Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Büyük Ekranlı Gösterge Temini

Ozan Kar

Soru

Önerilen Mesajlar

• 1

Yine aradım taradım bulamadım, bayram öncesi bizim alamanyadaki akrabalar gelicekmiş, uygun fiyatlı olacak şekilde ayarlayabileceğim bi yol var mı?

http://www.sahibinde...erge-87407530/d

yukarıdaki ilanda renkli büyük ekranın yanı sıra navigasyonlu ekranda var, belki o kişiyle irtibat kurup bilgi alabilirsiniz..

Ahmet Salih tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1

http://parcakapida.com/kategori/ford.aspx?Page=38  Linkteki sitede genel olarak fiyatlar düşük.İncelemenizi tavsiye ederim.Göstergelere 250 TL yazmışlar.

http://parcakapida.com/kategori/ford.aspx?Page=39  sayfasında ise aranan radyo panelleri var.

Çağlar Kasımoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

650 eURO CİVARINDA bulablirsin,ama doğru ekranı almalısın yoksa boşuna para verirsin....Konu ile ilgili sayfa var zaten oradan devam et bence....

650 Euro mu? çok daha düşük fiyatlar okumuştum gerek burda gerek başka forumlarda, doğru ekran olayınıda ilk defa gördüm, km mil farkı dışında da mı fark var? Konu ile ilgili sayfalar hep montaj tanıtım veya direk araç üzerine, göstergenin kendisi veya temini için konu yok o yüzden başlık açtım, gözümden kaçan bir konu varsa yönlendirirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

650 Eurodan aağı bulamazssın...Ben 400 TL.ye almıştım ama benimki arlı bir durum..Sana konunun linkini veriyim baştan sona okufarklılıkları..ir dafa önclikle benzin-dizel ayrımı var,titanyum Trend ayrımı var(yurtdışında farklı çünkü), 1.6 dizel 2.0 dizelayrımı var,var da var....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Al sana ilgili konu linki :

Bu konuda epey eskiymiş :D sen hala bekliyormuşsun filan :D ama konuda işe yarar bişey bulamadım malesef abi :( zaten öyle 650euro filan veremem...

http://www.ebay.de/itm/Kombiinstrument-Tacho-BM5T-10849-FF-BM5T14C226-BC-Ford-Focus-III-MK3-ab-2010-/160780683286?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D861913468116260087%26pid%3D100015%26prg%3D1006%26rk%3D1%26

şunu kim paylaşmıştı hatırlamıyorum sende olabilirsin ama bu bile çoktandır satılmadı diye paylaşılmıştı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Forumda arama yaparak yine farklı konulara bakmak da faydalı.

Almanya'da ki satış ofisinin yerini burada aramak degil heralde amacın ?

Forumdaki konuların çoğunu okumuş durumdayım zaten, çoğunu derken güncel konuları diyelim.

Öyle ilk defa foruma girmiş ıvır zıvır herşeye konu açan bir tip değilim, 7-8 senedir forumlarda takılıyorum, 5,5 sene önce şuan türkiyenin en büyük punto,fiat forumu olan forumu ben kurdum senelerce yönettim vs.

Almanyadaki satış ofisiyle işim yok zaten, forumda bu göstergeyle ilgili epey mesaj vs var ama kim nerden kaça aldı bişey bulamadım ben, mil olanlardan zaten istemiyorum Bora abininkinin devir göstergesinin krom çerçevesinde çatlak olduğunu Mertol abiden aldığını biliyorum vs, benim derdim ebaydan vs bulmak ama arıyorum ediyorum bulamıyorum linkini verdiğimi bile forumdan bulmuştum öncesindede o kadar aramış olmama rağmen, umarım anlatabilmişimdir derdimi...

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Turkiye'de şuradan alabilirsin diyecek yerlerde bu ürün yok. Var olan yerlerde kalmadı. Bulanlarda şans'a buldu. Eğer temin edilecek yer olsa idi seninde dediğin gibi okurdun.

Almanya konusunda ise Google yardımını esirgemez ama fiyatı da resmi fiyatdan düşük olanı da göstermez kolay kolay. Asıl fiyatları da yukarda verilmiş..

Tüm bilgi bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Ben ford focus 2012 model aracıma kendi imkanlarımla geniş ekran taktım.Servise gittim gösterge ekranın değiştirdim deme rağmen ekranı bilgisayara bağlayıp güncelleme yapmaya çalıştılar ve malum yapamadılar benim göster gitti.Servis müdürü bana birazını ben birazın da sen öde bu işi burda bitirelim dedi bende kabul etmedim.Durumu ford müşteri hizmetlerine bildirdim bana döneceklerini söylediler 4 gün geçmesine rağmen dönmediler.Bu konuda ne yapmalıyım sevis müdürünün teklifini kabul edeyim mi? yoksa bana gösterge  mi verin diye ısrar mı edeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Ben ford focus 2012 model aracıma kendi imkanlarımla geniş ekran taktım.Servise gittim gösterge ekranın değiştirdim deme rağmen ekranı bilgisayara bağlayıp güncelleme yapmaya çalıştılar ve malum yapamadılar benim göster gitti.Servis müdürü bana birazını ben birazın da sen öde bu işi burda bitirelim dedi bende kabul etmedim.Durumu ford müşteri hizmetlerine bildirdim bana döneceklerini söylediler 4 gün geçmesine rağmen dönmediler.Bu konuda ne yapmalıyım sevis müdürünün teklifini kabul edeyim mi? yoksa bana gösterge  mi verin diye ısrar mı edeyim.

ben olsam o göstergenin yenisini almadan peşini bırakmam. ben servise gittim güncellemeside yapıldı, mesela hız sabitleyici simgesi beyaz çıkarken yeşil oldu. güncelleme yaptıran başka üyelerde var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlginç bir durum...

Göstergeyi nereden temin etmiştiniz?

Güncelleme sürecinde göstergenin bozulma olasılığı çok düşük.

500 TL'lik parçacıların getirdiklerinden ise göstergenin ömrünü tamamlamış olma, ya da arızasının ortaya çıkmış olma ihtimali de yüksek.

Eğer anlaşmaya gitmezseniz hukuki süreci göze almanız gerekir ki o zaman kullandığınız ürünün standartlara uygun olduğunu kanıtlama derdi doğabilir.

Eğer ödemeyi kabul ettikleri meblağ sizin alış fiyatınızı karşılıyorsa (resmi parça satış fiyatından hesapladıklarını varsayıyorum) ben kabul ederdim.

Karşılamıyor ise biraz daha şartları zorlamaya çalışırdım, nereye varacağı bilinmez yine de, usanıp peşini bırakmanız olasılığı yüksektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.