Jump to content

Tv Seçimi..

Önerilen Mesajlar

Dün 46UE6030 olmasa da 40UE6030 almış bulunduk Vatan'dan fiyatlarda da bayağı indirim vardı(1.299 Tl), Samsung'u tavsiye ederim gayet canlı ve güzel bir görüntü kalitesi vardı. :)

Yarın gelip takacaklar daha ayrıntılı yazabilirim girebilirsem. :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 312
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• Yakup Çağatay

32

• Olcay Sert

26

• Onur Sezgin

21

• H. Cenk

17

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Hiç anlamam TV işlerinden. Bir arkadaşla benzer bir eski ama çok kaliteli plazma Panasonic TV kullanıyoruz. Ama aptal cinsinden, etflix sorun oluyor, bilgisayardan çok zor oluyor deyince Mi Stick sipa

TV geldi, montaj da servis tarafından yapıldı. Biraz kullanalım, üstüne konuşacak bi şey varsa yazarım.   

Bu tv işi beynimi yaktı benim milyon çeşit tv var bunu aldım bakalım gelince yorumlar... https://www.teknosa.com/philips-55oled80512-55-139-ekran-ambilightli-4k-uhd-oled-android-tv-p-110019450

Yayınlanan Görseller

Gelip taktılar, oturduk baktık, renkler eski televizyonumuza göre gayet canlı, gayet net. :) 2 tane 3D gözlük verdiler. Pille çalışan türden gözlük. Onları denemek daha kısmet olmadı, haftasonu bir filmde ona da bakacağız. :) Samsung gayet iyi ve güzel bir tercih olur gibime geliyor benim. :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Çağatay

Sabri pilli gözlük eski diye birşey demen çok yanlış kardeşim.

Pilsizler en eski ve ilkel yöntem :)

Buarada lg firması tv namına ne varsa samsung'dan alıyor herşeyi :kıhkıh:

10D sinemalara gitsene bi

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Çağatay

bu işin içinde oldum atmıyorum, diğer D ler sinemada ki diğer etklenleri temsil ediyor. 5 boyutlu görüntüde yok gördüğün sadece 3 boyut diğer etkenler onu 5 yapmış fazla şartlar ekleyerek 10 yapıyorsun yani bilen biri 3d demeliydi :yeah: ahaha güzellerim benim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu işin içinde oldum atmıyorum, diğer D ler sinemada ki diğer etklenleri temsil ediyor. 5 boyutlu görüntüde yok gördüğün sadece 3 boyut diğer etkenler onu 5 yapmış fazla şartlar ekleyerek 10 yapıyorsun yani bilen biri 3d demeliydi :yeah: ahaha güzellerim benim

güzelim biliyoruz ne olduğunu yahu... :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu vatan ne kadar üçkaatçı olmuş.

Bahsettiğim Samsung hafta sonu 1649 TL idi sadece bugüne özel tüm tv lerde %30 indirim diye reklam yapıyor. 1649 un %30unu düşünce 1100lü rakam bekliyorsun bir bakıyorsun o da ne sadece 1550 TL..

E hani %30 ...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu vatan ne kadar üçkaatçı olmuş.

Bahsettiğim Samsung hafta sonu 1649 TL idi sadece bugüne özel tüm tv lerde %30 indirim diye reklam yapıyor. 1649 un %30unu düşünce 1100lü rakam bekliyorsun bir bakıyorsun o da ne sadece 1550 TL..

E hani %30 ...

Her hafta sonu %20 indirim yapıyor zaten.. Diyecek ki o kampanyalı fiyattı, şimdi asıl fiyat üzerinden %30 yapıyoruz.. birsürü alavere dalavere..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Engin Uzunoğlu

E hani %30 ...

Müşteri için birşey yaptıklarını gördünüz mü? Hepsi böyledir. Teşhir ürünü, serisi bitmiş ürün vs yakalanabilirse gerçekten indirim olabiliyor. Arkadaşım 55" Sony aldı. 920 gibi bir numarası var sanırım. Bir ay evvel biri 7000TL'ye almıştı. Bu seri bitmiş 950 modeli geliyormuş. 5000TL'ye aldı. Yoksa her hafta sonu indirim yalan.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yılların plazmacısı olarak, plazma diyorum, fiyat fayda oranı da yüksek hem,

pioneer üretimi kesmeseydi de, gözümüz gönlümüz panel görseydi, bildiğim kadarı ile, pioneer in mühendisleri şu anda panasonic deler, pioneer kuro serisi kadar iyi şeyler çıkmadı ama, plazmada yine de panasonic iyi gibi,

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.