Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Kırıldım bende, yıkıldım. :P

Sabri eminim aynı işi yapan app ler vardır. Ama sen karar vermişsin. Bu dakikadan sonra karar değiştirme bence. Sonra aklın Samsung'da kalır. :yazyaz:

Keynote 10 numaradır bu arada tavsiyedir.. 290 mb felan ayrıca 10 dolar ama eder yani...

Sabrinin dediklerini bire-bir yaparmı bilmiyorum ayrıca pratikte nasıl olur o da bilmiyor.Kalem işi pratiklik sağlayacak mı o da ayrı konu .

Buradan bakılabilir hepsine

http://itunes.apple.com/us/genre/ios-education/id6017?mt=8

pc'ye itunes indirmekte fayda var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri senin bilmediğin çok şey var bu iletin ile onu anladım. iPad arkadaşlarından gördüklerinden ibaret değil

KeyNote nedir ? bir araştır bakalım :)

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp Yakup konunun başından beri not alma özelliğini beğendiğimi ifade ediyorum sende takip ettin konuyu ipaddede keynote var diyebilirdin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp Yakup konunun başından beri not alma özelliğini beğendiğimi ifade ediyorum sende takip ettin konuyu ipaddede keynote var diyebilirdin

Abi not almak için program olmaz mı yahu, makale bile yazarsın yanına istediğin boyutda resim eklersin.. kitap gibi düzenlersin yeri gelir slayt bile yaparsın..

Bizde göstermeye çalışyoruz işte canım benim ayıplamıyoruz ki. Dediğim gibi sana karışmak istemem..Sonuçta yurtdışından alacaksın madem al dene. beğenmezsen değişirsin nolcak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keynote 10 numaradır bu arada tavsiyedir.. 290 mb felan ayrıca 10 dolar ama eder yani...

Sabrinin dediklerini bire-bir yaparmı bilmiyorum ayrıca pratikte nasıl olur o da bilmiyor.Kalem işi pratiklik sağlayacak mı o da ayrı konu .

Buradan bakılabilir hepsine

http://itunes.apple.com/us/genre/ios-education/id6017?mt=8

pc'ye itunes indirmekte fayda var

Sabri'nin bahsettiği iş için Notability diye bir app var. Tam bu işi yapıyor. Bugün raslantı eseri rastladım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

İpad 4 9.7 " (a6 işlemci, retina ekran ) 16 GB wifi modeli aldım. 1099 TL 6 taksit. 

HTCnin bizim sensationa güncellemyi kesmesi, batarya sorunları, android tabletimizin kararsızlıkları, fiziksel sorunun bir türlü tamir edilemesi dolayısıyla Apple dünyasına daldım. 

Bana biraz enayi geldi. İnternete girmeden açılmıyor. Böyle saçmalık mı olur. Kutusunda yazmalı wi fi hazır değilse satın almayın falan. 

Sonra apple kimliği oluşturuken kredi kartı nosu istiyor. Bu saçmalık. Android burada daha iyi. Androidde bir email ile üye ol. Paralı birşey satın alırken. KK giriyorsun. Diyelim benim 3 KKım var. Apple neden birini kullanmaya zorluyor ki beni. 

Evde wi fi hala yok. VINN var o da buna olmaz. Gene imdada android yetişti. Ceptelden internete girdik, wifi hotspot ile kayıt olabildik. 

Neyse wi fia bağlanıcaz bana soruyor bunun güvenliği ne wep mi wpa mı wpa 2 mi.Lan böyle enayilik olur mu? Ne bileyim lan ben nedir. 

Fakat sabah LigTvyi indirdim iş yerinde Fenerin gollerini gördüm. Valla çok güzel gösteriyor. 

Youtubedan video indirebileceğimiz bir uygulama var mı? Eve internet gelene kadar işyerinden indirip akşama çoculşara seyrettirelim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana biraz enayi geldi. İnternete girmeden açılmıyor. Böyle saçmalık mı olur. Kutusunda yazmalı wi fi hazır değilse satın almayın falan.  Sonra apple kimliği oluşturuken kredi kartı nosu istiyor. Bu saçmalık. Android burada daha iyi. Androidde bir email ile üye ol. Paralı birşey satın alırken. KK giriyorsun. Diyelim benim 3 KKım var. Apple neden birini kullanmaya zorluyor ki beni.   

Bunların cep telefonları da öyledir.  : :)İlk açılışta cihazı aktive etmeniz gerekiyor.Esasen KK bilgilerinizi almak için Steve amcanın uydurduğu bir şey.

KK girmeden üye olmanın yolu var. Google amca da aratın çıkıyor. Benim ki ve eşimin ki  KK'sız mesela. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunların cep telefonları da öyledir.  : :)İlk açılışta cihazı aktive etmeniz gerekiyor.Esasen KK bilgilerinizi almak için Steve amcanın uydurduğu bir şey.

KK girmeden üye olmanın yolu var. Google amca da aratın çıkıyor. Benim ki ve eşimin ki  KK'sız mesela. 

Sanal kart verdim. 43 kr var içinde . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanal kart verdim. 43 kr var içinde . 

Üç kağıt yapmazlar. Bir iki şey satın aldım  sanal kartla, ertesi gün faturası mail olarak geldi. Güvenilmeyecek bir durum yok yani. Google üzerinde daha fazla hata olabilir ama Apple çok daha fazla güven verdi bana.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefon aktifleştirmek için hatlı cihazlarda wifi'e gerek yok aksi halde aktifleştirmek için wifi şart. Apple kontrol ediyor cihazlarını bu iyi birşey bence.Herneyse

Kredi kartı ise uygulama alırken uğraşmamak için yapılan birşey kimlik açmadan da pad'i aktif edebilirsiniz atla sekmesi ile yani hemen istemiyor hesap açarken istiyor. Maddi sorun olmaz asla.

Sorulara gelince jb yaparsan abicim hepsini yaparız birazdan ben jb yapıp açıklamalı yazı yazacağım. Artık gece'yi de bulabilir süreç :D açıklarım orada..

''Protube'' yüklemek lazım özetle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kredi kartı istemelerinin en büyük sebebi uygulamarın çoğunluğunun 0.99 dolar olması bence. Yani Apple ürünü sahibi biri birazcık sabırsızsa "1 dolardan ne olacak mantığıyla" sadece apple id şifresini girip satın alabiliyor. Ben ilk bir şeyler satın aldığımda şaşırmıştım bu kadar kolay olmasına.

Şu an ios için yazılım yapan kişi ve firmaların çokluğunun sebebi de bu. Ios'ta para var, herkes jailbreak ile de uğraşmıyor, belki uğraşamıyor. Ben gerek duymuyorum aktif olarak kullanmama ve paralı whatsapp ve traffic racer dışında bir yazılım kullanmama rağmen. Android hakkında detaylı bilgim olmadığım için karşılaştırma yapamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.