Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz.

Ümit Vaysaloğlu

Önerilen Mesajlar

Shell'den yakıt aldikta sonra arac "yakıtta su algılandı" uyarısı vermeye başladı. Ben de Opet'e döneceğim bu durumda.

Araç focus 2 ise yakıttan olmayabilir. Bazı focus 2 lerde bu hata olur olmaz çıkıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2011 focus. Model isimlerinden çok anlamiyorum. 2011 model focus 2 mi oluyor?

2011 model focus 2 makyajlı kasa da olabilir focus 3 te olabilir. Tam dönüm yılı yani 2 kasa da vardı 2011 de. Bu arada eve yakın sadece PO var oradan alıyorum genelde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2011 focus. Model isimlerinden çok anlamiyorum. 2011 model focus 2 mi oluyor?

Aracınızın arkasında sağ tarafta tdci yazısı varsa focus 2 yoksa 3tür en basitinden böyle diyebiliriz.

- Ben opet'ten alıyorum gerçi daha 2 kere aldım ilerde ne olur bakalım kısmet

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BP hariç gördüğüm her yerden alıyorum.

Aynen, Bp den 3 kere aldım (belki tesadüf ama) her defasında başıma bir şey geldi, bir kere arkadaşın arabası yandı resmen (kaputtan alevler çıkıyordu) diğer ikisinde de benim arabada bayağı bir tekleme oldu, ondan sonra uğramadım bir daha D: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önceki iş yerimde bulunan iki dizel araca 4 yıldan beri Lukoil'den yakıt alınıyordu ve araçlarda hiçbir sıkıntı olmadı. O dönem bende Megan dizel aracıma Lukoil'den aldım ve hiçbir sorun yaşamadım. Yine Lukoil'den devam etmeyi düşünüyorum. Diğer firmalardan da aldım fakat pek bir fark göremedim. Tabi en büyük artısı litre başına yerine göre 20-30 kuruş indirim oluyor.

Rüstem Kurtcu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.