Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bmw Showroom'unu Gezelim - Bmw 1 - 3 - 5 - 6 - X6 - Z4 - M3

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Eline sağlık yakup çok keyifli bir gezi ve paylaşım olmuş.7 serisi ni göremedim yoktu herhalde showromda.Gerçi bmw deyince benim gözüm bu arabadan başkasını görmüyor ama hepsi birbirinden güzeller.

http://www.sahibinde...73449025/detay/

Reis ama o alpina yahu..

Onların dünyası baya bi farklı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw açık etme kuyruğu dik tutmaya çalışıyoruz....oldumu şimdi.... :P :P

yaaaa nasıl unuttum, sen 7.20Ld alıyordun, "nalet ossun bu çok yakıyor, çevreye bu kadar zarar veremem" diyip vazgeçmiştin.. abi kusura bakma biran hatırlayamadım.. :yeah:

Alperen G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup ilk mesajınla daldırdığın hayallerden, fiyat ve opsiyon listelerini yayınlayınca uyandırdın hemen :D:P

Koca listede 3 tane manuel var, ikisi en boşu almam :D, diğerinede gücüm yetmez :D, otomatikte sevmiyim zati :D

İşin şakası biyanada araçların dış tasarımı, motorları, özellikleri vs. çok güzelde, hiçbirinin içide cezbetmedi beni. Çok basit ve sade duruyor, aracın dışındaki güzellik ve agresiflikten uzaklar sanki iç kısmı :) (Ciğer-kedi-mundar kombinasyonunda söylemedim bunları, gerçek yorumumdur :D )

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cam olayı tüm direksiz araçlarda olmak zorunda Yakup.

Gitmişsin görmüşsün bana ne.Ne yedin ne içtin onu anlat :D

Bilmiyorum nedendir.Her Bmw bayisine gittiğimde tüylerim diken diken oluyor.Heyecanlanıyorum.Fiyatlarından değil buna eminim.Alfa Romeo ruhu derler ya.Bende de Bmw ruhu mu var ne oluyor anlamadım...

92 Model e34 520i nin içinde büyüdüm sayılır.Kendimi bildim bileli Bmw ye karşı bir sempatim var.Yıllarca o deri kokusu gitmedi içinden.Arada o koku yine geliyor burnuma.Gözlerim doluyor bağrıma birşey oturuyor sanki. Çok abartıyorum gibi gelebilir ama böyle.

Neden yazdım burda özelimi hissettiklerimi bilmiyorum :D

Allah herkese Bmw deneyimi nasip eylesin!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben oldum olası bmw nin iç dizaynı dışında her şeyini beğeniyorum.Adamlar 6 serisinde bile dümdüz kadran koymuş ruhsuz ve tek düze iç dizaynı var.

Bu arabalardan birini alabilecek durumum olsa sırf o kazık gibi göstergeler yüzünden (z4 hariç ama oda daha genç ve bekar olduğum zaman olsaydı)hiç birini almam.

Onca para vericem c4 ten megane dan alfadan mazdadan daha kötü bir gösterge paneli için.

Kime lazım değilki gösterge paneli çoğu zaman devamlı gözümüzün önünde olan tek şey araç kullanırken

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cam olayı tüm direksiz araçlarda olmak zorunda Yakup.

Gitmişsin görmüşsün bana ne.Ne yedin ne içtin onu anlat :D

Bilmiyorum nedendir.Her Bmw bayisine gittiğimde tüylerim diken diken oluyor.Heyecanlanıyorum.Fiyatlarından değil buna eminim.Alfa Romeo ruhu derler ya.Bende de Bmw ruhu mu var ne oluyor anlamadım...

92 Model e34 520i nin içinde büyüdüm sayılır.Kendimi bildim bileli Bmw ye karşı bir sempatim var.Yıllarca o deri kokusu gitmedi içinden.Arada o koku yine geliyor burnuma.Gözlerim doluyor bağrıma birşey oturuyor sanki. Çok abartıyorum gibi gelebilir ama böyle.

Neden yazdım burda özelimi hissettiklerimi bilmiyorum :D

Allah herkese Bmw deneyimi nasip eylesin!

Çaglar yenileri bilmem eskiden yoktu bu olay.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çaglar yenileri bilmem eskiden yoktu bu olay.

64 direksiz impalaları bilmiyorum ama elektrikli camı olup direksiz olan çoğu arabada vardır.e46 3 serisi coupede vardı mesela.2000 model mercedes clk larda da vardı.Opel astra coupe lerde de vardı.Daha eskilerini bilmiyorum. Çok hızlıca açılıyor cam.Sanki açacağımızı anlıyor gavur malı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çerçevesiz araçta olmak zorunda, yoksa açıp kapatırken cam kırılır yada içeriye su vs girer :) yani cam fitilin içine oturmak zorunda kapatınca.

Ozan mantıklı evet haklısın da benim gördüğüm araçlarda yoktu şimdi anlatabildim mi?

zorunluluğunu ben bilmem... Beni ilgilendirmiyor o :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.