Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ben daha geçen hafta samsung galaxy tab2 10.1 aldım eşime d.günü hediyesi. Ama ikimizde kullanıyoruz. Ancak bu konularda çok bilgim olmadığı için birşey diyemeyeceğim fakat biz memnunuz :)

Hep öyle oluyor zaten bu eşinizin size doğum gününüzde teflon tava alması gibi bir şey sanırsam :)

İşte burda asıl sorulacak soru eşinizemi yoksa kendinizemi hediye aldığınızdır. :) Ben 5 sene evvel eşime hediye olarak dizüstü bilgisayar almıştım ama yıllardır ben ondan çok kullanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsung Galaxy Note 10.1 electro world darty gibi mağazalarda yok hepsiburadada yok sadece sahibindende 2 3 tane buldum konyada ikisi biri kadıköyde

Sizce alınır mı bu şekilde yoksa garantili faturalı elektronik mağazalardan mı alınmalı ?

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni trend html olsa da yeni trendler ne kadar sürede internetin çoğunluğunda yer alır onu araştırmak lazım belkide.

Yeni trend bence Adobe Air olacak ki hiç bir platform gözetmeksizin tablet ve telefonlarda iş görebiliyor bildiğim kadarıyla. Ayrıntılı araştırma yapmadığımı da belirtiyim yanlış yönlendirmiş olmıyım. Bence yeni trend Adobe Air olacak ve olduğunda android ios win8 pek birşey farketmemeli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsunga karar verdik :)

Yakında alıcaz fakat daha yetkili satıcılarda yok yurtdışından getirmiş olan kişilerden alıcaz bir sorum var aldık ürünü 2 3 ay sonra benden kaynaklanmayan bir sorun oluştu ben bunu samsunga götürsem forum istanbuldaki mağazaya falan garanti kapsamına alırlar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsunga karar verdik :)

Yakında alıcaz fakat daha yetkili satıcılarda yok yurtdışından getirmiş olan kişilerden alıcaz bir sorum var aldık ürünü 2 3 ay sonra benden kaynaklanmayan bir sorun oluştu ben bunu samsunga götürsem forum istanbuldaki mağazaya falan garanti kapsamına alırlar mı?

Uluslararası garanti varsa alınır. HTC'de müşteri hizmetlerini arayıp imei numaranı veriyorsun. Bazı cihazlar (unbranded) garanti kapsamında şuradaki KVK'ya gidin diyorlar. KVK kabul ediyor. Fakat telefon değişimi kapsam dışı, sadece tamir/parça değişimi oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uluslararası garanti varsa alınır. HTC'de müşteri hizmetlerini arayıp imei numaranı veriyorsun. Bazı cihazlar (unbranded) garanti kapsamında şuradaki KVK'ya gidin diyorlar. KVK kabul ediyor. Fakat telefon değişimi kapsam dışı, sadece tamir/parça değişimi oluyor.

Peki 2 yıl mıdır?

Birde telefon değil ki tablet bu ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki 2 yıl mıdır?

Birde telefon değil ki tablet bu ^_^

Demek istediğim uluslararası garanti diye birşey var. Şartlarını ve Samsung'da Türkiye için geçerli olup olmadığını öğren. Nikon'da Türkiye için geçmez mesela.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.