Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Antalya'da Bildik,tanıdık Servis Önerisi..

Fuat Önal

Önerilen Mesajlar

(uygun sekme bulamadım,lütfen moderasyon taşıyabilir mi?Yok öle boş boş oturup mod maaşı almak :smiley2k:

Konuya dalayım:

Kankaya bir audi aldık.Antalya'ya gideceğiz gidince bu aracı göstereceğimiz,önereceğiniz işinin ehli,tanıdık,bildik servis varmıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

merhabalar.

Memleketten 2008 ghia otomatik focus aldım ve bu hafta sonu getirmeye gideceğim, yaklaşık antalya-van 1600 km yol yapacağım. bunun için aracın ;

1. aracı yeni aldığım için triger setini değiştirmeyi düşünüyorum.

2. otomatik şanzuman malum onun bakımları vs.

Antalya da ford ustası tavsiye edebilecek arkadaşımız varsa, yardımcı olurlarsa sevinirim.

teşekkürler.

Muharrem Arslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski sanayi Modern Oto(Ford). Çok memnunum ve işin uzmanılar. Fiyatlar uygun ve güvenle aracı teslim edebilirsiniz. Çok basit bir örnek vereceğim. Çoğu tamirhanede civata sabitleyicin ne olduğunu bile bilmezler. Bu adamlar ise üstünde civata sabitleyici bulunan tüm civataları takarken tekrardan ilacı sıkıyorlar ve öyle takıyorlar yani ince işçiliği seviyorlar. Sanırım bu yüzden randevu olmadan işlem yaptırmak zor. Çok dolu oluyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Herkeze selamlar....

Yeni focus 2010 titanium aldım ve bu benim ilk ford aracım oldu.

Araç 83000 de ve aldığım kişi 90. 000 e kadar bin bakıma gerek yok dedi ancak ben yinede tüm bakımları yaptırayım be temiz bineyim istiyorum. Şimdilik fark ettiğim debriyaj balata bitmiş ve yağ filtreler vb gibi tüm ağır bakımları yaptırmak istiyorum. Bazı ustalar önerdi arkadaşlar ama ben yine burada baya tecrübe sahibi insanlar olduğunu düşündüğüm için sizlerden tavsiye almak istiyorum.

Antalyada kiminle çalışmalıyım ?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.