Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tv Seçimi..

Önerilen Mesajlar

Televizyon seyretmek bile ne kadar zorlaştı günümüzde...

Yalnız abi samsungda audi tv uygulaması var. Yüzlerce video var hani insanın canı çekiyor şerefsizim. 

Dizi izle falan uygulamalrı da varsa (aramadım daha) zaten tv ye gerek yok.Uygulaması olmasa bile browserı üzerinden izlenebilir. DNS ayarı yapmak falan da çok kolay.. Ben çocuklar olmadı mı youtube falan açıp izliyorum. Tv izlemem azalır sanırım.   İyi ki interneti kotasız almışım :)  

Hemen baktım ama fordla ilgili bir şey yoktu :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akıllı tv ve internet üzerinden izlemek ile alakalı geçen hafta Digiturk'ün yeni kutusunu aldım. IQ diye bir özellik var. Evdeki internet üzerinden belli içeriklere ulaşıp seyredebiliyorsun. İçerik dizi eski bölümleri, film, belgesel vs tarzı. Ayrıca çok basit olarak twitter, facebook ve youtube bağlantılarıda var. Geliştirilmesi lazım ama gayet güzel. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Odamda onceden beri olan bir TV yuvasi sebebiyle 32" tv bakiyorum hem Ps4ude kaldiricak uzun yillar gidecek bir TV. 3Dye gerek yok bu arada.

Bunu buldum LG 32LN575s

http://www.gold.com.tr/lg-32ln575s-32inc-100hz-uydu-alicili-full-hd-wifi-smart-led-tv_u?gclid=CPH7x6_A17oCFURc3godnA4ACQ

Fiyat/performans olarak cok iyi gibi. Fiyat sinirimda 1000 lira.

Buarada 2007-8 gibi 26" Sharp Hd ready tv almistim 1.700 liraya :D simdi 100 lira veren yok buda acitiyor canimi tabi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 100 lira + kargo veririm yolla bana  :kıhkıh:

Smart wi fi filan kullanmazsın muhtemelen playstation aynı işlevleri görüyor. Görüntü kalitesinden kısmadan daha ucuz ve özelliklisi varsa ona bakınılabilir. DH'ye de bir göz at bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 100 lira + kargo veririm yolla bana :kıhkıh:

Smart wi fi filan kullanmazsın muhtemelen playstation aynı işlevleri görüyor. Görüntü kalitesinden kısmadan daha ucuz ve özelliklisi varsa ona bakınılabilir. DH'ye de bir göz at bence.

Wifi ve usb onemli dizimag falan aciyormus cok rahat cift cekirdek islemci falan.

Ps3un browseri felaket kotu, bir iki update yaptilar ona ama hala iyi degil ps4de ancak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Wifi ve usb onemli dizimag falan aciyormus cok rahat cift cekirdek islemci falan.

Ps3un browseri felaket kotu, bir iki update yaptilar ona ama hala iyi degil ps4de ancak

Ben indir izlecilerden olduğundan o kısmını pek düşünmedim. USB ve HDMI olmazsa olmazlardan zaten.

Odanda olacaksa başarısız bir alternatif olarak hdmi kablosu ve kablosuz klavye mouse öneririm. Hatta abim küçük bir klavye almış logitech'in numpad olan yerde dizüstü bilgisayarlardaki gibi touchpad var. Başarılı ve kullanışlı bir taktikti bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri TV yanına bir Apple TV al. 279tl. IPad ve telefon üzerinden istediğini yaparsın. Hatta eski TV bile seni götürebilir.

Televizyonum 720p birde 60 Hz. O yuzden Apple Tvyle cozulcek birsey degil. Birde apple tvye karsiyim :) Piyango cikarsa belki para verir alirim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karşı olmadan hele bi araştır

http://store.apple.com/tr/ipod/ipod-accessories/apple-tv

Birde samsung'lara bak teknik özellikleri için resmi sitelerine bakmayı unutma MKV oynatanı seç birde..

Mesajini simdi gordum ya. Aldim bunu

http://www.bimeks.com.tr/urun/127861/lg-32ln575s-82-ekran-led-tv.aspx

Bu boyutta bu fiyatlarda full hd samsung yok :D hd ready var sacmalik.

MKV oynatiyordur tahminim forumlara baktim her formati oynatiyormus nerdeyse.

Tek dusuncem, bu tv istanbulda hoc bir magazada kapali kutu yok hep teşhir internetten siparis verdimde ayri kapali stokdan gonderirler heralde degil mi ? Teshir yollamazlar ? Aradim M.H.yi ama acan olmadi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Merhabalar dostlar..

Bu tv meselelerinden biraz uzak kaldığım için tavsiyelerinizi alayım dedim..

Babamlar bir tv almak istiyorlar. Malum şimdi smart özelliği, 3D'si, dahili hd uydu alıcısı olmayan bir tv neredeyse yok gibi. o yüzden o özellikler olsun sıkıntı yok.

42'' boyutunda, 2000 TL civarlarında bir tv bakıyorlar. f/p olarak iyi durumda, önerebileceğiniz bir cihaz var mıdır acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önerebileceğiniz bir cihaz var mıdır acaba?

valla 3d'yi bilmem ama ; smart bir halt yarayan bir özellik değil ... 3d'de kaçkere seyredeceksin oda ayrı , bende ilk aldığımda 3d filmler indiriyordum seyredeiyordum - 2 senedir seyrettiğim 3d film 3-5 'i geçmez ...

bence 3d ve smart özelliği olmasın ; ama 50'' - 55'' normal bir led tv o fiyata bulunur ... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla 3d'yi bilmem ama ; smart bir halt yarayan bir özellik değil ... 3d'de kaçkere seyredeceksin oda ayrı , bende ilk aldığımda 3d filmler indiriyordum seyredeiyordum - 2 senedir seyrettiğim 3d film 3-5 'i geçmez ...

bence 3d ve smart özelliği olmasın ; ama 50'' - 55'' normal bir led tv o fiyata bulunur ... 

Emin ol 3d ve smart'ı hiç kullanmayacaklar.. 3d belki ama smart son derece gereksiz, hele ki tv'lerdeki o berbat işlemcilerle. ama hemen hemen hepsinde var ve özellikle küçük yerlerde smart ve 3d olmayan bulmak zor  :muha:  satış yapabilmek için adam piyasa tv'leri getiriyor haliyle..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 Yıl önce 3000 küsür liraya Samsung'un o dönemin en iyi tvlerinden birini aldım... 

3D, Smart vs. ne ararsan var. İlk aylar bir heves Smartı kurcalardım Youtube dan dizi falan izlerdim.

Son 6-7 aydır ne yapar ne eder smart bilmem, hiç görmedim kendisini... :)

3D Film bir tane bile izlemedim....

Yani bencede bunlar olmazsa olmaz değil. Dahili uydu alıcısı olsun, Her tür uzantılı dosyayı usbden vs. oynatsın,

Hertzi iyi olsun, Led olsun, görüntüsü iyi olsun, bide büyük olsun yeter yani :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.