Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Arızaları Ve Sonuca Ulaşan Servis Çözümleri

Tolga Ata

Soru

Daha etkin olarak arızaların çözümleriyle beraber açıklandığı bir konu açmak istedim.Normalde arızaların tartışıldığı konular var ama uzayıp gidiyor ve çözüme ulaşmış olan arızlar halihazırda tartışılmaya devam ediyor Buradan arkadaşlar arızlarını ve çözümlerini net şekilde eklerlerse daha anlaşılır olacağını düşündüm.Aslında yeni bir arıza oluştu ve bunu kısa sürede çözdüm uzun zamandır uğraştığım arızayı bugün çözdüm Bunları açıklayacaktım yeni konu açmak istedim

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba arkadaslar,

Focus 3 on park sensorlerinin bir tanesi ara ara devamlı ötüyor. Bazen de normal davraniyor, Plakadan olabilir mı sizce.

Saygılar.

Özgür bey sorunuzun yeri doğru değil lütfen dikkat edelim..Başlıkları göz geçirelim..

Evet plakadandır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu arada şimdi aklıma geldi f 3 de aynaların katlanmasını engelleme veya katlı olarak kalmasını sağlayacak bir fonksiyon yoktu kumandadan kitleyince kapanıyor açınca acılıyordu.İçerideki küçük düğmeden aynaları katlayabiliyorsunuz ama sabah gelip kumandadan açınca yine aynalar açılıyor.Edirne çok fazla buzlanma don oluyor aynam donuyordu sabah kapıları açınca aynamda çatır çatır buzları kırarak zorla açılıyordu.Servise başvurdum servis bunu iptal edemedi ve aynaların katlanmasını engelleyemedi Bende otosana mail attım buzlanmadan dolayı arıza yaparsa sorumlusu kim olacak dedim .2 Ay evvel yazılım güncellemesi yaptırdım arabanın silkelemesi düzeldi artı olarak artık aynaların kontrolünü içerideki düğmeden sağlayabiliyorum düğmeden katlayınca sabah kumandadan açınca aynalarım açılmıyor taaki ben iç düğmeden acana kadar

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yako TSB'lere ulaşabiliyor musun? (gugıllamayı kast etmiyorum)

Eğer bir XP yüklü pc'm olsaydı olacaktı ama şuan maalesef..

TSB tam olarak nedir bilmiyorum ama tahmin ettiğim şey ise, yukardaki gibi..

bir yerden öğrenmemiz gerekiyorsa; sorarız..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu arada şimdi aklıma geldi f 3 de aynaların katlanmasını engelleme veya katlı olarak kalmasını sağlayacak bir fonksiyon yoktu kumandadan kitleyince kapanıyor açınca acılıyordu.İçerideki küçük düğmeden aynaları katlayabiliyorsunuz ama sabah gelip kumandadan açınca yine aynalar açılıyor.Edirne çok fazla buzlanma don oluyor aynam donuyordu sabah kapıları açınca aynamda çatır çatır buzları kırarak zorla açılıyordu.Servise başvurdum servis bunu iptal edemedi ve aynaların katlanmasını engelleyemedi Bende otosana mail attım buzlanmadan dolayı arıza yaparsa sorumlusu kim olacak dedim .2 Ay evvel yazılım güncellemesi yaptırdım arabanın silkelemesi düzeldi artı olarak artık aynaların kontrolünü içerideki düğmeden sağlayabiliyorum düğmeden katlayınca sabah kumandadan açınca aynalarım açılmıyor taaki ben iç düğmeden acana kadar

O bu çok iyi; bende bir ara deneyeyim ne durumda bu ayna işi bende.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

silkeleme dediğiniz nasıl bir sorundu tolga bey..bende de öyle bi sorun vardı da acaba aynı sorun muydu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

silkeleme dediğiniz nasıl bir sorundu tolga bey..bende de öyle bi sorun vardı da acaba aynı sorun muydu

Başka bir konuda tartışılmıştı bu silkeleme sorunu 1. vitesten 2 ye attığınızda özellikle yavaş hızlanmalarda silkeleme yapıyordu artık yeni yazılım yada resetleme her neyse bunu yaparaksorunu ortadan kaldırdılar buradan konuyu ve yorumları görebilirsiniz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Az önce denedim;

Aynaları içeriden kapattığınızda kumandadan açılmıyorlar. illaki yine içeriden açmak gerekiyor. Benim yazılım farklı demek ki.

Değişti mi hepsi değişiyor işte..tolga abi çok erken aldı haliyle yenilerin değişmesi gerekli tamamen.. Bu muhtemelen bir kaç şikayet daha almıştır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tolga; birazdan gidip aracın devrini 900-1000 civarında tutup tutamadığımı deneyeceğim.

900 1100 arası dalgalanma olmuyor ya 900 de duruyor az basınca direk 1100 e geliyor önceden 900 1100 arası dalgalanma yapıyordu Aynalara gelince daha önceden aynaları içeriden kapasan da kumandayla kapıyı acınca aynalar otomatik acılıyordu.En azından kontrolsüz olarak aynalar açılmıyor önceki yazılımınızda aynaları hiçbir şekilde konrolünüzde tutamıyordunuz kumanda kapan dedimi kapanıyor açıl dedimi acılıyordu içeriden istediğiniz yapın kumanda bunu iplemiyordu. Tolga Ata tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.