Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Iphone'a Günler Kala! Apple Davetiyeleri Yolladı.

Önerilen Mesajlar

Apple, basın mensuplarına resmen davetiyeleri gönderdi.iPhone tanıtımı yapılacak.12'nin altındaki eşşek kadar 5 rakamı heralde başka birşey ifade edemez :)iPhone 5 almost hereeee :)

Ek olarak iPod ve Mini iPad gelebilir.

iphone-5-event.jpg

Çarşamba - 12 Eylül 2012 - saat 20:00:00 GMT+0300 (EEST)'de bu başlıkda yer alacak.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende merak ediyorum ama Türkiye fiyatını...

iphone 4 ve 4s resmi satış fiyatı 1596 tl'dir. Bu resmi fiyatıdır. Üstüne satan ve alanlar kendi tercihidir. Benzer hafıza ile aynı fiyat ile sunulmadı %90.

Yani merak edilecek pek durum yok. Eskisi gibi devran donecek. Ucuz bulan ucuzu alacak bulamayan haddinden fazla ödeyecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iphone 4 ve 4s resmi satış fiyatı 1596 tl'dir. Bu resmi fiyatıdır. Üstüne satan ve alanlar kendi tercihidir. Benzer hafıza ile aynı fiyat ile sunulmadı %90.

Yani merak edilecek pek durum yok. Eskisi gibi devran donecek. Ucuz bulan ucuzu alacak bulamayan haddinden fazla ödeyecek.

Bu nerenin fiyatı?

Appleın avrupa fiyatı 8 650euro(4s baz). Türkiyede olur 767 euro. yeni iphone bazda bu fiyat veya daha altı olur ancak türkiyede bu fiyata bulmak çok zor(normal insanlar için :D)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu nerenin fiyatı?

Appleın avrupa fiyatı 8 650euro(4s baz). Türkiyede olur 767 euro. yeni iphone bazda bu fiyat veya daha altı olur ancak türkiyede bu fiyata bulmak çok zor(normal insanlar için :D)

Turkcell resmi fiyatı ( yani resmi reseller ): Alabileceğiniz mağazalar Kanyon VE bağdat caddesi Turkcell mağazaları..

Arkadaşlar 2 yıldır bu fiyatlar zaten sitesinde hep vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup sana niye davetiye yollamadı bu adamlar.Koskoca istanbul sorumlusunu unutmuşlar çok ayıp etmişler :)

Yeni i phone umarım s3 e ve note 2 ye yakın bişey olurda tartışmalarımıza değer :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup sana niye davetiye yollamadı bu adamlar.Koskoca istanbul sorumlusunu unutmuşlar çok ayıp etmişler :)

Yeni i phone umarım s3 e ve note 2 ye yakın bişey olurda tartışmalarımıza değer :)

Paralı, apple tanıtımları bile böyle değerli. :yeah: Farkı kabul etmelisin artık, teknoloji dünyasında herşeyin hardware olmadığını apple oldukça uzunca süredir gösteriyor.Tartışmaya gerek yok.Apple müşterisini herzaman olduğu gibi düşünecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Turkcell resmi fiyatı ( yani resmi reseller ): Alabileceğiniz mağazalar Kanyon VE bağdat caddesi Turkcell mağazaları..

Arkadaşlar 2 yıldır bu fiyatlar zaten sitesinde hep vardı.

Vergi dahil fiyatmı bu yazdığın? Nette göremedim böyle bir fiyat zaten 700euro, vergi dahilse eğer bu fiyata avrupa fiyatının altında oluyor :)

Turkcellin o 2sinden başka mağzası yoktu geçen yaz, son 1 senede açıldımı bilmiyorum ancak öyle bir planda yoktu. 3GS zamanında 805 euro yazıyordu 4 içinde öyle hatırlıyorum ben, 4Si takip etmedim.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.