Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kim Ne Derse Desin Focus Bir Sevdadır

Nihat Abukan

Önerilen Mesajlar

Bu ilk Focus'um 2008 Titanium X  HB 115 HP benzinli  25000 km.de satıldı.  

nokia791f.jpg

2.si 2008 Titanium X sedan 115 HP benzinli 51000 km.de satıldı.

nokia2407f.jpg

3.sü Tit. 1.6 Ecoboost 6700 km.de satıldı.

nokia2909.jpg

4.2009 Tit. X HB TDCI 22000 km.de satıldı.  

nokia3200f.jpg

5.2011 Tit. X HB TDCI 25000 km.de satıldı                

nokia3834f.jpg                                                                                      

Bu da sonuncusu malum 2011 Tit. X HB 1.6 Ecoboost Şeker

nokia4062f.jpg

şu an 16350 km.de

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabii senin katkıların olmasa ford son 10 yılın satış liderliğini nasıl elinde tutacaktı... :nazar: En şık sanki sonuncu olan :nazar:

Aynen öyle, aslında Otosan yarım elma gönül alma bana torpil geçmeli  :kıhkıh:

Hepside birbirinden güzel zevkinize çok düşkünsünüz  :)

Teşekkür ederim, madem biniyorum en donanımlısı olsun düşüncesindeyim.. :)

Siyahın jantları x paket sayılır :yeah:

Katılmamak elde değil :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Satma sebebiyetleriniz zevk amaçlımı yoksa ticaret amaçlı mı? Çünkü çok düşük km.lerde satılmış araçlar. 

Ticari amaçlı hiçbir zaman düşünmedim ama hiçbirinde de zarar etmedim.Çevremdekiler ne kadar titiz olduğumu çok iyi bilir, fazla yıpratmadan satar mümkünse daha üst modelini almaya çalışıyorum o kadar..

Vay be :)

Nihat abi 3 ile 6 aynı araba ama jantlar farklı. Şuanki arabana jant takmayı düşünür müsün 3. gibi yoksa böyle 16" daha iyi mi dersin ?

Sabri böyle daha iyi. Eğer değişmeyi düşünürsem Focus'un reklamlarındaki 5 kollu olanıyla değişirim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Satma sebebiyetleriniz zevk amaçlımı yoksa ticaret amaçlı mı? Çünkü çok düşük km.lerde satılmış araçlar. 

Ticari amaçlı hiçbir zaman düşünmedim ama hiçbirinde de zarar etmedim.Çevremdekiler ne kadar titiz olduğumu çok iyi bilir, fazla yıpratmadan satar mümkünse daha üst modelini almaya çalışıyorum o kadar..Vay be :)

Nihat abi 3 ile 6 aynı araba ama jantlar farklı. Şuanki arabana jant takmayı düşünür müsün 3. gibi yoksa böyle 16" daha iyi mi dersin ?

Sabri böyle daha iyi. Eğer değişmeyi düşünürsem Focus'un reklamlarındaki 5 kollu olanıyla değişirim.

1 yil once sormuştum takimi 1.800 lira demişlerdi tekrar aramak lazim belki düşmüştur veya artmıştir
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi sıkılmıyor musun ya ? arabanı nerdeyse her sene 2 defa değiştirmişsin ama hep aynı :blink:  yeni araba diye biniyosun ama her yeri aynı :D ben olsam yeni aldığımı fark bile etmezdim  :kıhkıh:

Kutluhan, her defasında bu kez başka olacak dedim jettası, golfü, civic'i vs vs denedim nedense içime sinmedi yine baktım ki Focus'lanmışım. :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.