Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bmw Showroom'unu Gezelim - Bmw 1 - 3 - 5 - 6 - X6 - Z4 - M3

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Aklımda değil. Kapısı vs kendi kapanıyor muydu o dediklerinde..

Kapısının kapanması ayrı bi olay, eskiden S classlarda filan vardı vakumlu kapı diye geçer, ben kapıyı açarken camın açılıp kapıyı kapatınca kapanmasından bahsediyorum. Araçları yazan Çağlar, ben ilk kasa BMW 1.20cd ve ilk kasa(w208) clkyı tanıyorum sadece ama dediğim gibi tüm çerçevesiz araçlarda olması şart.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapısının kapanması ayrı bi olay, eskiden S classlarda filan vardı vakumlu kapı diye geçer, ben kapıyı açarken camın açılıp kapıyı kapatınca kapanmasından bahsediyorum. Araçları yazan Çağlar, ben ilk kasa BMW 1.20cd ve ilk kasa(w208) clkyı tanıyorum sadece ama dediğim gibi tüm çerçevesiz araçlarda olması şart.

Yahu bizde bmw 6 ile icat edildi demiyoruz dimi ?Hala sayıyorsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu bizde bmw 6 ile icat edildi demiyoruz dimi ?Hala sayıyorsun :D

Bizde direksiz araçlarda olması lazım zaten diyoruz.Yani enteresan veya teknolojik birşey değil :D

1996 sebring cc' de de vardı bu arada :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde direksiz araçlarda olması lazım zaten diyoruz.Yani enteresan veya teknolojik birşey değil :D

1996 sebring cc' de de vardı bu arada :D

Ben hangisi için teknolojik dedim sence , bir daha bak bakalım ve ekledim İLK KEZ gördüm diye..

ekleme için sağol canım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben oldum olası bmw nin iç dizaynı dışında her şeyini beğeniyorum.Adamlar 6 serisinde bile dümdüz kadran koymuş ruhsuz ve tek düze iç dizaynı var.

Bu arabalardan birini alabilecek durumum olsa sırf o kazık gibi göstergeler yüzünden (z4 hariç ama oda daha genç ve bekar olduğum zaman olsaydı)hiç birini almam.

Onca para vericem c4 ten megane dan alfadan mazdadan daha kötü bir gösterge paneli için.

Kime lazım değilki gösterge paneli çoğu zaman devamlı gözümüzün önünde olan tek şey araç kullanırken

BMW den aradılar demin söylediklerinize çok üzülmüşler...Ferhat Beye söylermisiniz dediler...çok ta umurumuzdaydı.hahahahahahahahaha.....deyip kapadılar.... :kıhkıh:

Tevfik Bardakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hangisi için teknolojik dedim sence , bir daha bak bakalım ve ekledim İLK KEZ gördüm diye..

ekleme için sağol canım

Ben ilk defa gördüğünü iddaa etmiyorum ki.

Sadece videosunu koymuşsun 10 numara özellik demişsin. Benimde belirtmek anlatmak istediğim bu araca has birşey olmadığı,direksiz araçlarda olan birşey olduğunu,markadan bağımsız bir tasarım olduğunu belirtme ihtiyacı duydum o anki psikolojim ile :D

Bu arada laguna coupelerde de var :D :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ilk defa gördüğünü iddaa etmiyorum ki.

Sadece videosunu koymuşsun 10 numara özellik demişsin. Benimde belirtmek anlatmak istediğim bu araca has birşey olmadığı,direksiz araçlarda olan birşey olduğunu,markadan bağımsız bir tasarım olduğunu belirtme ihtiyacı duydum o anki psikolojim ile :D

Bu arada laguna coupelerde de var :D :D :D :D :D

eee 10 numara değil mi şimdi ?

Video da 2 şey var ayrıca..Hala atlıyorsun bak birde şimdi sana birşey derdim de demiyrum :zha:

Ayrıca bunun camın fitilin arasına felan girmiyor (yandan)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eee 10 numara değil mi şimdi ?

Video da 2 şey var ayrıca..Hala atlıyorsun bak birde şimdi sana birşey derdim de demiyrum :zha:

Ayrıca bunun camın fitilin arasına felan girmiyor (yandan)

Mübarek ayda girmiyor falan filan :D

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış misali oldu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emeğine sağlık ama en güzelini unutmuşun bir M1 unutulmaz hem ufak hem hırslı hem kaslı hem karizmatik hem masum hemde canavar bana göre m3 ve m5 tırt hayat m1 de alıcaksın 3000liğini birde orjinal yazılım değişimi zaten twin turbo mevcut birde headers yaptın mı tadından yenilmez o araç :D :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BMW den aradılar demin söylediklerinize çok üzülmüşler...Ferhat Beye söylermisiniz dediler...çok ta umurumuzdaydı.hahahahahahahahaha.....deyip kapadılar.... :kıhkıh:

Tamda fikirlerim değişmek üzereydi böyle yaptıkları için hiç almıycam artık bmw.Müşteri kaybettiler :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işte bu........araba kavramının tüm tanımları burada yatıyor...Bmw 1 arka iki kişilik zaten...akşama iyice seyredeyim şunları teşekkürler....emegine saglık...

bunlar arkadan itişli mi?

onur sezgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup eline saglık bir kaç yorum yapmak istiyorum .seninde dedigin gibi 1 serisi yaşam alanı çok dar.gelelim ön far grubu faciya böyle ön mü olur ya.3 serisi güzel ma onunda ön kısmı far grubu aşagı düşecekmiş gibi bi garip . ama yeni turbo motorlar harika

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.