Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ios Fırsat App Ve Oyunlar

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

androidde onu bile harcamıyorsun :)

2 aydır telefon bile kullanmıyorum gerçi :)

neyse ben gidip biraz motoru soğutayım :P

Önemli olan harcamamak mı ? Android'den kaliteli şeyleri yıllardır ios kullanan kullanıyor :) Daha yeni yeni kavuştu andodo yani önemli olan bedava almak değil ulaşabilmek :zha: Bedava hizmetten kalite bekleme

Birde sen gayri resmi yolları katıyorsun öyle bakarsak bundada harcamadan alırsın herşeyi. :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Yakup sen beyaz focus mu aldın. Ben RS focus mavi olur mantığından hareketle mavi renge devam ediyorum :)

Modlar ve tamirler için beklemek çok sinir bozucu . Allahtan son kademeye kadar modladım. Bundan sonra gelsin altınlar :D :D 

Aklşamı iple çekiyorum  oynayabilmek için. Bu arada ipadde 1.8GB yer tutuyor. Hiç kimse 16GB ipad almamalı :( 

Sensationa da indirdim ama sileceğim . İpadden sonra telefonda oynamak nokia 3310da yarış oyunu oynamak gibi geliyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.