Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Ses Sistemli Yeni Ford Focus 3 İzlenimlerim

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Sony ses sisteminde kullanılan hoparlörlerin çıkış güçleri ile mevcut ses sistemindeki hoparlörlerin çıkış güçlerinin aynı olduğu söylendi serviste bana..Fakat buradan gördüğüm kadarıyla çıkış güçleri farklı...Kafam karıştı gerçekten yav...Şu arka kapıdaki hoparlörleri değiştirmeyi düşünüyorum,ama tweeterı içinde olanlar varmış,nasıl bişeydir onlar ?

Arka kapılara 16,5 cm coaxiel yani kendinden tweeterlı hoperlör takıcaksın ben öyle yaptım şahsen

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mantıklı :D marka model rica ediyorum ozaman, ben mediamarkttaki adama JBL ufak geldi diyince hepsi öyle olur ozaman demişti banada mantıklı gelmişti :D

Ses sistemi taktirdim ya ben komple Ozan hic takip etmiyosun ya alpine type-G serisi taktim onlere kompenant arkalar koaksiyel subwooferda 25cm edison 5 kanal anfi

Alpine sitesine gir hoperlorlerde gorursun type-g 16.5cm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses sistemi taktirdim ya ben komple Ozan hic takip etmiyosun ya alpine type-G serisi taktim onlere kompenant arkalar koaksiyel subwooferda 25cm edison 5 kanal anfi

Alpine sitesine gir hoperlorlerde gorursun type-g 16.5cm

Ayıp ettin ya biliyorum da girip modeli bulmak zor geldi :D bi bakıyımda mediamarktta filan denk gelirse alır denerim :D

16,5 doğrudur.

Engin abi JBL küçük gelmişti :)

Hatta yazmıştım o zaman, olmama ihtimalini düşünmediğimden önce puntonun 2sinide söktüm orjinallerini taktım komple topladım ettim. Focusu söktüm takamayınca puntoyu bi daha söktüm :D

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.