Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

WhatsApp Web iOS'a geldi

Önerilen Mesajlar

Android sisteminden sonra artık İOS tabanlı cihazlarda whatsApp'a tarayıcı üzerinden girebilecek, tek gereken şey en az ios 8.1 sürümüne sahip olmak. Yapmanız gereken; Telefonunuza son sürüm whatapp kurmak. Daha sonra https://web.whatsapp.com adresindeki barkod'u telefondaki whatsapp --> ayarlar --> WhatsApp Web kısmına okutmak ardından derhal bağlantı kurulacak. 

Screen_Shot_2015-09-03_at_16.12.45.thumb

Screen_Shot_2015-09-03_at_16.16.52.thumb

Desteklenen Tüm sistem ve cihazlar:

Android, iPhone 8.1+, Windows Phone 8.0 and 8.1, Nokia S60, Nokia S40 EVO, BlackBerry ve BlackBerry 10

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uygulamayı telefona yükleyebiliyorken, telefonun tarayıcısından kullanmak ne kadar gerekli bilemiyorum. İlk görünce tabletten açabilirim artık diye sevinmiştim, hevesim kursağımda kaldı.

Edit büdüt: Olayı biraz yanlış anlamışım galiba ama şikayetim bakidir. Safari desteği istiyorum.

İOS cihazların whatsapp webi kullanamadığını bilmiyordum. Öğrenmiş oldum.

Semih O. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.