Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastiklerimizin Fiyatları

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Kış lastiklerimi değiştirirken orda bulunan hyundai i 30 da dikkatimi çekmişti tamda serdar beyin tarif ettiği gibi ön lastiklerin kenarlarında bariz kesikler şeklinde aşınmalar vardı ustaya bu neden olur diye sorduğumda öncelikli sebep lastiğin düşük kalitede olması( ismini daha önce duymadığım bir markaydı)ikinci sebep ise arac dururken bozuk zeminde çok fazla manevra yapmaktan olur demişti bencede mantıklı gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende ug8'lerim çıkınca lastiksizim çünkü aracın üstünde gelen michelin'leri babamın arabaya taktım, akrabam good year sattığı içinde başka lastik alamıyorum çünkü kış geliyor kışlık takıyor yaz geliyor yazlık takıyor adam lastiğe otel hizmeti de veriyor, good year'ın bizim f3 lere tavsiye edeceğiniz lasiği var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende ug8'lerim çıkınca lastiksizim çünkü aracın üstünde gelen michelin'leri babamın arabaya taktım, akrabam good year sattığı içinde başka lastik alamıyorum çünkü kış geliyor kışlık takıyor yaz geliyor yazlık takıyor adam lastiğe otel hizmeti de veriyor, good year'ın bizim f3 lere tavsiye edeceğiniz lasiği var mı?

Konusu vardı lastik tavsiye

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben gittim 20 günde bir lastiklerin havasını ölçerim kontrol ederim bayi ılımlıydı foto falan çekti genel Merkez'den gelen cevap bu lastikler düşük hava basıncıyla kullanılmıştır kullanıcı hatası dediler sonuç alan arkadaşlar olursa haberim olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben gittim 20 günde bir lastiklerin havasını ölçerim kontrol ederim bayi ılımlıydı foto falan çekti genel Merkez'den gelen cevap bu lastikler düşük hava basıncıyla kullanılmıştır kullanıcı hatası dediler sonuç alan arkadaşlar olursa haberim olsun

Kaç'a ayarlıyorsun ?

Sana gelen cevabın nedeni sadece kenardan yemiş lastik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.