Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Ses Sistemli Yeni Ford Focus 3 İzlenimlerim

Bora A.

Önerilen Mesajlar

ford com tr den sürekli fiyatlara bakarım ben aracın fiyatının hiç ucuzladığını görmedim sadece eco 1.6 da ara ara 500-1000 lira civarı azalma olmuştu .zaten satış elemanları bile yeni gelen araçların fiyatının eskiye göre artacagını söylüyordu o zmanlar yeni donanımlar gelmeden önce ..eski donanıma göre suanki titanyum donanım arasında ötv zamınıda çıkarsak 1-2 bin tl civarı artış var ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford com tr den sürekli fiyatlara bakarım ben aracın fiyatının hiç ucuzladığını görmedim sadece eco 1.6 da ara ara 500-1000 lira civarı azalma olmuştu .zaten satış elemanları bile yeni gelen araçların fiyatının eskiye göre artacagını söylüyordu o zmanlar yeni donanımlar gelmeden önce ..eski donanıma göre suanki titanyum donanım arasında ötv zamınıda çıkarsak 1-2 bin tl civarı artış var ...

Peki hocam öyle olsun :)

Dediğim gibi sitede detaylı açıklamalar mevcut . Ekran görüntülü :yeah:

İyi forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vallaha siteyi bilmem de fordun sitesinde temmuz- hazirandan beri fiyatları takip ediyorum hiç düşüş görmedim :) hatta temmzda 56 bin tl ye eski titanyum donanım 5 kapı dizel focus veriyolardı bayiler otamatik park sistemide fiyata dahildi , dizel yeni titanyum donanımı 5 kapı o.p sis.li aracı geçen ay bu fiyata alabilir miydik ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vallaha siteyi bilmem de fordun sitesinde temmuz- hazirandan beri fiyatları takip ediyorum hiç düşüş görmedim :) hatta temmzda 56 bin tl ye eski titanyum donanım 5 kapı dizel focus veriyolardı bayiler otamatik park sistemide fiyata dahildi , dizel yeni titanyum donanımı 5 kapı o.p sis.li aracı geçen ay bu fiyata alabilir miydik ?

Hocam açıp baktınız mı dediğim yere ? bana niye soruyorsunuz ben satıcı değilim nerden bileyim ?

Ayrıca fiyat başlığında bunları konuşalım lütfen. Bakınız imzam lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony ses sisteminde kullanılan hoparlörlerin çıkış güçleri ile mevcut ses sistemindeki hoparlörlerin çıkış güçlerinin aynı olduğu söylendi serviste bana..Fakat buradan gördüğüm kadarıyla çıkış güçleri farklı...Kafam karıştı gerçekten yav...Şu arka kapıdaki hoparlörleri değiştirmeyi düşünüyorum,ama tweeterı içinde olanlar varmış,nasıl bişeydir onlar ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony ses sisteminde kullanılan hoparlörlerin çıkış güçleri ile mevcut ses sistemindeki hoparlörlerin çıkış güçlerinin aynı olduğu söylendi serviste bana..Fakat buradan gördüğüm kadarıyla çıkış güçleri farklı...Kafam karıştı gerçekten yav...Şu arka kapıdaki hoparlörleri değiştirmeyi düşünüyorum,ama tweeterı içinde olanlar varmış,nasıl bişeydir onlar ?

müracaat Ferhat...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora bey hoparlörde çıkış gücü olmaz, ufak bir düzeltme,

Aracın ses sisteminin çıkış gücü vardır. ancak ses kalitesi, hoparlör ve sistemin uyumuyla artırılabilir. tweeterlı hoparlör güzel olur ancak bu hoparlörlerinde oval olanlarından en iyi performans alınabiliyor. sizin de bildiğiniz gibi bizim F^3 ler de ki arka kapı hoparlöreri dairesel

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora bey hoparlörde çıkış gücü olmaz, ufak bir düzeltme,

Aracın ses sisteminin çıkış gücü vardır. ancak ses kalitesi, hoparlör ve sistemin uyumuyla artırılabilir. tweeterlı hoparlör güzel olur ancak bu hoparlörlerinde oval olanlarından en iyi performans alınabiliyor. sizin de bildiğiniz gibi bizim F^3 ler de ki arka kapı hoparlöreri dairesel

Ama bende tweeter yok arka kapıularda..O zaman oralara illa tweeter şart desene...Gerçi benim en büyük sıkıntım arka hoparlörlerdeki patlak ses,önlerde bir sıkıntı yok ama arka kapıdakiler işi bozuyor...Zaten çoğu zaman 5-6 seviyesinde dinliyorum,rockçı adamım ben öyle süperbas sevmem,bangır bangır dinlemem ...AC-DC,Aerosmith,Guns'n Roses falan dinlerken sıkıntı oluyor arka hoparlörler ama...Çatlak çatlak çıkıyor sesler bazen arkada...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama bende tweeter yok arka kapıularda..O zaman oralara illa tweeter şart desene...Gerçi benim en büyük sıkıntım arka hoparlörlerdeki patlak ses,önlerde bir sıkıntı yok ama arka kapıdakiler işi bozuyor...Zaten çoğu zaman 5-6 seviyesinde dinliyorum,rockçı adamım ben öyle süperbas sevmem,bangır bangır dinlemem ...AC-DC,Aerosmith,Guns'n Roses falan dinlerken sıkıntı oluyor arka hoparlörler ama...Çatlak çatlak çıkıyor sesler bazen arkada...

abi 2yollu 3 yollu ne taksan işini görür. bende puntodan kalma JBL vardı takmaya kalktım ancak küçük geldi :D piyasada 17cm var ancak onlarda yuvaya oturmuyor bir şekilde çerçeve yaptırman lazım, genelde suntalemden kasnak yapıyorlar ancak izmir mediamarktaki adam aldığın hoparlörün çerçevesini(kapı içinde kullanacağımızdan gereksiz bizim için) keserek yapıyorum dedi çok daha mantıklı geldi :) adam önce neden böyle bir iş yapıyorsun bir fark görmezsin dedi bende ses patlıyor dedim, onlar kesilir dedi ancak ben erteledim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.