Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2014 Ford Mondeo Genel Başlık Ve 1.0 & 1.5 Ecoboost Motor Eklemesi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

TıR'ın alt katındaki, ortadaki Fiesta'ya dikkat etmedin mi :) ...kaçırmazsın, anında yakalarsın demiştim ama ....

St Fiesta mı o onun benim için Önemi yok yukardaki yavruyu görünce Diğerlerini kaale almıyorum [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan Abi ben ankaradan focus trend x sipariş ettim 20 mart ta gelir dediler ancak hala gelmemis bu araclar ayni gemi ile mi geliyor. Eger ayni ise benim aracı teslim almam daha ne kadar sürer.

[emoji28]

AhanDa! geldi kuZular :) gemiden yeni indi, çıtır - çıtır bunLar :)

kuZulargeldi.jpg

Kaan abi bende yeni focus trend x sipariş ettim ve bu ayin 18-20 si gibi gelecek demisti ankara tur oto ancak bugun hala gelmedigini soylediler.

Sorum Bu araclar ayni gemi ile mi geliyor eger geliyorsa ben aracimi ne zaman teslim alırım. Teşekkürler.

[emoji17] [emoji17] [emoji17]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pazar günü veya Pazartesi görebiler miyim aceba

...görmek kolay, kullanmak zor (sahibine sorman lazım)   :)   ...evet, daha tekeri yere basmadan satıldı.

Kaan abi bende yeni focus trend x sipariş ettim ve bu ayin 18-20 si gibi gelecek demisti ankara tur oto ancak bugun hala gelmedigini soylediler.

...ayda (normal koşullarda) iki gemi geliyor, sizin aracınızın hangi gemide olduğunu bilemediğim için yanlış bilgi vermek istemem. En sağlıklı bilgiyi siparişinizi bilgisayardan takip eden bayinizden alabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...görmek kolay, kullanmak zor (sahibine sorman lazım) :) ...evet, daha tekeri yere basmadan satıldı.

...ayda (normal koşullarda) iki gemi geliyor, sizin aracınızın hangi gemide olduğunu bilemediğim için yanlış bilgi vermek istemem. En sağlıklı bilgiyi siparişinizi bilgisayardan takip eden bayinizden alabilirsiniz.

Ben gelmeye çalışırım artık görebilmek bile yeterli :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...erken saatte geleceksen Pendik'e uğrarsın, gecikeceksen de Maltepe'ye ... oradan satıldığı için kırmızı kuZu'yu Maltepe'ye yollarım (PDI Sonrası)

Abi yarın olursa öğleden sonra (3-4), pazartesi olursa sabah erken gelebilirim. Hangisi mantıklı [emoji1]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burhan abi banada 20 di demisler di fakat hala bekliyorum. Sizin arac geldimi han gi sehir de teslim alacaksınız.

Hocam Galatasarayımızın müthiş geri dönüşü nedeniyle hemen yazamadım  :kıhkıh:

Hatta bana 17 dediler ama satıştaki arkadaş ben size en kötü ihtimali söyleyeyim deyip 20 demişti fakat malumunuz 20 si geldi geçti,dün konuştuk çarşamba teslim edecez dediler,faturayı dün akşam üstü kesebilmişler,gemi geleli 1 haftayı geçti muhtemelen de aynı gemidedir araçlar,fakat gümrükte bekliyormuş nedenini bilmiyorum,gümrükte bir araç neyi bekler bu kadar süre(bir arkadaş navigasyon için bekletiyorlar dedi ama bana pek mantıklı gelmedi)

Tokatta görev yapıyorum aracı burdan aldım,Tokatta olmanın dezavantajı da olabilir

Burhan Bakar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.