Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç Çalındığı Anda Hırsız Yakayı Ele Verecek! Barkodlu Araç, Çipli Plaka Geliyor...

Özer Öztürk

Önerilen Mesajlar

Nietzsche^yi severim: Tüm kötülüklerin anası zayıflıktır der...

Bu da yetmez doğada üreyen en zayıf yaratık olarak da insanı görür.

İnancı da gerçekleri bilmeme isteği olarak yorumlar.

Bu arada Kubilay senin yazdıklarına değil elbetteki tepkim...

Mertol'un yazdığı gibi ABD bütün dünyayı burnundan yakalamış sürüklüyor istediği yere ve herkeze de kendini adalet, demokrasi ve barışın bekçisi gibi gösteriyor, bir yerlerden tanıdık geliyor mu???

O zaman benim yazdıklarıma TEPKİniz :)...

Uygulamanın saçma olduğunu, işe yaramayacağını dile getirmek istemiştim. Bunu cin fikirlilikle bağdaştırmak düşündürücü...

Aracınız çalınmasın diye hepimizi takip edecekler işte Amerika gibi her şey demokrasi ve insan hakları için. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman benim yazdıklarıma TEPKİniz : :)..

Uygulamanın saçma olduğunu, işe yaramayacağını dile getirmek istemiştim. Bunu cin fikirlilikle bağdaştırmak düşündürücü... 

Fatih sadece mesajımın yeri yanlış, hemen seninkinden sonra geldiği için üstüne alınmışsın, sana cevap yazacak olsam alıntılardım.

Yanlış anlama, seninle uğraşmıyorum, sis far muhabbetinden rahatsız olduğunun farkındayım, ancak sis farlarını yasak olduğu halde yanlış kullanımının verdiği rahatsızlık ve güvenlik tehdidi yanında seninkisi hiç kalır, oradaki tepkim bundandır ve seni genç ve sorumlu bir arkadaş olarak gördüğüm için çarpıcı şekilde belirtmeye ve caydırmaya çalıştım.

Buradaki cin fikirlilik ise barkod ve plaka çipi projesi idi.

Dünyaya sadece kendi pencerenden bakma ara sıra dama çıkıp tüm manzarayı seyret... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.