Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

3.20D Vs Q3

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

dayımda 3.20d var bir önceki kasa makyajlı, en fazla 20000kmdedir orta sayılabilcek bir donanımda, jant navi xenon filan var. Q3 almaya niyetlenmiş 2.0TDI donanım olarak epeyce dolu ses sistemi uzun far asistanı zart zurt 1 sayfa opsiyon var arabada. test arabasıymış 2000kmde hemen hemen kafa kafaya gelicek, ben suv sevmediğim için boşver diyorum ama bmwnin kıçı başı ayrı oynuyor diyor, donanımlarda cezbetmiş. fiyat olarakta hemen hemen kafa kafaya gelicek. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıkıntı yok o konuda bayii sağlam.

Test ettiniz mi :kıhkıh: ? Beğendiyseniz alın bence arka iter hoşuna gitmemiş dayının merco'da olmazsa audi :yeah:

Kullanmış dayım. Hatta tesadüf istanbulun karlı gunüymus bmwyle epey zorlanmış öyle olunca sevmiş zaten :D audi seviyor zaten genel olarak a6dan çok memnundu özellikle. Benim anlamadığım ben normal kullanımda hiç bir fark görmüyorum clkda.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Test aracı 2000 km de kadar yıpramış olabilir bilmiyorum , iyi değerlendirmek lazım

+1

Test sürüşünün nasıl geçer özet geçmek gerekirse:

-Test aracına binilir.

-Emniyet kemeri takılır

-Yola dikkatli çıkılır

-Test sürüşü bitene kadar tapagaz gidilir.

Motor soğukmuş cartmış curtmuş umursanmaz. Rodajı test sürüşü olarak yapılmış bir arabayı ben olsam almam.

320d kar lastikleriyle çok dik yokuşlar haricinde pek bir problem olmaması gerek bence. Quattro'yla karşılaştırmak tabiki mantıksız da BMW yılın bir kaç haftası haricinde daha iyi bence. Tabi Quattro'nun zevki de başka  :kıhkıh:

Küçük bir detay olarak makyajlı 184 beygirlik BMW'den sonra performans olarak çok kötü olmasa da Q3 biraz daha yavaş gelebilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2000 kilometrenin çoğunluğunun soğuk motor yüksek devir olması ve rodajın da böyle geçmiş olma ihtimali benim için olumsuz bir şey. Ne kadar etkisi olur, ömrünü ne kadar etkiler, normalde milyon gitmesi gerekirken bu etkiler bunu 500'e indireceğinden hiç bir etkisi olmaz mı orası tartışmalı tabiki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2000 kilometrenin çoğunluğunun soğuk motor yüksek devir olması ve rodajın da böyle geçmiş olma ihtimali benim için olumsuz bir şey. Ne kadar etkisi olur, ömrünü ne kadar etkiler, normalde milyon gitmesi gerekirken bu etkiler bunu 500'e indireceğinden hiç bir etkisi olmaz mı orası tartışmalı tabiki.

Abuk kazası yoksa hiçbişey olmaz.. Soğuk moğuk abi,sen veya ben sanki hep dikkat mi ediyoruz..Kimseden alınmaz ona bakarsak 2.el :yeah:

Ayrıca q3 test edecek profilin zorlayacağını sanmıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.