Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Buğu Problemi

Ozan Kar

Soru

Genelde akşamüzeri dersten çıkıp arabaya gittiğimde ön camda(diğerlerinde bişey yok) buğu oluyor hafifte değil epey kalın oluyor, epeydir yağmurda yok ankarada acaba biyerden sumu alıyor diye düşünüyorum.

Benden başka problem yaşayan varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ozan klimayi nasil kullaniyorsun ? Nasil anlatiyim bir cama vuran bi sana bide ayaga varya. Klimayi cama dogru kullanip oyle birakirsan hava cikisi bi muddet devam ediyor oda bugu yapiyor olabilir. Veya paspaslarin falan islak kalmistir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ozan klimayi nasil kullaniyorsun ? Nasil anlatiyim bir cama vuran bi sana bide ayaga varya. Klimayi cama dogru kullanip oyle birakirsan hava cikisi bi muddet devam ediyor oda bugu yapiyor olabilir. Veya paspaslarin falan islak kalmistir

Kullanmıyorum :) yani sadece buğu gidene kadar maxa basıyorum sonra tamamen kapatıyorum. Paspaslar kuru.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dalga geçme hacı bakıyorum mesela yanında duran arabada bisey yok. Servise gitmeden halledilebilecek bilmediğim bisey varmı diye yazıyorum buraya.

Dalga ile ne alaka abi ben yorumumu yaptım sende bana dedinki ilk arabam değil..Ne diyebilirim ki ? kolay gelsin inş çözersin dedim. 2 3 4 ise geçmişte kaç tane olduğunu bilmediğimden :)

okeyto?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Silecekle silsende derken? İcerde olusan bugudan bahsediyorum.

Bak bendeki dışta oluyor demek. :)

Ön cam ısıtma yok mu sende?

Arabayı park ettikten sonra klimayı durdurup havalandırmayı biraz serinde çalıştır çıksın kanallardaki sıcak ve nemli hava.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bak bendeki dışta oluyor demek. :)

Ön cam ısıtma yok mu sende?

Dista olması normal havayla ilgili tamamen. Varda beklediğim gibi çalışmıyor yani klimada daha çabuk çözüyor. Derdim çözmesi değil 1 dk bile sürmüyor ancak bunun oluşmasını bir sorun olarak görüyorum. İceride bir nem kaynağı var gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.