Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kim Ne Derse Desin Focus Bir Sevdadır

Nihat Abukan

Önerilen Mesajlar

Hepsi birbirinden bakımlı, güzel duruyorlar.  :nazar:  :nazar:

Çok teşekkür ederim.İnanın araba alırken çok titiz davranırım en ufak bir detayı kaçırmamaya özen gösteririm.Bu 6 arababa da değil boya çizik bile yoktu (Şu an sattıklarım ne durumda acaba :) ), durum böyle olunca haliyle güzel olmamaları için bir neden kalmıyor.

F3ten sonra F2,5 nasıl oluyor? F2,5-F3 kıyaslamasını en doğru siz yaparsınız sanırım :D

F3'ten sonra en F2,5'ta en çok direksiyon ve göğüs, konsol kısmı sanki boşluğa düşercesine çok boş geliyor insana..Tabi performans, yeni tasarım, yeni donanımlar,ses yalıtımı ne kadar insana hoş gelse de F2,5'un yeri, duruşu ayrı bir güzel, kullanım alanı, hele hele sedanının bagaj hacmi F3'e oranla çok devasa geliyor insana.

Satmasaydiniz keşke bunları koleksiyonluk hepsi.

Dayanma gücü olsaydı keşke :kıhkıh: İnan dediğin gibi hepsi biribirinden güzel, kolleksiyonluktu....

Ulen ,dedim ne oluyor... :D

Nihat abi hepside birbirinden güzelmiş.. :nazar:

İnşallah daha iyilerine binmek nasip olur her zaman. :) Bu kadar FORD sevdalısını ilk kez görüyorum. :D

Kazasız belasız abim.. :)

Erkan, ben bile ne çoğu zaman ne yapmışım diyorum kendi kendime :D Bilmukabele...Sözde değil özde Focus'cuyum, çok teşekkürler. Allah kimseye kaza, bela, dert vermesin...

Yalnız şu bir gerçek, Nihat abi bukadar araba değiştirirken telefonunu değiştirmeyi unutmuş veya bir foto makina almayı :P

Yakup, Maşallah'ın var gözünden bir şey kaçmıyor :D Galaxy S3'de var ama ebadından dolayı taşıması bana zor geliyor sırf bu yüzden içişleri bakanıma verdim.Bundan sonra ki fotoları onla çekerim. Belki inanmayacaksın 6230 vardı onu kullanıyordum çevre ve evdekilerin baskısı yüzünden istemeye istemeye 8 yıl kullandığım sapasağlam telefonumdan vazgeçmiştim.Zamanında telefona verdiğim paranın haddi hesabı yoktu,kendime bir söz verdim daha da telefon konusunda 8 yıl boyunca bayağı bir cimri davrandım.Herhalde bu telefonda da bu kadar tutucu davranmamam gerekiyor artık, çünkü ilk sinyal senden geldi :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim tarzım farklı,çok araba değiştirmektense doğru arabayı alıp hakkını vererek uzun süre kullanmayı yeğliyorum.

Mesela 2000 model 2000 motor Focus'u 10+ yıl kullanmak gibi.

Yani sürekli sevgili değiştirmektense (hepsinin ortak özelliği sarışın olmaları sanırım),  güzel bir evliliği yeğliyorum.

Dedim ya tarz meselesi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aşmışsın abi.. :)

Sena yetişmem için bi düzüne X paket alıp satmam lazım.. :D

Not:kızmıyorsun deme abi. :)

Eyvallah Erkan, ne demek niye kızayım ki bilakis güzellik katıyorsun. :D

Benim tarzım farklı,çok araba değiştirmektense doğru arabayı alıp hakkını vererek uzun süre kullanmayı yeğliyorum.

Mesela 2000 model 2000 motor Focus'u 10+ yıl kullanmak gibi.

Yani sürekli sevgili değiştirmektense (hepsinin ortak özelliği sarışın olmaları sanırım),  güzel bir evliliği yeğliyorum.

Dedim ya tarz meselesi...

Abi, benim için bu forumda yorumunun üzerine yorum yapılmayacak biri varsa o da sensin.Dediğin gibi tarz meselesi, çok sık araba değişmek aslında benimde tarzım değil.Daha önceden 3-4 yıl değiştirmeksizin çok araç kullanmışlığım var ama Focus'ları çok sık değişmemde kimisinde zaruri kimisinde keyfi durumlarım oldu.Bunları burada anlatmak mümkün değil galiba farkında olmadan ayran gönüllü biri görünümüne bürünmüşüm.  :unsure:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.