Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aux-Bluetooth-Usb-Sesli Komut Sistemi Arızası

Alperen G.

Soru

Bugün araca bindim. Usbyi dinlemek icin Aux tusuna bastim ancak hicbirsey olmadi. Usb cihazini cikardim taktim, normalde "usb aygit okunuyor" tarzi bir yazi cikiyordu, yine hicbirsey olmadi. Bluetooth ile baglanmaya calistim, baglanmadi, menuden BT kismina girdim, kapanmiyor.. Sesli komut sisteminden acayim dedim, komut tusuna bastim direksiyonun yanindaki, yine hicbirsey olmadi. Epey ugrastim, hicbir sonuc alamadim. Az once yine denedim, yine ayni durumda.

Suan icin bir oneriniz var mi yoksa pazartesi zaten servise gidecegim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Evet arkadaşlar gittim Tan Oto'ya..

İşim toplamda 5-6 dk sürdü.. Güncelleme vardı, yüklediler.. Bütün sorun çözüldü, bozulan herşey geri geldi, sistem normal...

Hadi geçmiş olsun Alperenim..Bir an tedirgin olmuştum acaba bir hastalık mı hortladı diye..Neyseki güncelleme çözüyormuş........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hadi geçmiş olsun Alperenim..Bir an tedirgin olmuştum acaba bir hastalık mı hortladı diye..Neyseki güncelleme çözüyormuş........

Ben de uzun iş çıkacak diye endişelenmiştim de Allah'tan çözüldü kolayca..

Geçmiş olsun, umarım tekrarlamaz.

Eyvallah Ümit.. İnşallah tekrarlamaz dediğin gibi.. Ama sanmıyorum tekrarlayacağını..

Geçmiş olsun, iyi düşünmekte fayda varmış. :)

Doğru diyosun Abi...

Gözün aydın, şansın her daim devam etsin...

Teşekkür ederim Abi.. Hepimizin inşallah..

Darısı Mustafa Badem arkadaşımızın başına..

Geçenlerde bir arkadaş daha geldi diyince hatırladı hemen usta.. O ekranları farları filan değiştirmiş, büyük ihtimalle elektrikle alakalı dedi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet arkadaşlar gittim Tan Oto'ya..

İşim toplamda 5-6 dk sürdü.. Güncelleme vardı, yüklediler.. Bütün sorun çözüldü, bozulan herşey geri geldi, sistem normal...

Geçmiş olsun aslında yapılan şey yeni güncelleme değil sadece fabrika ayarlarına geri döndürüp resetleme yapıyorlar aynı yazılımı tekrar atıyorlar.Öyle yada böyle sorunun çözülmüş olması güzel :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun aslında yapılan şey yeni güncelleme değil sadece fabrika ayarlarına geri döndürüp resetleme yapıyorlar aynı yazılımı tekrar atıyorlar.Öyle yada böyle sorunun çözülmüş olması güzel :)

reset olduğunu sanmıyorum çünkü bluetooth için kayıtlı telefonlar duruyor... ama bilemiyorum yine de..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

reset olduğunu sanmıyorum çünkü bluetooth için kayıtlı telefonlar duruyor... ama bilemiyorum yine de..

Onun sistem yedeğini alıyordur diye düşünüyorum yada şey gibi düşün hani windows un göçerde format atmak yerine üstüne kurarsın ya durum onun gibi birşeydir sanırsam
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sorununuz yoksa yeni güncellemeler peşinde koşup yeni sorunlar edinmeyin...!

Aslında bugün servise gittiğimde, yeni güncelleme varsa onu da yükleyin bari diyecektim, sonra bu kural aklıma gelince susmuştum, boşver demiştim.. meğer benim sorunun çözümü güncellemedeymiş.

Ama bence de sorun olmadıkça güncellemeye bulaşmamak lazım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.