Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Ses Sistemli Yeni Ford Focus 3 İzlenimlerim

Bora A.

Önerilen Mesajlar

İşin içine böyle ne idüğü belirsiz çinliler giriyorsa hemen kaçacaksınız beyler Aman Aman diyeyim ben size...Orjinal olmayan hiçbir parçayı F 3 e takmayın,araba çok teknolojik ve elektronik yapıda..Büyük riske girersiniz .Söylemedi demeyin....İşin içine böyle ne idüğü belirsiz çinliler giriyorsa hemen kaçacaksınız beyler Aman Aman diyeyim ben size...Orjinal olmayan hiçbir parçayı F 3 e takmayın,araba çok teknolojik ve elektronik yapıda..Büyük riske girersiniz .Söylemedi demeyin....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Geldisi fazla zaten öyleymiş diye duydum ben

Focus 2'yi dinlerken tamam işte Sony budur Sistem budur diyordum..

2005 1.6 Ghia Sony'li sistemi dinlemiştim..

Hem yüksek ses Hem Kaliteli ses hemde akustik olarak..

Fakat F3'te bu cezvedici özelliği yakalayamadım ; Biraz hayal kırıklığına uğradım yani :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F2 lerdeki sony çok güzeldi hala çok ararım :) Bu arada Bu sonylerin sadece paneli sony geri kalan kısmı arçelik tarafından üretiliyor :) Eğer teybiniz bozulursa arçelik servisine danışırsanız açıklarlar size :) Arçelikte teknisyen bi abim söylemişti ne derece doğrudur bilemem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F2 lerdeki sony çok güzeldi hala çok ararım :) Bu arada Bu sonylerin sadece paneli sony geri kalan kısmı arçelik tarafından üretiliyor :) Eğer teybiniz bozulursa arçelik servisine danışırsanız açıklarlar size :) Arçelikte teknisyen bi abim söylemişti ne derece doğrudur bilemem :)

Yok artık :kop:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.