Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Protube ile gelen özellik. Videoları müzik veya video olarak çekebiliyor. İzleme kalitesini seçip standart yapabiliyor. Ya da AppStore'da : Free Video indirilmeli. Bu da işe yarar. attachicon.gifImageUploadedByTapatalk 21361269213.665620.jpg

Bunu indirdim. Memnun kalmadım. Çünkü videoları standart çözünürlükte kaydediyor. Retina gibi display özellikleri ünlü cihazdda standart çöz çok kötü oluyor. Şu an için youtube videoları 1080p mp4 olarak PCye indirip oradan ipade atıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu indirdim. Memnun kalmadım. Çünkü videoları standart çözünürlükte kaydediyor. Retina gibi display özellikleri ünlü cihazdda standart çöz çok kötü oluyor. Şu an için youtube videoları 1080p mp4 olarak PCye indirip oradan ipade atıyorum.
Cihaza jb yap abicim acıma. Protube ile gelen özellik. Videoları müzik veya video olarak çekebiliyor. İzleme kalitesini seçip standart yapabiliyor.. yry3y7ed.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu uçmuş ya; New Ipad kullanıyorum; retina display çok başarılı; bedava indirdiğim dergileri ( FRP materyalleri vs. ), pırıl pırıl resimlerle okuyorum.

32 Gb Wifi almıştım; şimdiki aklım olsa 64 hatta 128 çıktı şimdi ondan alırdım. 

En son model Tab da kullandım bir süre; çift işlem yapabilme ve kalemle yazma haricinde bir numarasını göremedim; ki çok işlemleri Ipad'de dört parmak kaydırmayla; yazı-çizim vs de sketch ile hallediyorum; ekranı bölmeye de gerek kalmıyor.

Bütçe sıkıntı değilse 128 Gb New Ipad tercih edilmeli yok parası az olsun ama yetişsin deniyorsa diğerleri düşünülebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Performans ve fiyat karşılastırmasına bakarsanız Ipad'i geride bırakacak ürünler bulmak mümkün... Lakin sadece tablet almakla bitmiyor olay, aksesuar almaya kalktınızmı ki mutlaka kılıf, ekran koruyucu, oto şarj, cam tutucu vs vs ihtiyacınız olacak " iyiki Ipad almışım" yada "keşke Ipad alsaymışım" demek te var :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu uçmuş ya; New Ipad kullanıyorum; retina display çok başarılı; bedava indirdiğim dergileri ( FRP materyalleri vs. ), pırıl pırıl resimlerle okuyorum.

Nasıl oluyor o bedava dergi bana da söyleyin. Autocar falan buldum ben her sayısı 5.49 anasını satayım :D :D 

Edit: Apple ve teknoloji özürlüyümdür , basitçe anlatın. Pcdeki videoları ipade atmayı öğrenene kadar göbeğim çatladı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl oluyor o bedava dergi bana da söyleyin. Autocar falan buldum ben her sayısı 5.49 anasını satayım :D :D

Edit: Apple ve teknoloji özürlüyümdür , basitçe anlatın. Pcdeki videoları ipade atmayı öğrenene kadar göbeğim çatladı 

=D

Bahsettiğim dergiler FRP materyalleri ağırlıklı; yıllardır oradan-buradan topladığım dergiler ( pdf formatında)

güncel dergileri pek takip ettiğim söylenemez ama bahsettiklerimi pdf halinde bulup itunes'a aktarıp oradan tablete transfer; yani Amerika'yı yeniden keşfetmiyorum =D

Malesef güncel dergileri bedavaya bulmak gibi bir sihrim yok, yıllardır oyunlarda büyücü oynatmak dışında tabi... 

Pek yardımcı olamadım kusura bakmayın.

Not: dergi mevzunu retina displayi övmek için yazmıştım bu arada; bir de abonelik fiyatları biraz daha ucuz oluyor sanırım dergi başına almaktansa...

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dark Evopad 9730 aldık yeğene 9" Retina ekran (2048x1536pixel ve 600TL civarı)  ekran gerçekten çok iyi daha ucuz bir çözüm fakat 3G olayı tüm çabalara rağmen yapılamadı akortek başarısız kaldı bu konuda, oyuncak olarak kullanılıyor bilgi olarak söylemek istedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.