Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Mobile devices da flash destegi bitti. Dalga mı geçiyorsun Yav :D devir html5'de

Ne flash desteği yakup kim dedi onu gayipten yazılarmı görüyon :)

Sayende bişey daha öğrendik :) Flash olayını halletti demek ios

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne flash desteği yakup kim dedi onu gayipten yazılarmı görüyon :)

Sayende bişey daha öğrendik :) Flash olayını halletti demek ios

http://m.engadget.com/2011/11/09/adobe-confirms-flash-player-is-dead-for-mobile-devices/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başımız sağolsun iyi bilirdik :) Kesin appleın işidir bu çekemedi öldürttü.Desene aplle flash olayını değil ama flash ı halletmiş :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar flash'lı site kalmayacak ki neden flash olsun, flash'ın ne faydası var ki? yük getiriyor cihazlarınıza.

HTML5 ondan çok daha iyi ve güvenilir bir sistem rahat olun :yeah:

Yakup suan elimde ios 5li ipad 2 var kuzenimin mesela milliyet.coma giriyorum o ustteki reklamlari falan oynatiyor flash o degil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Flash ile yapılan site açılmaz sadece. Sabri dediğim gibi flashli site kalmayacak onlar html5 de olabilir..

Misal banka hesap siteleri açılmaz onlar icin app var zaten. Gibi

Mesela suan iPadden giriyorum :) ben flashi cok abartmisim ya

Ama galaxydeki note alma ozelligi cok iyi multitasking var falan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela suan iPadden giriyorum :) ben flashi cok abartmisim ya

Ama galaxydeki note alma ozelligi cok iyi multitasking var falan

Aynen sabricim :)

iOS 6 ile daha da iyi. iPad'i application'ları ile daha fazla seversin. artık her site app yapmaya başladı sayılır o yüzden flash vs arka planda kaldı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

insanlar iş toplantılarına sunumlarını göstermek için , ve hatta iş görüşmesinde bile ipad lerle gidiyorlar ... İpadi facebook veya twitter için üretmiyorlar ... kaldıki facebook twitter ipad'e entegre olabilmek için para harcıyorlar ...

Onun dışında da , Flash sitelerin miyadı doldu artık , yeni web trendleri html5 tir .... Flash siteden kastın çakal çukal dizi seyretme siteleriyse onu ben bilemicem ...

Zaten o tip video izlemek için tablet alma pilini dayandıramazsın ... Evde takılacaksan açarsın pc den seyredersin zaten ...

Samsung televizyon yapar , Aplle bilgisayar , telefon ve tablet yapar ....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.