Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3'te Shell Fulllsave Kullanılabilirmi ?

cem aksoy

Soru

geçen world cardın BP den 4x100 tl lik yakıt alana 50 tl puan hediye kampanyası ilgimi çekti. tamda ankara yolculuğuna denk gelmişti. ilk 100tl yi doldurdum. dönüşte ankara sungurlu yolunda 1 tane bp yok. demekki banka olayı çözmüş. bp yi bullamayacağımızı anlayınca kampanya yapıvermiş. bende hay böyle kampanyanın diyerekten en sonunda da shell den mazot aldım. shellde bir full force var birde full save vardı. ekonomik olan full save'i koyun dedim fullettim. aldığımdan beri opet kullanmıştım. ancak fullsave de sanki aracın performansı daha iyi gibime geldi.

aynı olay opettede var biri ekonomi, biri performans yakıtı. ekonomi yakıtını f3 lerde kullansak bir zararı varmıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

shell in dizeli opet in dizelinden bariz iyi, bunu biladerin dizel focus undan biliyorum. motorun sesi değişiyor..

eski aracım benzinli idi, shell-opet-bp hepsinden de aldım, benim açımdan değişen birşey olmadı..haftada 5 gün ev-iş, haftasonu çarşı..havalar sıcakken hep 7 litre yaktı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bal gibi de kullanılır, neden kullanılmasın ki?......Otosan'da, Opet'te Koç'un bu nedenle Opet'e muhtaç kılınıyor.Shell'de de yakıtttan dolayı doğabilecek arızalar garanti altına alınıyor zaten.Kim diyebilir ki Opet, Shell'den daha iyidir diye.........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dün Sarıyere gitmem icap etti ve acele etmem lazimdi. Yakit ışığım bir onceki gun yanmisti ve 70 km gosteriyordu Avcilardan Sariyere gittim aklimdan çikmia donus yolunda bir baktimki kalan mesafe 15 km. Maslaktaki Opete girmek zorunda kaldim. İlk defa Shell dışından yakıt aldım bakalim değişiklik hissedecekmiyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ford daha doğrusu koç bu konuda müşterilerini şartlandırıyor. Depo kapağını açtığınızda opet ultra force kullanın yazıyor. otomatikmen insan içkilleniyor.

hatırladığıma göre bizim araçlar euro 5 motor. acaba eco force veya full save euro4 veya daha önceki motorlar içinmi sorusunu akla getiriyor. Aslında benim öğrenmek istediğim buydu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Alinirsa o yazar onunla konusuruz bu konuyu.. 

bir sürü insan yazdığınızı beğenmiş, demek sorun bende. forum diline alışamamışım anlaşılan.

iyi forumlar

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
bir sürü insan yazdığınızı beğenmiş, demek sorun bende. forum diline alışamamışım anlaşılan.

iyi forumlar

Bilakis gözlemlediğim kadarı ile katılımınız çok seviyeli bir düzeyde. Mertol Bey konulara genelde espirili yaklaşımda bulunarak yorum yapar, sanırım alışkın olmadığınızdan garipsediniz. Bence ikinize de dargınlık yakışmaz.

Nihat Abukan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben kesinlikle yaşadığım şehirdeki opet firmasından dolayı opet alamıyorum..zaten böle zorlamaya da iyi gözle bakamıyorum..yaşadığım şehirde petrol ofisinin yıllardır iyi bir imajı olduğu firma var ve hiç sorun yaşamadım ve opettense bana göre benim için en iyisi bu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.