Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'de En Beğendiğiniz Detay Nedir?

Ferhat O.

Önerilen Mesajlar

Bırak vw yi toyotayı mercedes te audi de bmw de olsun bu sorun şu an ford a bu sorun için ne yapıyorsam 10 mislini onlara yaparım mahkemeye vermek dahil o kadar para vericem ve böyle saçma bir sorunla karşılaşıcam ki onlarda bu sorun olmaz ama sen ne demek istediğimi anladın abi :)

Adaş sen bakma teyfik abiye onun mizacı böyle ben onu böyle sevdim sende seversin :) :) :)

Madem yeterli şikayet sayısına ulaşmadan bişey yapamazlarmış bizde ulaştırırız.

Kimler benimle arkadaşlar heeeeyyyyytttt (moderatöründe desteğini aldık) :)

atının kuyrugunu baglamayı unutma...savaşamı gidiyon Ferhatım...çok Ulubatlı gördüm seni.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

atının kuyrugunu baglamayı unutma...savaşamı gidiyon Ferhatım...çok Ulubatlı gördüm seni.... :kıhkıh:

Öyle oldu değilmi abi az önce yeni bikaç oyun oynadım çok pis gaza geldim bide bu muhabbet çıkınca oyun gerçek harman oldu :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir bu eksikti Ferhat'lar örgüt kurdu darbe yapacaklar... (e artık bu da izlemeye, gözlemeye, esteğe kösteğe bir yerlere takılır artık, sen düşün adminim sen düşün)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bırak vw yi toyotayı mercedes te audi de bmw de olsun bu sorun şu an ford a bu sorun için ne yapıyorsam 10 mislini onlara yaparım mahkemeye vermek dahil o kadar para vericem ve böyle saçma bir sorunla karşılaşıcam ki onlarda bu sorun olmaz ama sen ne demek istediğimi anladın abi :)

Adaş sen bakma teyfik abiye onun mizacı böyle ben onu böyle sevdim sende seversin :) :) :)

Madem yeterli şikayet sayısına ulaşmadan bişey yapamazlarmış bizde ulaştırırız.

ben Tevfik abiden şikayetçi değilim ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir bu eksikti Ferhat'lar örgüt kurdu darbe yapacaklar... (e artık bu da izlemeye, gözlemeye, esteğe kösteğe bir yerlere takılır artık, sen düşün adminim sen düşün)

bugün bir karikatür vardı face de iki çocuk sohbet ediyor;

- abi ben büyüyünce Germiyanoğulları beyliğini kuracam

- olmaz çok uzun bir isim, akılda kolay kalan birşey olması lazım

- ya bırak bi git Osman yaa..

yazını okuyunca aklıma geldi birden abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arkadaşlar kıralım ford un belini hepimize sony sistem taktırtmadan eylemlerimizden dönenin lastiği patlasın sonra aaa bi baksın istepneside patlak dağın başında kalsın :)

(ne beddua ettim yaw allah muhafaza)

eylemse eylem güylemse güylem diyorum videodaki gibi.Eylemin ekstrasını yapçem ben forda (dikkat bol küfürlü +18)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İllada titanium olduğunu belli etçen demi arabanın :)

Kesinlikle bunun style da olmadığını bilmiyordum, gerçekten yok mu?

Plus paketle gelmiyor mu bu özellik; titaniumda mı standart özellik yoksa bu?

Vallahi bilmiyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.