Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tv Seçimi..

Önerilen Mesajlar

Beyler, ne özellikler arandığı konusunda sıkıntım yok gözünüzü seveyim.. varsa bir model öneriniz onu bekliyorum ben  :yeah:

http://www.bimeks.com.tr/urun/128999/samsung-46f6170--117-ekran-3d-led-tv.aspx

Hayırlı uğurlu olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperenim LG önereceğim ziraa evde iki adet biri oğlumun odasında var, ve sağlam ve kullanışlı olduğu test edilmiş ve onaylanmıştır, ekranlar da farklı sıkıntısız kullanıyoruz ...

Yapman gereken bu markanın 42" nin siparişini vermek:) hadi kolay gelsin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

smart ve 3d yi bir kenara bırakırsak, usb den film oynatmada lg ve samsung iyidir. dahili uydu alıcısında da..

burada önemli olan hızlı kanal geçişi bu philips lerde 6-8 sn, lg ve samsung da 3-5 sn dir :(

birde büyükler teknolojiye yatkın mı, menüler biraz karışık olabiliyor..

yukarıdan aşağı hepsiburada da fiyatlar ortada

2290 tl  http://www.hepsiburada.com/liste/lg-42lb730v-42-800hz-wifi-uydu-alicili-3d-smart-full-hd-led-tv-2-adet-3d-gozluk/productDetails.aspx?productId=evlg42lb730v&categoryId=163192

2200   http://www.hepsiburada.com/liste/lg-42lb670v-42-700hz-wifi-uydu-alicili-3d-smart-full-hd-led-tv-2-adet-3d-gozluk/productDetails.aspx?productId=evlg42lb670v&categoryId=163192

1970 49 inç  http://www.hepsiburada.com/liste/lg-49lb620v-49-uydu-alicili-usbmovie-3d-full-hd-led-tv-2-adet-3d-gozluk/productDetails.aspx?productId=evlg49lb620v&categoryId=163192

1700 + lg sound bar hediyeli fiyat çok cazip ürün araştırılmalı.. soundbar la siz bile gittiğinizde action film seyredersiniz.. amca sabaha kadar uyumazmış :)http://www.hepsiburada.com/liste/lg-42lb620v-42-3d-full-hd-led-tv-lg-nb2540a-sound-bar-ev-sinema-sistemi/productDetails.aspx?productId=evlg42lb620-nb2540&categoryId=163192

** ben her zaman tv de philips tercih ederim ama kaliteli olması için 6-7 serisi, çok iyi olması için 8 serisi almak gerekiyor.. 4k lar 9 serisi ve tüm bildiğim philipsler çok yavaş.. harici uydu alıcısı takılacaksa  http://www.hepsiburada.com/liste/philips-42pfk6109-42-wi-fi-cift-cekirdekli-uydu-alicili-smart-3d-led-tv-4-gozluk/productDetails.aspx?productId=evph42pfk6109&categoryId=163192

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mehmet Demir,kayınpederlerde lg'nin 660s modeli var.. gayet de memnunlar.. gerçi işlemci biraz yavaş ama olsun, smart filan açmıyorlar zaten.. LG'nin tek sevmediğim noktası magic remote kumandada kanal listesini açacak tuşun olmaması. imleci sol alta götür, oradan uygulamaları aç, oradan kanal listesini aç filan baya uzun iş.. ve her seferinde bunu tekrarlamak çok daha can sıkıcı. menülerde gezinme ve browser açısından magic remote çok güzel ama dediğim konuda ki bizimkilerin en çok kullanacağı şeydir, büyük sıkıntı.. gerçi bildiğim kadarıyla o kumandayı 47 ve üzeri ekranlarda veriyor, 42'lerde yok sanırım..

bu arada sound bar hediyeyi göremedim ben, link mi yanlış oldu acaba? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Smart TV özellikle youtube videoları için sıklıkla kullanıyorum..

@Mehmet Demir,kayınpederlerde lg'nin 660s modeli var.. gayet de memnunlar.. gerçi işlemci biraz yavaş ama olsun, smart filan açmıyorlar zaten.. LG'nin tek sevmediğim noktası magic remote kumandada kanal listesini açacak tuşun olmaması. imleci sol alta götür, oradan uygulamaları aç, oradan kanal listesini aç filan baya uzun iş.. ve her seferinde bunu tekrarlamak çok daha can sıkıcı. menülerde gezinme ve browser açısından magic remote çok güzel ama dediğim konuda ki bizimkilerin en çok kullanacağı şeydir, büyük sıkıntı.. gerçi bildiğim kadarıyla o kumandayı 47 ve üzeri ekranlarda veriyor, 42'lerde yok sanırım..

Bizim ağabey yakın zamanda 42" LG tv aldı. Sadece magic remote vermişler. Kanal değiştirme vs işlemleri zor oluyor, doğrusu 3 kuruş için saçmalamışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğrusu 3 kuruş için saçmalamışlar.
3 kuruş dediğiniz kumanda normale göre çok daha pahalı aslında. yani maliyetten kısma gibi birşey olduğunu sanmıyorum ama kumandanın kendisi biraz eksik.. smart özelliklerde çok kullanışlı, ama klasik tv kullanıcısı için kullanışsız.. 
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 kuruş dediğiniz kumanda normale göre çok daha pahalı aslında. yani maliyetten kısma gibi birşey olduğunu sanmıyorum ama kumandanın kendisi biraz eksik.. smart özelliklerde çok kullanışlı, ama klasik tv kullanıcısı için kullanışsız.. 

Hayır, olması gereken her iki kumandayı birlikte vermesi. Ucuz olanının firmaya maliyeti 20-30 lirayı geçmez. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar dostlar..

Bu tv meselelerinden biraz uzak kaldığım için tavsiyelerinizi alayım dedim..

Babamlar bir tv almak istiyorlar. Malum şimdi smart özelliği, 3D'si, dahili hd uydu alıcısı olmayan bir tv neredeyse yok gibi. o yüzden o özellikler olsun sıkıntı yok.

42'' boyutunda, 2000 TL civarlarında bir tv bakıyorlar. f/p olarak iyi durumda, önerebileceğiniz bir cihaz var mıdır acaba?

Tv konusunda verdiğiniz bir karar var mı? Bende yenilemeyi düşünüyorum.

Levent K. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Suan lg 47lb670 ve philips 47pfl7008'den birisi gorunuyor ufukta.. henuz karar vermedik..

daha önce yazdığım gibi dahili uydu alıcısının kanal geçiş hızı çok yavaştır. görüntü kalitesine garanti veririm ama uydu alıcı ve smart özellikleri konusunda uyarmıştım, sorumluluk kabul etmem :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

daha önce yazdığım gibi dahili uydu alıcısının kanal geçiş hızı çok yavaştır. görüntü kalitesine garanti veririm ama uydu alıcı ve smart özellikleri konusunda uyarmıştım, sorumluluk kabul etmem :D

Bu uyari philips icin mi lg icin mi? Cunku lg olacak %99...

Bu arada lg'ni o modeli webos isletim sistemliymis. Baya hizli diyollaa..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde 55" 620 var. Alırken 660s bulamadık Ankara'da, bizimkiler de sabremediler aldık bunu Armada KUTUP'tan. 3D bir kere kullandım sanırsam Gatsby izlemiştim, başarılıydı, Dual Play de destekliyormuş da test edemedim henüz.

USB'yi sıkça kullanıyoruz bir sıkıntı yaşamadım henüz altyazı dilini her seferinde değiştirmek zorunda kalmanın dışında.

Smart'ı da ilk aldığımızda kullandık bir kaç kere, ondan beri onu da hiç kullanmadık. Şöyle indirimli, sadece USB ve HDMI girişleri olan ucuz versiyonu olaydı da alaydık diyorum hala ekstra verilen paralar yerine. Çoğunluğu nadir kullanılıyor bence de haftada 2-3 saat bile izlemezken böyle görmem normal de olabilir tabi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.