Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ön Izgara'ya Plasti Dip Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Valla Yakup'çum insigniayı geçerken hızım oldukça yüksekti adam el kol hareketi falan yapıyordu bana yol verirken.

Lambadan kalkışta ciddi şekilde kapıştık; 1.viteste arkasını gördüm insignianın 2 de yaklaştım; 3. vites çok başka titanium tdci da.

ilk 2 viteste sorun olduğuna iyice ikna oldum artık, yürümüyor araba 1 ve 2 de tork kontrolden sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gaza basmıyor adamlar, bunlar kapıştığını sanıyor :D

focus sürüyorlar altı üstü ya :D:zha::P

Yakup aydının arabası titanium onun yazılımı bile farklı 2.0 lık passat ı bile yer o 160 bg lik insigna neki onun için çerez çerez :)

ilk 2 viteste sorun olduğuna iyice ikna oldum artık, yürümüyor araba 1 ve 2 de tork kontrolden sanırım.

İşin geyiği bir tarafa bende senle bu konuda hemfikirim 1. ve 2. viteste var öyle bir sorun aslında sorun değil bir nevi limit koymuşlar arabayı 3. vitese attığında çok daha fazla güç veriyor. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup aydının arabası titanium onun yazılımı bile farklı 2.0 lık passat ı bile yer o 160 bg lik insigna neki onun için çerez çerez :)

İşin geyiği bir tarafa bende senle bu konuda hemfikirim 1. ve 2. viteste var öyle bir sorun aslında sorun değil bir nevi limit koymuşlar arabayı 3. vitese attığında çok daha fazla güç veriyor.

Az tüketip doğayı az kirlet diye

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün siparişimi vermiş bulanmaktayım plasti dip jant için siyah renkte umarım en kısa zamanda sorunsuz şekilde elimde olur jantlarımı siyah yaparım fotoları bekleyiniz :)

Çok iyi olur bende düşündüm ama cesaret edemedim fotoları en kısa zamanda bekliyoruz.Bu arada olurda beğenmeyip iptal etmek istersen sökmesi çok kolay aynen videolardaki gibi çektinmi geliyor.Ufak tefek parçaları kalabiliyor ama onlarıda mozotlu bir bezle aldınmı anında kaldırıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

inşallah güzel olur abi kimse cesaret edemedi benimde jant hastalığım vardı değiştirmek istedim ama fiyatlar yüksek gelince böyle bi değişiklik yapmak istedim siparişim geldiği andan itibaren yeni konu açıp fotolara başlıycam teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ve sonunda Cem abim sayesinde sürmeli farlarıda aracıma takmış bulunmaktayım.İşte sonunda aracımın tamamlanmış ön modifiyesi.Arkalarada daha sonra bişeyler düşünüyorum.

Şimdi sırada titaniumda olupta keşke bendede olsaydı dediğim son şey olan otomatik klima için Cem abimin farları gibi elinde olup değiştirip yedekte duran otomatik klima arıyorum :) :) :) :) (umarım ciddiye alınıp ciddi cevaplar verilmez bu şakaya :) )

Buyrun fotolar:

İlk olarak takılmamış hali bu arada Cem abiye paketlemedeki titizliği içinde huzurunuzda ayriyetten teşekkür etmek istiyorum.

20120827114435.jpg

Van kedisi modu biri kara biri gümüş renkli farlar :)

20120827131658.jpg

Ve bitti :)

20120827144039.jpg

20120827150706.jpg

20120827150740.jpg

En başta Cem abiye(nasıl hora geçti anlatamam abi) sonrasında tüm fikir veren ve beni yönlendiren arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.

Bu yazının sonuna şu kelimeyi uygun gördüm.

Made by focusclubtr.com :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Izgarayla beraber güzel durmuş güle güle kullan. Sis farları nikelaj olsa mı acaba? Emin değilim diğer yerlerde olmadığı için.

Beyaz değilde başka renk olsaydı aracım şimdiye çoktan nikelaja çevirmiştim onları :)

Beyazda böyle daha güzel bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimleri göremiyorum ama hb focus sahibi olsam isteyeceğim şeylerin başına spoiler gelirdi diye düşünüyorum. (aklına sokayım spoileri de,) :D :D :D

O zaten var arabayı daha almadan evvel taktırıp öyle çıktım trafiğe :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimleri göremiyorum ama hb focus sahibi olsam isteyeceğim şeylerin başına spoiler gelirdi diye düşünüyorum. (aklına sokayım spoileri de,) :D :D :D

Bak buna ben de katılıyorum.

Pazartesi'den sonra Himpeks Cüneyt'i ara, elinde spoyler var, 150 TL.

Şu anda tatilde taciz etmeyelim.

Düzeltme: Ben yazarken cevap gelmiş, neyse varsın olsun, belki başka meraklısı vardır.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.