Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Ve Diğer Iphone'ları Karşılaştıralım - Iphone 4S

Önerilen Mesajlar

eski bir ıphone 4 ,yeni Galaksi s3 kullanıcısı olarak ilk zamanlar s3 ün kullanışsız büyük tasarımı beni biraz zorlamıştı ama zamanla alıştım..benim ihtiyaçlarıma çevap veren güzel  bir cihaz..ekranının büyük olması..led tv den anında görüntü göndermesi çok zevkli..fiyatı ve kalitesiyle s3 bambaşka. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hatla beraber alırsan bizde GSM firması akıllı oluyor telefondan çok. 

iPhone 5 16 GB mesela Turkcell'de ortalama bir paketle 3800 TL civarında.  :claps:

İyide paket almak zorunda değilsin :yeah: ayrıca yurtdışındada paket ile alırsan normal fiyatından çok fazlasına geliyor..

Vergilerle birlikte iphone 5 de fazladan 250 tl felan var.. Adamlar abarttı bu seride diğerleri uçuk değildi.. Herneyse herkesin kendi düşüncesi var.. 

2013 daha iyi olacak apple adına. Diğerleri zaten ne olduğu belli değil en azından bu değer kaybetmiyor bu %100 ortada.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada Samsung yüzmilyonuncu (rakamla 100.000.000) Galaxy S'ini satarken, Apple siparişlerinde ciddi düşüş varmış...

Apple iphone satışarını açıkladı, eklemem ve tekzip etmem lazım:

2012 4.çeyrekte toplam 52 milyon iPhone satışı var, 35'i iPhone 5, iPhone 4S ve 4 9.5 ve 7.3 milyon sırası ile...

Bu 3.çeyrek satışlarına göre %93 ve geçen senenin aynı döneminde göre %41 artış demek. 

:claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.