Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kim Ne Derse Desin Focus Bir Sevdadır

Nihat Abukan

Önerilen Mesajlar

6. da gitti gibi, yarın sözümüz üzere teslimat ve satış işlemi yapılacak.

6. da gitti gibi, yarın sözümüz üzere teslimat ve satış işlemi yapılacak.

Ne yaptın Nihat abi aracı sattın mı yoksa hayırlı olsun :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlısı olsun Nihat abi kim aldı bizden biri mi :)

Amin Serdar, yok forum harici bir arkadaş aldı. :)

Bilemedim sevineyim mi üzüleyim mi...!?

Hocam neler düşündüğünüzü gayet iyi anlıyorum ama her an yeni bir sürprizle karşınıza çıkabilirim. ;)

Ne yaptın Nihat abi aracı sattın mı yoksa hayırlı olsun :)

Satıldı diye sözleştik, iki ayrı alıcı arkadaş varken 3. arkadaşa sürpriz bir şekilde verdim gitti.Sanırım diğer iki arkadaşta da kırgınlık oluştu, bu nedenle bende müteessir  oldum desem yeridir.Umarım hayırlısı olur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amin Serdar, yok forum harici bir arkadaş aldı. :)

Hocam neler düşündüğünüzü gayet iyi anlıyorum ama her an yeni bir sürprizle karşınıza çıkabilirim. ;)

Satıldı diye sözleştik, iki ayrı alıcı arkadaş varken 3. arkadaşa sürpriz bir şekilde verdim gitti.Sanırım diğer iki arkadaşta da kırgınlık oluştu, bu nedenle bende müteessir  oldum desem yeridir.Umarım hayırlısı olur...

kaca verdin abi aceba.bizim araba icinde musterler falan var takas seçenekleri falan varda fiyatta anlasamadik bakalim hayirlisi olsun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anladim bende zaten arayanlara en son46 dedim..hayırlı olsun şimdi hangi arabayi almayi düşünüyorsun abi bir marka var mi aklında

Çağlar nasipse yarın bu konuyu forumda ayrıca açmayı düşünüyorum, aklımda bazı araçlar var ama yine Focus bunların içinde.Arkadaşların düşünce ve tavsiyelerini alma düşüncesindeyim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çağlar nasipse yarın bu konuyu forumda ayrıca açmayı düşünüyorum, aklımda bazı araçlar var ama yine Focus bunların içinde.Arkadaşların düşünce ve tavsiyelerini alma düşüncesindeyim..

iyi olur valla bende satabilirsem bakalım bana da fikir olur ,ama benim aklımdan ilk geçen araçlar kendim için yani focus 3 style plus dizel ,focus 2.5 titanyum dizel eski aracım,yeni kasa astra hb  1.3cdtı,golf dizel

hayırlı olsun abi..

bende babama arabayı satalım altın a yatırım yapalım diyorum ama oralı olmadı...

valla altın işi bu aralar çok riskli piyasa karışık neyin ne olacağı belli olmaz !

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben genişlik bakımından süperb diye düşünüyorum ama gönlüm hep Focus Titanium X'lerden yana.. :)

superb de güzel araba düşünülebilir yani heleki yeni kasa full donanım daha da iyi olur  ,benim de gönlüm hep focustan yana valla...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.