaya ve araştırmaya gerek yok.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) , geçende audi'yi yerden yere vurmuştunuz :) ...,

çakma diye tabir edeceğimiz bir otomobil markası değil bence, baya baya kocaman amblemi var ...imitasyon değil ...

wtcc'de boy gösteren hatta yanlış bilgi olmasın şampiyonluklar alan bir marka . Yani otomobil sektöründe her kulvarda boy gösteren bir marka ...

kalkıpta ; chevrolet bence sadece corvette ve benzeri otomobillerdir diyorsanız , ozaman ford 'ta gt40 , mustang , f150 v.b gerisi çakma diyebilirmiyiz :) tabiki hayır ...

amerikan ve avrupa versyonları olarak 2 ye ayrılıyor diyebiliriz, çakma demek , çok acımazsız olur bence :)

Captiva tabii ki çakma Chevrolet dir.

Captiva dediğiniz araba G Korede mühendisliği yapılmış güney korede üretilen Daewoo Winstar modelidir. Korede o isimle satılır.

Türkiye gibi 3. dünya ülkelerinde chevroletnin imajı yüksek diye Chevrolet ismiyle satılır.

Aynı clio symbolün Türkiyede artık üretilmeyip Dacia Loganın burnuna röno amblemi basıp Dacia Loganın Dacia Logandan daha pahalıya Clio Symbol diye satıldığı gibi.

Captiva Chevrolet değil de Daewoo captiva adıyla gelse kim alırdı.

Hiç kimse

Captiva için çakma Chevrolet tabiri en iyi tanımlama olur bence . Ama cuze mesela öyle değil. GMin pek çok ülkeden mühendisinin tasarımcısının ortak olarak geliştirip ürettiği global bir modeldir. Zaten ABDde de satılıyor Cruza.. Ama Captiva ...Hayır. Anavatanında satılmayan Chevroletye çakma dan başka ne denir. ...

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki yeni Kuga nın üretim yeri neresi Almanya mı bilen var mı? bide ecoboost 180 PS olanın torku kaçtır acaba, fordun sitesinde göremedim, eğer 240 NM ise bu 1650 kg lık bir araçta insanı üzermi acaba?

İsa tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye gibi 3. dünya ülkelerinde chevroletnin imajı yüksek diye Chevrolet ismiyle satılır.

bütün avrupa ve güney amerikada satılıyor ... ...  captiva güney kore 'de çıkmış bir suv , evet ama aveo gibi , cruze gibi bunlar değişik isimlerle satılıyor amerikada ... öyle bir konuşulduki bende tr deki chevrolet markasının çakma olmadığını anlatmaya çalıştım , kardeşime aveo aldırttım ; amerikada sonic olarak satılmakta .....ayrıca amerikada dizel araba alanı dövüyorlar ; orada neden satılsın ki zaten ...   tutturdunuz çakma çakma diye ...  marka captiva nin arkasında , servisini yedek parçasını sağlıyor ; görüntüsü 2013 model özellikle gayet başarılı , kronoik ne bir motor arızası var nede bir sorunu ... kaldıki G.kore taş gibi otomobil yapar ...  kore kaplanı :)

http://www.chevrolet.com/captiva-sport-crossover.html - linktede bahsi geçiyor ... amerikada chevrolet ; captivayı tanımıyor diye birşey yok ...    

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki yeni Kuga nın üretim yeri neresi Almanya mı bilen var mı? bide ecoboost 180 PS olanın torku kaçtır acaba, fordun sitesinde göremedim, eğer 240 NM ise bu 1650 kg lık bir araçta insanı üzermi acaba?

Kuga kategorimizde bunlara ulaşabilirsiniz ayrıca kuga yı bayilerde test edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

opel antara da alman malı değil o da kore malı .. 

Hepsinin ortak atası winstorm . 

Her ülkeye tutulabileceği isimle yollanıyor. 

Captiva  da Winstorm max adı ile satılan daha büyük versiyon.

Şu

daewoo adam gibi servis ve yedek parça sağlayacaksa bana , 7 sıra koltuklu olanını alırım ... ha chevrole olmuş ha daewoo , ha kia ...  önemli olan işlevsel oturaklı olması ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuganın üretim yeri almanya Saarlouis Fransa sınırında. 

180 ps olanın da torku 240 Nm

Kuga başlığında bir hyundaicini yorumunu verdim üzmediği aşikar. 

Bence asıl soru 6 ileri klasik otomatiğin üzüp üzmeyeceği ? Ki AEe göre biraz üzüyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.