Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Mediamarkt'ta açık olarak test edebileceğiniz şekilde sergileniyordu ipad belki diğer tabletler de olabilir de emin değilim malesef.

Hangisi daha çok işinize yarayacaksa onu alın bence. Flash desteği ve depolama alanı önemliyse zaten ipad pek kullanışlı olmaz size.

Aynen iPad benim için kullananlar var kusura bakmasın ama twittera girmek için facebookta dolaşmak için pembe pembe kaplar almak için alan 15 25 arası kızlara yönelik bilmiyorum sertmi oldu :D ama samsung daha business gibi geliyor bana hem orda world excel çalışırım okula götürür kalemiyle notlarımı alırım flash zaten çok çok önemli bence gece açar herhangi bi siteden film izlerim falan oyunmuş falan gerek yok zaten güzel bir oyunda google play storeda görmek mümkün iphoneda olupta benim telefonumda olmayan bi uygulamaya yok benim istediğim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mediamarkt'ta açık olarak test edebileceğiniz şekilde sergileniyordu ipad belki diğer tabletler de olabilir de emin değilim malesef.

Hangisi daha çok işinize yarayacaksa onu alın bence. Flash desteği ve depolama alanı önemliyse zaten ipad pek kullanışlı olmaz size.

Palladium Darty de İpad2 ve Ipad3 açık olarak bulunduruluyor. Biz her hafta en az 1 kez gidiyoruz. Çocuklar birer tane alıp oymuyor. adamlar tanıdı artık bizi . Büyük metal storm küçük angry birds oynuyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen iPad benim için kullananlar var kusura bakmasın ama twittera girmek için facebookta dolaşmak için pembe pembe kaplar almak için alan 15 25 arası kızlara yönelik bilmiyorum sertmi oldu :D ama samsung daha business gibi geliyor bana hem orda world excel çalışırım okula götürür kalemiyle notlarımı alırım flash zaten çok çok önemli bence gece açar herhangi bi siteden film izlerim falan oyunmuş falan gerek yok zaten güzel bir oyunda google play storeda görmek mümkün iphoneda olupta benim telefonumda olmayan bi uygulamaya yok benim istediğim

Birinin yapıp birinin yapamadığı pek birşey yok. İos beni de sıkıyor.Kurcalamayı severim genelde. Sen kullanacaksan android al. Annen kullanacaksa ipad al.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eline iPad'i almadan app dünyasına girmeden ona buna bakarsak yorum yapacaksan hiç yapmayalım sabricim :D

iPad'in iş dünyasındaki etkilerini sıralamamı ister misin ?

Gerçi google amcan gösterir :D

Ford ne yapmış bak :D

http://www.youtube.com/watch?v=M9lKuFRMLDU&hd=1

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eline iPad'i almadan app dünyasına girmeden ona buna bakarsak yorum yapacaksan hiç yapmayalım sabricim :D

iPad'in iş dünyasındaki etkilerini sıralamamı ister misin ?

Gerçi google amcan gösterir :D

Bilmiyorum ipad bana kısıtlı geliyor ve sıkıcı ipad 3un beni cezbeden ozelligi ekran cozunurlugu :yeah: ikisinede yanyana bakicam. Galaxy note 10.1 islemci hizi olarak one geciyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birinin yapıp birinin yapamadığı pek birşey yok. İos beni de sıkıyor.Kurcalamayı severim genelde. Sen kullanacaksan android al. Annen kullanacaksa ipad al.

Anneme diye alinicak ama ben kullanicam :D ben alicam desem babam para vermez anneme aldiricam annemde begenirse samsung ama annem illede ipad derse ipad ikisininde fiyatlari 1.700lerde zaten

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence ipad karemsi oldugu icin tercih edilmis :P Aydoganlarda serviste rasgeldim cok asirdim bu araba beynine girilen giris varya oraya kablosuz uc takiyorlar bluetoothla tabletlere baglaniyor orda goruyorlar herseyi her servis danismani elinde samsung galaxy tab var takiyo hemen o girise o aparati bluetoothle tablette ;) ford samsungu secmis ipadi sadece o pembe oklari gostersin diye monitor olarak kullanmis

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri ornek verdim is olsun diye canım benim. Sen kafaya koymuşsun madem öyle iPad'i seçeneğe niye koydun ki onu anlamadım.

Karsilastirma olsun diye iste mesela ipad al diyen cok oldu android kullanip ipade gecen olmus bunlari ogrendim ben en basta samsungdaydim ama simdi %70 %30 oldu :) bide canli goriyim belki ipad3un ekranina bayilicam ona kayicam :) bakalim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tablet için tek tavsiyem AsusTransformer Infinity ;) Bu pahalı gelirse Asus Transformer Prime. :) Aynı zamanda bir netbook gibi klavye aparatı da var. ;) Ve gayet yeterli özellikleri var bir tablet için. :)

Baktim ozellikleri falan guzel ekran cozunurlugu falan arayuzu iste tek sıkıntisi touchwiz veya htc sense en iyileri suan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Annemlerde iPad diyor tabiki samsungu gösterince iPad çakması diyorlar ama androidden devam etmek istiyorum
Androide zaten alışkınsın yani samsung kullanım olarak sana daha kolay gelir.

Fakat program olarak düşünürsek tabikide şimdilik pad de ios android ten önde ama yine diyorum şimdilik :)

samsung galaxy tab var takiyo hemen o girise o aparati bluetoothle tablette ford samsungu secmis ipadi sadece o pembe oklari gostersin diye monitor olarak kullanmis

Aynı aparattan tonayda vardı izmir buluşmasında incelemiştik.Android e programınıda yüklemiş açıyor arabanın tüm bilgilerini telefondan takip ediyor hatta sorun olursa sorunun ne olduğuda dahil.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.