Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

3.20D Vs Q3

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Abuk kazası yoksa hiçbişey olmaz.. Soğuk moğuk abi,sen veya ben sanki hep dikkat mi ediyoruz..Kimseden alınmaz ona bakarsak 2.el :yeah:

Ayrıca q3 test edecek profilin zorlayacağını sanmıyorum

Valla ben sıkıntılı bir şekilde dikkat etmeye çalışıyorum  :sofeer: . Heleki okuldan geç saatte dönüyorsam ya da uzun süre açık bir yerde kalmışsa soğuk havada test modunda gidiyorum araba en az 40-50 dereceye çıkana kadar.

Q3 test edecek profili bilmiyorum da ben 320d'yi gidip boş olan bir vakitte direkt test etmiştim bilmiyorum Audi test etmek daha mı zordur.

Dayına karda kışta iyi eğlenceler dilerim şimdiden  :kıhkıh:

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten söyeldiği gibi almaya karar vermiş hayırlı olsun deriz....Yalnız şu test araçlarını müşteriden  ziyade çalışan  personelin denemeleri biraz can sıkıcı....

Bekir B. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri aynen benimkide showroom arabasiydi mesela almam dıyordum mecburiyetten aldım :) ama burda durum farklı. Dayım konuşmuş adamlara o konuyu sorun yok. Yani Ford'dan vs yada başka bir audi bayiisinden almam ancak bu adamlardan alırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazılanları tekrar ermekten öteye gitmeyecek ama toparlamak için özetliyorum:

Neyse ki çoğu test sürüşü aktörü arabanın canını çıkarmak için değil normal şartlardaki sürüş özelliklerini anlamak için yapıyor bu işi.

Personelin zaman zaman hıncını aractan çıkardığı olur ama bu da sık değildir ve ciddi kuruluşlarda yaşanma olasılığı daha da düşüktür

Kaldı ki yıllarca ve onbinlerce km dayanmak üzere tasarlanmış aracın bu durum çalsa çalsa ömründen altı ay çalar.

Bizi tedirgin eden takıntılarımızdır.

Dayı için çok doğru araç bitirin bu işi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Audi'ye gidiyim de bi anneme Q3 bakıyoruz diyerek girip teste çıkmaya çalışıyım  :kıhkıh:

Test sürüşünde kaba tabiriyle canı alınmıştır konusunda haksız çıktığım için mutluyum :) .

Yarın bir milli piyango bileti alıyım da çıkarsa 320d'nin sahibi ben olayım dolu bir araç :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.