Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Ses Sistemli Yeni Ford Focus 3 İzlenimlerim

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Keşke öyle olsa ama o mantıkla gidersek PHILIPS in benim evdeki LCD tv yi geri alıp 3D LED TV + para vermesi lazım bana.

Ama ikisi farkli urun ben mondeo versinler demiyorum. Halihazirda olan seylerdi bunlar adamlar keyfe keder getirmedi simdi ben arabayi 65.500e aldim sadece sunroofsuz full Tdci HB focus ne kadar ? Nerdeyse ayni fiyat degil mi ? Siz tv alirsiniz atiyorum 1 2 ay sonra renk secenekleri gelir ben kirmizi istiyodum o zaman yoktu simdi getirdiniz talep ediyorum diyebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onlara göre senin arabanla yeni paketli arabalarda farklı ürünler. Ayrıca senin arabanın fiyatıda düşmüş oluyor tedavülden kalkmıyorki.

Holy shit :D

Cok sinirliyim ya :D neyse abi orta ekran kadranla cok kotu durmuyor ucuza bulursam sony gorunus taktirabilirim

4ebf7e03-cec6-85de.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düz titanumlarda bu ekranların hiçbiri yok değilmi?

Güya şu anda düz titanyumlarda bu sony olmayacak,göya smart donanım alırsanız olabilecek vs vs...Otosan yalanları..Zaten hetireckleri Focusların tamamı snyli olacağından smart donanımı da 1-2 aya kaldırırlar ,ilk focus sattıkları binlerce müşteriye kıs kıs gülerler....Şe....ler....Ama dava açıcam öyle yaparlarsa...Beklemedeyim....Müşteriyi yanıltıcı,aldatıcı ve tüketiciye zarar veren satış politikaları izlediği için Sanayi ve Ticaret Bakanlığına da şikayet edeceğim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

116 benzinli 80 binden başlıyor. Sport donanım olursa 90-95 bine gidiyor. Yeni fiyat aldı arkadasım. 75-80 arası alınabilir ancak.

Dün Kosiflerden 116i düz vites için 57.000 otomatik için 63.000 116d içinse 63.000 fiyat aldım.Donanımlıları sormadım.Yeni 316i yi 85.000e verebileceklerini söylediler...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

img1585d.jpg

Detaylı SONY incelemesi için teşekkürler.

Empire of the sun (muhtemelen"we are the people" dır o şarkı) tercihi için tebrikler...

EDİT: BİR EKLEME: Isıtmalı ön cam teknopakette değil ki X pakette yer alıyor. Araç ya X smart ya da otosanın araya karışıklarından biri..

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Detaylı SONY incelemesi için teşekkürler.

Empire of the sun (muhtemelen"we are the people" dır o şarkı) tercihi için tebrikler...

Evet o parça çalıyordu...Özel albümümden..USB den çaldım müzikleri ses kalitesini tam anlayabilmek için.....Rica ederim...

Sony farkı çok bariz belli oluyor,yani şöyle söylüyeyim,absolüd kulaklı bir insan olmanıza gerek yok,tencere kapağı sesiyle araba kornasını bile ayıramayan bir insansanız ancak o zaman bu ses sisteminin farkını anlamazssınız....O kadar fark var yani....Ben bu kadarını beklemiyordum...Hatta eski Focus 2,5 lardaki ses sisteminden bile çok daha güzel bir sistem var Sonydeki bu istemde...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarıyı editledim ama araya kaynamasın. ,

Benim bildiğim ısıtmalı ön cam tekno değil X pakette yer alıyor ama bu araba X paket değil.

O zaman otosanın araya karışıklarından..

Bora style bana yeter demiştim bu mesajınla tit X smarta zorluyorsun beni.

Sanırım asla focus alamayacağım ben

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarıyı editledim ama araya kaynamasın. ,

Benim bildiğim ısıtmalı ön cam tekno değil X pakette yer alıyor ama bu araba X paket değil.

O zaman otosanın araya karışıklarından..

Bora style bana yeter demiştim bu mesajınla tit X smarta zorluyorsun beni.

Sanırım asla focus alamayacağım ben

Isıtmalı ön cam artık Tekno Paketin içine alındı..Titanyum X donanımından kaldırıldı...Bende de tekno paketinden ısıtmalı ön cam var diyeceğim artık :( Valla o ses sistemini biraz daha zorlayarak almanızı tavsiye ederim...Ayrıvca ben her zaman söylemişimdir,ford alacaksanız en donanımlısını almaya çalışın,ilerde asla pişman olmazssınız....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Isıtmalı ön cam artık Tekno Paketin içine alındı..Titanyum X donanımından kaldırıldı...Bende de tekno paketinden ısıtmalı ön cam var diyeceğim artık :( Valla o ses sistemini biraz daha zorlayarak almanızı tavsiye ederim...Ayrıvca ben her zaman söylemişimdir,ford alacaksanız en donanımlısını almaya çalışın,ilerde asla pişman olmazssınız....

Evet evet pardon..Forumu iyi okumamışık. Daha doğrusu bizim için pahalı kaçıyor diye dikkat etmemişik. Isıtmalı ön cam teknoya alınmıştı..

DHde falan ilk sony manyaklarından biri de benimdir. Hatta 2010 da fiesta için SONY niye yok diye tırmalayan da bendim.

Donanım arttıça bizim alma ihtimalimiz azalıyor.

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün Kosiflerden 116i düz vites için 57.000 otomatik için 63.000 116d içinse 63.000 fiyat aldım.Donanımlıları sormadım.Yeni 316i yi 85.000e verebileceklerini söylediler...

Eski kasadir o veya aslında bulunmayan sıfır donanımlı paket olabilir. Kendim almadım, ciddi almayı düşünen bir arkadasım test sürüsü yapmıştı. O fiyat aldi. Ondeki metalik ızgara bile 1000 Euro, ayrıca Ford daki servis ücretlerini Euro olarak düşünsün alacak. Bunlarda küllük bile parayla satılır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.