Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tampon Marşpiyel Boyama

Orkun G

Önerilen Mesajlar

Valla sorarsan sevinirim.

Geçen hafta Arkas'a bıraktım takamadılar; X paketli aracı iyice incelemeleri gerekiyormuş önce :)

Valla yetkili servisin takamadığına şaşırdım.Bunlar nasıl eğitiliyorlar.Yarın haber vericem, takabilirse benim elektrikçi cumartesi sabahtan gidebiliriz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla yetkili servisin takamadığına şaşırdım.Bunlar nasıl eğitiliyorlar.Yarın haber vericem, takabilirse benim elektrikçi cumartesi sabahtan gidebiliriz.

Modifiye eğitimi almıyorlar tabi :D

Donanım'a uygun tesisat ve modül olur araçlarda arıza olursa onların hepsi değişir ve çözerler..Bu ayrı tabi :)

Xenon'a uygun sensörlerde yok araçta. Bunlar önemli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vallahi süper olmuş , benimde en çok yapmak istediğim bir işlem ... veya o saydam astarı attırıp piyano black olarak ta kaplatabilirim , oda çok şık duruyor ...

ama istanbulda dünyanın parasını alıyor namussuzlar ...

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uygulama öncesi bütün parçalar söküldü. Boyanın plastiğe daha iyi yapışmasını sağlayan saydam bir astar atılıyor.Bu astarı bazı boyacılar atmaz buna dikkat edilmeli.Atılmazsa daha sonra boya tutmaz pul pul dökülür.Bide boyanın koduna ve markasına dikkat edin.

hayırlı olsun çok güzel olmuş. benim arabada beyaz bende boyatmaya çok niyetlendim ancak ford, fiat, vw, servislerine ve sanayide 1-2 ustaya gittim hepsi de boyanın zamanla döküleceğini söyledi onun için vazgeçtim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun çok güzel olmuş. benim arabada beyaz bende boyatmaya çok niyetlendim ancak ford, fiat, vw, servislerine ve sanayide 1-2 ustaya gittim hepsi de boyanın zamanla döküleceğini söyledi onun için vazgeçtim

Arabada plastik üzeri boyalı bir sürü yer var.Bunlarda dökülür o zaman.Önemli olan astar, boya kalitesi ve işçilik. Benim İş hayatına ilk başladığım sektör boya sektörü.Hemde otomotiv boyaları, inanın hepsi için demiyorum ama piyasada bilgi eksiği olan çok boyacı var.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.